fbpx

Ile kosztuje kurs języka niemieckiego?

kurs niemieckiego online cena w Polsce i w Niemczech

Spis treści wpisu

Język niemiecki to jeden z najważniejszych i najbardziej przydatnych języków obcych na świecie. Znając niemiecki, możesz podnieść swoje kwalifikacje, zdobyć lepszą pracę, podróżować po Europie, poznawać nowe kultury i ludzi, a także rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Ale jak nauczyć się niemieckiego? Jak wybrać najlepszy kurs? I przede wszystkim, ile kosztuje kurs języka niemieckiego? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w naszym wpisie. Na początek opowiemy o naszych kursach, a później porównamy oferty najpopularniejszych szkół. Miłej lektury!

Ile kosztuje kurs języka niemieckiego?

Cena kursu języka niemieckiego zależy od tego, czy są to lekcje indywidualne, prowadzone przez pojedynczego lektora, czy też grupowy kurs języka niemieckiego, który oferuje więcej niż same spotkania z lektorem. Cena kursu zależna jest od tego, jak długo on trwa oraz tego co kursant otrzyma w ramach kursu. Ceny kursów języka niemieckiego wahają się od około 1.000 złotych do 2.500 złotych za kurs. Poniżej znajdziesz dokładną rozpiskę z cenami.

Ceny kursu niemieckiego w TOP5 w Google – najlepsze szkoły języka niemieckiego

Każdy z nas lubi mieć wybór, prawda? Jeśli zastanawiasz się, ile kosztuje kurs języka niemieckiego w Polsce i w Niemczech, to przygotowałyśmy dla Ciebie zestawienie 10 najpopularniejszych szkół. Porównałyśmy je pod względem ceny, formy kursu i jego składowych.

Nazwa szkoły Cena kursu Rodzaj kursu
Los geht’s! – 119 € za miesiąc lub 396 € za 4 miesiące (z rabatem 20%)
– nie podpisujesz żadnej umowy
– nauka na platformie i w aplikacji
– stałe wsparcie lektorek i kontakt z grupą
– rytm nauki: poniedziałki, środy, czwartki
– elastyczne godziny nauki
– autorskie materiały dostępne 24/7
Goethe Institut – 1600 zł / 1550 zł za 9 tygodni kursu (ok. 5 godzin lekcyjnych w tygodniu) – kurs na platformie i w wirtualnej sali lekcyjnej (lekcje na żywo)
– kontakt z lektorem przez maila i kontakt z grupą
ProfiLingua – 2500 zł za cały kurs (5-7 miesięcy, 80 lekcji po 45 minut)
– musisz podpisać umowę
– nauka w grupach do 8 osób
– kontakt z lektorem poza zajęciami
– nagrania zajęć dostępne 24/7
DeutschAkademie – 295 € za 4 tygodnie kursu intensywnego / 8 tygodni kursu wieczorowego
– dodatkowe koszty materiałów: ok. 25 €
– lekcje w określone dni o określonych godzinach
– płatne materiały
Berlitz – opłaty i forma kursu dopasowywane indywidualnie – nauka w grupach (3-6 osób) z native speakerem na żywo
– dostęp do materiałów 24/7

Ile kosztuje kurs języka niemieckiego w szkole Los geht’s!

Jeśli szukasz skutecznego, profesjonalnego kursu języka niemieckiego, to mamy dla Ciebie idealną ofertę. Szkoła Los geht’s! z siedzibą w Monachium oferuje kursy języka niemieckiego prowadzone wyłącznie online. Kursy są dostępne na wszystkich poziomach, od A1 do C1. Możesz się zapisać na 1 miesiąc i zobaczyć, czy taka forma nauki Ci odpowiada – wtedy płacisz 119 € (w zależności od przewalutowania ok. 515 złotych). Jeśli jednak od razu zapiszesz się na 4 miesiące z góry, to zapłacisz łącznie 396 € czyli około 1.700 złotych. Przy tej płatności cena za miesiąc na kursie wynosi 99 € (szacunkowo 420 złotych). Zapisując się na nasz kurs, nie podpisujesz żadnej umowy. Jeśli zapiszesz się na 1 miesiąc, to możesz później zdecydować, czy zostajesz z nami na dłużej. Przy czym aż 72% naszych kursantów przedłuża naukę na kolejny miesiąc – mimo że ma całkowitą swobodę oraz możliwość wypisania się w każdej chwili. W Los geht’s! uczymy tak, żeby kursanci pokochali naukę języka niemieckiego i sami chcieli się uczyć. 

kursy niemieckiego online - zapisz się na nasz kurs

Co wyróżnia nasze kursy języka niemieckiego online?

  • Duża elastyczność – możesz uczyć się niemieckiego kiedy chcesz i gdzie chcesz, bez konieczności dojeżdżania do szkoły lub dostosowywania się do sztywnego grafiku. 
  • Duża systematyczność – dbamy o to, żebyś nie zapomniał o regularnej nauce i nie stracił motywacji. Dlatego nauka zaplanowana jest na 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa i czwartek). Natomiast kontakt z lektorką i swoją grupę masz przez cały tydzień o dowolnej porze. 
  • Ciągłe wsparcie – oferujemy Ci pełne wsparcie w nauce języka niemieckiego online. Możesz liczyć na pomoc naszych lektorek, które są wykwalifikowane, doświadczone i bardzo sympatyczne. 😉
  • Autentyczne materiały – dostarczamy Ci autorskie materiały do nauki języka niemieckiego online, które są aktualne, ciekawe i praktyczne. Nie uczymy z nudnych książek z księgarni. Nasze materiały zawierają nagrania z gramatyki, interaktywne ćwiczenia, listy słownictwa w aplikacji, zeszyty ćwiczeń i e-booki, a cały autorski kurs stworzyła lektorka, która od lat mieszka w Niemczech.
  • Żywy język – uczymy Cię żywego, autentycznego języka niemieckiego, który pozwoli Ci porozumiewać się z ludźmi w różnych sytuacjach i kontekstach. Przyjeżdżając do Niemiec, inaczej niż po typowym „szkolnym” kursie, będziesz w stanie od razu się wysłowić i zrozumieć, co mówią do Ciebie Niemcy.

Zapraszamy na kurs języka niemieckiego w Los geht’s!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to zajrzyj na naszą stronę. Znajdziesz na niej nie tylko kursy niemieckiego online od A1 do C1, ale także kurs biznesowy i e-booki z fiszkami (codziennymi i biznesowymi). Nie wiesz, jaki poziom wybrać? Nic się nie martw – napisz do nas maila lub wyślij wiadomość na fanpage’u, a wspólnie znajdziemy dla Ciebie idealny kurs.

To co, widzimy się na kursie? 😉 Do zobaczenia!

Los geht’s!

Halli hallo, fajnie, że tu jesteś! 😊

Jeśli czytasz ten wpis to mamy pewnie coś wspólnego. Albo uczysz się języka niemieckiego, albo interesujesz się Niemcami. Zgadza sie? Miło mi Cię poznać. Mam na imię Justyna, jestem autorką tego wpisu i założycielką Los geht’s! Od ponad dekady mieszkam w Niemczech. Jak się pewnie domyślasz, miałam okazję stać po obydwu stronach barykady: jako lektorka i osoba ucząca się niemieckiego. Korzystam z tego doświadczenia i pokazuję, że niemieckiego można się nauczyć, a Niemcy to nie tylko wyjazd na szparagi 👩‍🌾 czy pan A. z wąsikiem. 👨🏻To jest moja misja! Zapisz się na mój newsletter, jeśli chcesz dostawać ode mnie ciekawostki o j. niemieckim i Niemczech.

P.S. Sprawdź swoją skrzynkę (w tym spam), aby potwierdzić zapis.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Szkoły języka niemieckiego Los geht’s! Administratorem Twoich danych osobowych będzie Los geht’s! UG z siedzibą w Heßstr. 61, 80978 Monachium, Niemcy. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.