fbpx

Niemiecki kurs podstawowy. Wszystko, co musisz wiedzieć

kurs niemieckiego online

Zastanawiasz się nad nauką języka niemieckiego? Może już zacząłeś, ale czujesz, że coś Ci umyka? Nasz niemiecki kurs podstawowy został stworzony z myślą o osobach takich jak Ty, pragnących opanować niemiecki od podstaw. Zostań z nami na chwilę i poznaj nasze kursy niemieckiego online. Być może to właśnie tutaj zacznie się Twoja fascynująca podróż po języku Goethego.

Masz problemy z językiem niemieckim? Kurs podstawowy jest dla Ciebie!

Nauka niemieckiego może być trudna, zwłaszcza na początku. Zawiłe zasady gramatyczne, niezrozumiałe słówka – niemiecki dla początkujących, bez odpowiedniego wsparcia i materiałów, to jak szukanie drogi po ciemku. Nasz niemiecki kurs podstawowy online został zaprojektowany z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z niemieckim. Z naszego wsparcia mogą skorzystać też takie osoby, które chcą odkurzyć język po zaledwie kilku latach nauki w szkole. Dzisiaj dowiesz się, dlaczego nasz kurs jest idealny dla początkujących i jak możesz rozpocząć swoją niemiecką podróż od zera.

Dla kogo jest niemiecki kurs podstawowy?

Co w ogóle kryje się pod pojęciem „niemiecki kurs podstawowy”? Kurs podstawowy obejmuje tak naprawdę 4 kursy na poziomach A1.1, A1.2, A2.1 i A2.2. Pewnie chcesz się dowiedzieć, który poziom odpowiada Twoim umiejętnościom, abyś mógł rozpocząć naukę na odpowiednim pułapie. Pozwól, że Ci pomogę.

  • Kurs na poziomie A1.1 to kurs „od zera”. Nie potrzebujesz żadnych wstępnych wiadomości, by w nim uczestniczyć. Nawet jeśli nigdy nie miałeś styczności z językiem niemieckim, to na pewno poradzisz sobie na tym poziomie.
  • Kurs na poziomie A1.2 to kurs dla osób, które znają już „małe” podstawy. Wiesz, czym są niemieckie rodzajniki, znasz odmianę podstawowych czasowników, umiesz używać negacji i czasu przeszłego Perfekt.
  • Kurs na poziomie A2.1 sprawdzi się u osób, które budują już proste zdania. Kursant na tym poziomie potrafi prowadzić proste dialogi, korzysta z czasu przeszłego Präteritum, prostych spójników i przyimków.
  • Kurs na poziomie A2.2 to idealnie rozwiązanie dla tych, którzy potrafią budować bardziej rozbudowane zdania, stosują spójniki w szyku końcowym, zaimki bezosobowe czy czasowniki z przyimkami.

Do dzieła!

Chcesz sprawdzić
Swój Poziom
niemieckiego? 🚀

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na Facebooku. Prześlemy Ci niezobowiązujący test i podpowiemy, jaki kurs byłby dla Ciebie najlepszy, a Ty zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć z nami naukę.

Co znajduje się w podstawowym kursie niemieckiego?

Podstawowe zagadnienia gramatyki niemieckiej

Zapomnij o nudnych podręcznikach! Nasz niemiecki kurs podstawowy skupia się na najważniejszych zagadnieniach niemieckiej gramatyki, dzięki czemu szybko opanujesz podstawy i zaczniesz swobodnie posługiwać się językiem. Na każdym z poziomów otrzymujesz aż 16 nagrań wideo, w których lektorka Justyna w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy wszystkie reguły gramatyczne. A po przyswojeniu teorii możesz od razu wykorzystać nową wiedzę w praktyce. Do swojej dyspozycji masz 16 zeszytów ćwiczeń i setki ćwiczeń interaktywnych na platformie. Dzięki Los geht’s! gramatyka niemiecka nie będzie już sprawiać Ci kłopotów.

Najważniejsze podstawowe słówka niemieckie

Przełam barierę językową, zdobywając praktyczne słownictwo niezbędne do codziennej rozmowy po niemiecku. Nasz niemiecki kurs podstawowy online to aż 200 nowych słówek w każdym miesiącu. Uczysz się ich w wygodnej aplikacji na telefon, która łączy naukę z grywalizacją. Z nami poznasz słownictwo niemieckie, które naprawdę jest przydatne. Nie znajdziesz u nas słownikowych definicji czy list wyrażeń, z których i tak nigdy nie skorzystasz. Z nami mówienie po niemiecku stanie się łatwiejsze niż myślisz.

Kursy niemieckiego na poziomie podstawowym

Każdy z nas ma inne tempo nauki i preferencje. Dlatego nasza szkoła oferuje kursy niemieckiego online, dzięki którym możesz uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. W Los geht’s! to kurs dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do kursu. Pamiętaj, że nauka niemieckiego nie musi być trudna ani nużąca.

  • Elastyczność nauki: Nie zawsze masz czas na regularne zajęcia? Nasz kurs dostarczy Ci materiały, które możesz przyswajać w tempie, które odpowiada Twojemu stylowi życia. Dajemy Ci pełną kontrolę nad swoją nauką.
  • Praktyczne podejście: Skupiamy się na tym, co naprawdę ważne. Nasze lekcje nie są przeładowane zbędnymi informacjami. Koncentrujemy się na tym, co najważniejsze, abyś szybko zaczął posługiwać się językiem w praktyce.

Rozpoczęcie nauki niemieckiego z naszym kursem podstawowym jest proste jak jeden, dwa, trzy. 😉 Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę, wybierzesz poziom i zaczniesz swoją niemiecką przygodę. Z nami nauka staje się łatwiejsza niż myślisz. Los geht’s!

kursy niemieckiego online

Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Whatsappie albo e-mailem. Vielen Dank!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Share on facebook