fbpx

Rozgadaj się
po niemiecku
na konwersacjach online

Na samą myśl o mówieniu po niemiecku dostajesz gęsiej skórki? Spokojnie, pomożemy Ci sobie z tym poradzić! Dzięki naszym konwersacjom staniesz się orłem przestworzy, który w locie zapamiętuje coraz to nowe zdania i zwinnie wplata je w rozmowę po niemiecku. Konwersacje odbywają się online w małych grupie o konkretnej godzinie.

Konwersacje język niemiecki online

❗Tylko dla Kursantów Los geht's!

Konwersacje są dostępne tylko dla Kursantów naszej szkoły. Są one dopełnieniem naszej oferty, a nie oddzielną usługą. Zapraszamy!

Kto będzie prowadził Twoje niemieckie konwersacje?

Lektorka Justyna ze szkoły języka niemieckiego Los geht's

Lektorka Justyna Magic 

Założycielka szkoły językowej i autorka kursów. Los geht’s! to owoc jej wielkiej pasji i chęci pomagania Polakom w odkrywaniu ich niemieckiego alter ego. Od lat przekonuje kursantów, że nauka języka może być niesamowitą przygodą, zwieńczoną wyjątkową nagrodą – kluczem do świata naszych zachodnich sąsiadów. Do tej pory dzięki jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu setki osób rozwinęło skrzydła i zdobyło językową pewność siebie. Teraz czas na Ciebie! 🙂

Nieocenionym wsparciem podczas zajęć konwersacji będzie również zespół naszych niezawodnych native speakerów, którzy wprowadzą Cię na niemieckie wyżyny. Dzięki nim zanurzysz się w języku niemieckim i już niebawem będziesz mówić jak rodowici Niemcy.

W Los geht’s! przekonasz się, że rozmowy po niemiecku nie są niczym strasznym. Dzięki zaangażowaniu naszego niemieckiego zespołu na czele z niezawodną lektorką Justyną rozwiniesz językowe skrzydła i osiągniesz swój wymarzony cel. Wypróbuj nasze zajęcia i zakochaj się na nowo w języku niemieckim. Du schaffst es! 🙂

Co otrzymasz na konwersacjach z języka niemieckiego?

Ikona komunikatora

Umiejętność pogadania
na każdy temat

Do odważnych świat należy! 😉 W Los geht’s! nie boimy się żadnych tematów. Podczas naszych zajęć poruszymy wszystkie zagadnienia, z jakimi każdy z nas spotyka się na co dzień - czy to w pracy, w domu, czy poza domem. Przygotuj się na porywające dyskusje i ciekawe rozmowy! 🙂 U nas nie ma miejsca na nudę!

Ikona różdżki

Pewność siebie
po niemiecku

Już po pierwszych zajęciach Twoja pewność siebie w rozmowach w języku niemieckim poszybuje w górę, a z każdą kolejną godziną konwersacji będziesz stawać się prawdziwym asem niemieckich przestworzy. Zapnij pasy i przygotuj się na fascynującą podróż! Nie pożałujesz!

Emoji wzrostu

Prawdziwie
niemiecką wymowę

Nasz niemiecki dream team z chirurgiczną precyzją wyeliminuje wszelkie błędy w wymowie. Nim się obejrzysz, będziesz “szprechać” jak rodowity Niemiec. Oddaj się w ręce naszych specjalistów i podziwiaj, jak Twój niemiecki nabiera żywych kolorów i kształtów.

W jakie dni i w jakich godzinach odbywają się konwersacje?

📅 W jakie dni i w jakich godzinach odbywają się konwersacje?

Konwersacje odbywają się w każdy pierwszy czwartek lub piątek miesiąca kursowego pomiędzy godz. 18:00 i 20:00.

🕒 Ile trwa jedna konwersacja online?

Każda konwersacja z języka niemieckiego trwa 60 minut.

↗️ Na jakich poziomach prowadzone są konwersacje?

Nasze konwersacje z języka niemieckiego prowadzimy na wszystkich poziomach, na których uczymy w Los geht's! Są to poziomy A1, A2, B1, B2 oraz C1.

👩‍🏫 Ile jest osób w grupie?

Spotykamy się w małych, kameralnych grupach, liczących maksymalnie 6 osób - tak, aby każdy kursant miał czas i przestrzeń do wypowiedzenia się na dany temat i mógł przećwiczyć słownictwo i gramatykę, których nauczył się na kursie w Los geht's!

Uwaga: Mogą na nie zapisać się tylko kursanci, którzy uczą się na kursach w Los geht's! Konwersacje są dopełnieniem naszej oferty, a nie oddzielną usługą.

💁 Jak konwersacje będą prowadzone?

Konwersacje dla grup na poziomach początkujących A1-A2 prowadzone będą w języku polskim i niemieckim oraz obejmują dialogi i scenki na codzienne tematy. Natomiast zajęcia dla grup zaawansowanych B1, B2 oraz C1 odbywają się głównie po niemiecku, a kursanci będą prowadzili ożywione dyskusje i debaty, które dotyczą ich na co dzień.

🧑‍🎓Jak przygotować się do zajęć?

Przed każdą konwersacją otrzymujesz od nas e-booka z inspirującym tekstem na temat, o którym będziemy rozmawiać w czasie spotkania. Na poziomach A1-A2 e-booki zawierają dialogi z życia wzięte, a na B1-C1 artykuły z niemieckich gazet. Dodatkowo otrzymujesz od nas dostęp do aplikacji na telefon, dzięki której nowe słówka niemal same będą Ci wpadać do głowy. Całą tą wiedzę przetrenujesz potem w akcji na konwersacji - z innymi uczestnikami i lektorką.

🧑‍🎓 Zapisz się na zajęcia
i rozgadaj się po niemiecku!

W każdym miesiącu lektorka Kasia napisze do Ciebie z informacją, kiedy odbędą się kolejne zajęcia z konwersacji. Jeśli termin będzie Ci odpowiadał, możesz zapisać się na zajęcia. Zapis dotyczy 1 lekcji, dlatego nie martw się – jeśli kolejny termin nie będzie Ci pasował, lekcja Ci nie przepadnie.  Za każdym razem możesz podjąć decyzję, czy bierzesz udział w konwersacjach.

Pogadajmy sobie po niemiecku

19 czyli ok. 82 zł
  • 1 konwersacja po 60 min.
  • aplikacja na telefon z 50 słówkami na temat z konwersacji
  • e-book z listą słówek oraz tekstem na dany temat
  • max. 6 osób w grupie

Konwersacje online
z niemieckiego?
To nie może działać! 🤨

Moglibyśmy rzucać pięknymi hasłami, przekonywać o skuteczności naszych metod nauczania, jednak nie lubimy mówić sami o sobie. W zamian za to oddajemy głos naszym kursantom. Kiedy do nas przyszli, byli wielkimi sceptykami. Nie wierzyli w nauczanie online i byli przekonani, że szybko zrezygnują. Spróbowali i… zostali na dłużej, osiągając spektakularne sukcesy. Może i Ty pewnego dnia podzielisz się z nami swoją historią w Los geht’s!? 🙂

Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursanta
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki

Jak konwersacje online z języka niemieckiego wyglądają w praktyce?

Trenuj mówienie na konwersacjach online

Konwersacje odbywają się w naszej szkole raz w miesiącu. Jest to zawsze czwartek lub piątek w 1 tygodniu każdego miesiąca kursowego. Łączymy się za pomocą linka, który prześlemy Ci przed zajęciami. Są to godziny wieczorne ok. 18-20.

Konwersacje język niemiecki online

Chłoń słówka w aplikacji na telefon

Przed konwersacjami czas na rozgrzewkę! Otrzymasz od nas dostęp do aplikacji na telefon, dzięki której nauczysz się zestawu 50 najważniejszych słówek na temat, o którym będziemy rozmawiać na spotkaniu. Mało tego, do każdego słówka możesz odsłuchać wymowę i ją przećwiczyć. Nawet nie zauważysz jak szybko nauczysz się nowego słownictwa, którym będziesz żonglować w czasie konwersacji.

Aplikacja Quizlet

Buduj własne zdania i inspiruj się tekstami z e-booka

Bogaty o słownictwo z aplikacji, przeczytasz e-book na temat, który poruszymy na konwersacji. Tutaj również znajdziesz słówka z aplikacji – ale już w akcji! W gotowych zdaniach. Zobaczysz, jak możesz je zastosować we własnych wypowiedziach. Poza tym, w e-booku znajdziesz również listę pytań, które pomogą Ci przygotować się do spotkania. Dzięki temu na konwersacji nie tracisz czasu na zapisywanie nowych słówek, tylko naprawdę trenujesz mówienie po niemiecku!

E-book

Konwersacje online - dla każdego!

niemiecki konwersacje online

Dla każdego, kto stawia pierwsze kroki

Naukę niemieckiego rozpocząłeś całkiem niedawno i wymowa niemieckich słówek to dla Ciebie czarna magia? Nic się nie martw! Z nami rozłożysz każde słowo na łopatki i bez problemu poradzisz sobie z umlautami. Niemiecki stanie przed Tobą otworem!

niemiecki konwersacje online

Dla każdego, kto chce przełamać barierę

Na kartce układasz piękne zdania, ale gdy przychodzi co do czego - nie możesz wydusić z siebie ani słowa? Dzięki naszym konwersacjom z prędkością błyskawicy przybędzie Ci pewności siebie. Na zajęciach wspieramy, a nie oceniamy!

Współpraca w grupie

Dla każdego, kto najlepiej uczy się w grupie

Samodzielna nauka słabo Ci wychodzi? Nie umiesz się zdyscyplinować do ćwiczeń na własną rękę? Jeśli to właśnie “grupa” daje Ci powera i kopa do działania, to nasze zajęcia z konwersacji na pewno przypadną Ci do gustu.

Co jeszcze mówią nasi kursanci?

Wielu moich kursantów, którzy po raz pierwszy zapisali się na kurs niemieckiego online, było zaskoczonych, że kurs online może być tak skuteczny, motywujący i pozytywnie dyscyplinujący. Przeczytaj jeszcze kilka wrażeń z naszego kursu niemieckiego.

Marta Jurga
Marta JurgaKurs dla sceptycznych wobec kursów online
Czytaj więcej
Z całego serca mogę dalej polecić kurs online, który proponuje Justyna. Rzeczywiście na początku byłam sceptyczna co do takiego innowacyjnego rodzaju nauki i dostępności Lektorki. Po dwóch tygodniach zmieniłam zdanie 🙂 Najbardziej na kursie podoba mi się to, że mogę uczyć się o każdej porze dnia czy nocy. Siadam kiedy chcę i to jest największa zaleta kursu. Justyna odpowiada na każde moje pytanie, jest dostępna, poprawia każdą zadaną pracę , przekazując przy tym konstruktywne rady. Wszystko jest fajnie tematycznie poukładane, nie ma chaosu. Oferuje też, jak dla mnie nowe, narzędzie pracy do nauki słownictwa. Przypasowała mi też praca w grupach, tu się mega dużo uczę też od innych !🙂 Gramatykę objaśnia w sposób prosty i zrozumiały! Jestem miło zaskoczona. Dwa tygodnie jestem na kursie C1 i dużo już się nauczyłam, ale czekam na więcej 🙂
Ewelina Popielarz
Ewelina PopielarzKurs na 6+
Czytaj więcej
Polecam Justynę jak i jej kurs ! Mega pozytywna osoba, która daję dużo pozytywnej energii do nauki oraz materiałów. Pierwszy raz spotkałam się z taka ilością materiałów 🙂 platforma na, której można uczyć się słówek-rewelacja 🙂 jak dla mnie 6+ ->Polska 🙂
Mateusz Skora
Mateusz SkoraKurs z bardzo doświadczonym nauczycielem
Czytaj więcej
jesli zastanawiasz sie, czy ten kurs jest dla ciebie, i jak to bedzie uczyc sie jezyka online,to juz sie nie zastanawiaj i sie zapisuj! ten kurs jest bardzo fajnie pomyslany, material jest dobrze dopasowany, a Justyna super go realizuje. Pierwszy tydzien moze wydawac sie troche trudny, trzeba przyzwyczaic sie do platformy oraz sposobu pracy przez Facebook, ale potem juz sie leeeciii! W moim przypadku moge powiedziec, ze czas spedzony na online kursie lepiej przeklada sie na rzeczywisty postep w nauce jezyka, niz czas spedzony na kursach w realu, gdzie traci sie czas na dojazdy, sprawdzanie list obecnosci, wspolne robienie cwiczen itp. Z kursem #LosGeht's kazda poswiecona minuta, przeklada sie na rzeczywisty postep
Ania Górecka
Ania GóreckaKurs dla zabieganych, pracujących rodziców
Czytaj więcej
Ukonczylam juz w drugi z trzech blokow kursu Los geht's na poziomie C1. Jesli jestes jak ja: rodzicem, pracujacym na rozne zmiany, ciagle zabieganym, a jednoczesnie potrzebujacym rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe, to TEN KURS JEST DLA CIEBIE!. Osobiscie szukalam alternatywy dla typowych kursow szkolnych, bo po pierwsze nie zawsze mialabym mozliwosc uczestnictwa w zajeciach, po drugie przez obecna Pandemie sprawa jest dodatkowo skomplikowana. Justyne znalam juz wczesniej z jej darmowych live'ow na temat pracy w biurze. Co mnie urzeklo, to przede wszystkim mozliwosc uczenia sie w wolnej chwili i praktyczne wykorzystanie jezyka. Justyna porusza zawsze bardzo przydatne na codzien tematy, jest inaczej niz w szkole. Material jest super dopracowany (gramatyka pokazana w przystepny sposob, mnostwo nowego slownictwa,roznorodnosc tematyczna i ogolna szata graficzna). Sprobuj, a nie pozalujesz 😉 Naprawde warto!
Karolina Dąbrowska
Karolina DąbrowskaKurs z motywacyjnym kopniakiem
Czytaj więcej
Szczerze polecam kursy w Los geht’s. 👌🏻 Jestem właśnie po pierwszym miesiącu nauki i już zauważam efekty. Justyna dała mi to, czego najbardziej potrzebowałam, czyli motywacyjnego kopniaka. 😉 Uważam, że jest to świetna opcja nauki dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie i w dowolnym czasie, ale tak jak ja wcześniej nie miały do tego odpowiedniej motywacji. Bardzo podoba mi się formuła kursu : 1. W poniedziałek do obejrzenia lekcja z gramatyki i ćwiczenia na grupie, 2. W środę bardzo przyjemna nauka słówek w aplikacji Quizlet, 3. W czwartek do przeczytania E-Book i ćwiczenia na grupie. Do każdej lekcji na platformie dołączone są również ćwiczenia, które można wykonywać dowolną ilość razy. Myślę, że to doskonała opcja dla osób, które np. pracują na zmiany, gdyż w tym kursie każdy sam decyduje kiedy się uczy. Jeśli nie masz czasu wykonać ćwiczeń w poniedziałek, możesz to zrobić innego dnia, byleby zdążyć do piątku i załapać się na sobotnie korekty.😉
Karolina Nitner
Karolina NitnerKurs z przystępnie wytłumaczonym materiałem
Czytaj więcej
Polecam kursy z Justyna! Dzieki pracy na kilku roznych platformach, w tym na FB, kurs jest interesujacy i wymaga zaangazowania. Justyna bardzo szybko odpisuje na wiadomosci i zawsze potrafi pomoc. Lekcje sa ciekawie prowadzone, kazde zagadnienie jest omowione w przystepny sposob. Dzieki temu, ze kurs jest calkowicie online, mozemy sie uczyc w dogodnym dla nas czasie.
Katarzyna Żądło
Katarzyna ŻądłoKurs z balansem pomiędzy elastycznością nauki, a dyscypliną
Czytaj więcej
W grudniu skończyłam swój pierwszy miesiąc nauki z Justyna w Los geht's. Probowałam już wiele kursów, ale żaden nie dał mi tak fantastycznego balansu pomiędzy elastycznością nauki, a dyscyplina. Justyna to bardzo doświadczony nauczyciel, który świetnie motywuje, i jest zawsze dostępny, kiedy jest potrzebna pomoc. Ja sama kontynuuje kurs i na pewno pozostanę z Los geht's jeszcze przez długi czas - uwielbiam różnorodność tematów, przykłady użycia w mediach, codziennym życiu, wspaniałą metodę uczenia się nowych słówek i interesującą formę całego kursu, dostosowaną do obecnych czasów.
Justyna Zoszczak-Zegar
Justyna Zoszczak-Zegar Kurs jest ułożony w taki sposób, że chętnie się uczymy
Czytaj więcej
Cześć 👋 za mną pierwszy miesiąc i jak najbardziej mogę polecić!!! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, która ewidentnie troszczy się o swoich uczniów i ich potrzeby! Cały kurs bardzo przejrzysty, wystarczająca ilość materiału (czas na spokojną naukę- 'bez wariactw', czas na naukę słówek, wszystko w odpowiedniej kolejności) ułożona tematycznie i w taki sposób, że chętnie się uczymy i łatwo przyswajamy wiedzę! Wielka zaleta kursu- dostępność do aplikacji w ktorej utrwalasz słownictwo, platforma w szczegółowy i łatwy sposób opisana (jak poruszać się po kursie itp.) lekcje wideo, zadania do danych tematów, grupa w której udzielamy się i sprawdzamy swoje umiejętności! Świetny fachowy Nauczyciel! Bardzo bardzo polecam!
Aniela Kowszyło
Aniela KowszyłoKurs naprawdę motywuje do regularności
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs z Los geht's , naprawde motywuje do regularnosci ( chociaz czasem z tym ciezko 🙂 . Justyna jest bardzo pomocna i caly czas obecna , odpowiada na pytania i motywuje nas . Jesli chodzi o ''zawartosc'' kursu jestem naprawde zadowolona, dobor slownictwa i gramatyki ktorej sie uczymy nie jest przypadkowy i na koniec kazdego tygodnia wszystko uklada sie w calosc 🙂
Natalia Barsaba
Natalia BarsabaKurs, który daje elastyczność oraz poczycie obowiązku i opiekę lektorki
Czytaj więcej
Jestem po pierwszym miesiącu kursu i zostaję na dłużej! Justyna ma ciekawy system nauczania, który daje elastyczność w działaniu typowy dla kursów online i poczucie obowiązku oraz opiekę i motywację nauczyciela, znane z tradycyjnych kursów. Oczywiście własna motywacja do działania jest kluczowa, ale sposób ułożenia i działania kursu, naprawdę w tym pomaga.
Izi Izi
Izi IziKurs z lektorką, która ma dużą wiedzę oraz ładny akcent
Czytaj więcej
Justyna jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią są zawsze ciekawe, tematyka życia codziennego, która pomaga mi w dużej mierze w kontaktach z moimi niemieckimi znajomymi. Wiedzę przekazuje w taki sposób aby była zrozumiała, dlatego przez kolejne pół roku zamierzam zostać jej uczniem do mojego egzaminu na B1. Jeśli ktoś szuka lektora języka niemieckiego to własnie polecam Los geh`t Niemiecki w życiu i w pracy!!
Dominika Horwat
Dominika HorwatKurs z lektorką o "anielskiej cierpliwości"
Czytaj więcej
Cześć wszystkim , Moje przemyślenia po pierwszym miesiącu nauki. No cóż dla mnie mega 🙂 jestem zadowolona formą w jaki ten kurs jest prowadzony, mam dostęp do materiałów 24h na dobę , tematy zajęć są interesujące dodatkowo różnorodność gramatyka, słownictwo, testy, kontakt z bardzo fajną lektorką która zawsze wszystko super objaśnia, poprawia ale i również odpowiada na nasze pytania. Tak na marginesie to chwała jej za to że ma taką anielską cierpliwość do “naszych der, die, das 🙂 ” . Czekam na następny miesiąc z kursem 🙂
Aneta Porombka
Aneta PorombkaKurs, na którym wszystko jest wyjaśnione klarownie i powoli
Czytaj więcej
Witam serdecznie polecam Pania Justyne i jej platformę do nauki. Wszystko wyjaśniane klarownie i powoli. Nauczyłam się bardzo dużo nowych słow a to dopiero miesiąc nauki! 😉 Pani Justyna zawsze odpowiada na zadane przez nas pytania , motywuje i sprawdza wszystkie zadania. Bardzo wszystkim polecam!!
Ewelina Gorzkula
Ewelina GorzkulaKurs, na którym nie pozostaje się samemu
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić Los Geht's! Justyna jest naprawdę świetna Lektorka, ma indywidualne podejście do każdego z kursantów i często upewnia się czy wszystko gra. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z ogromem zadań do wykonania. Tematy lekcji są interesujące i na czasie, a co najważniejsze, pokazywane w nich są zwroty przydatne w życiu codziennym. Aplikacja do nauki słówek Quizlet potrafi wciągnąć w wolnych chwilach. I zawsze jest do niej dostęp, jakby ktoś chciał powatrzac sobie słówka w dowolnym miejscu i czasie. Właśnie jestem w połowie drugiego miesiąca nauki i dzięki Justynie na nowo odzyskałam motywację i zapał do nauki 👌
Urszula Ewa
Urszula EwaKurs - elastyczność, ale również terminowość, która zobowiązuje
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny, elastyczny tryb nauki a mimo to terminowosc obowiazuje. Sporo nowego slownictwa, autentyczne artykuly, polecam kazdemu.
Iwona Sarata
Iwona SarataKurs ze skuteczną metodą na wzięcie się do nauki
Czytaj więcej
Bardzo polecam🌹 Tym mniej lub bardziej zabieganym, którzy poszukują metody na wzięcie się do nauki języka niemieckiego. Tym, którzy lubią być doceniani, gdy wykonają zamierzone zadanie. Tym, którzy lubią różnorodność nauki. Mnie bardzo się podoba, zarówno jakość i ilość materiału do nauczenia, metody pracy i wymagająca lektorka 🐝.
Poprzedni
Następny

Marzysz
o pewności siebie po niemiecku?

Znasz to uczucie, kiedy ktoś zadaje Ci pytanie, a słowa więzną Ci w gardle? Z całych sił próbujesz przypomnieć sobie słówka, wertujesz w głowie wirtualne kartki z notatkami z lekcji gramatyki, ale ni w ząb nie potrafisz sklecić choćby jednego dłuższego zdania? Nawet ci, którzy perfekcyjnie opanowali wszystkie zagadnienia gramatyczne, a słownictwo mają w małym paluszku, w realnym świecie potrafią się “zaciąć”, jakby cała wiedza uciekła im dosłownie w ułamku sekundy. Nie martw się jednak – na ratunek przychodzi ekipa z Los geht’s! Nasze wspaniałe lektorki pomogą Ci rozwiązać Twój język, dodadzą Ci pewności siebie i pomogą Ci stać się prawdziwym niemieckim mówcą. Gotowy na zupełnie nową jakość nauki niemieckiego online? Do dzieła, los geht’s!

🧑‍🎓 Rozgadaj się po niemiecku. Los geht's!

Masz wątpliwości? Zapisz się na 1 lekcję, wypróbuj nasze konwersacje i zdecyduj, czy nasz sposób na rozgadanie Ci odpowiada. Nie musisz wiązać się z nami żadną umową – nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać językową pewność siebie.

Pogadajmy sobie po niemiecku

19 czyli ok. 82 zł
  • 1 konwersacja po 60 min.
  • aplikacja na telefon z 50 słówkami na temat z konwersacji
  • e-book z listą słówek oraz tekstem na dany temat
  • max. 6 osób w grupie

Masz jeszcze pytania?

W konwersacjach bierze udział max. 6 osób.

Konwersacje trwają 60 minut.

Konwersacje odbywają się w każdy pierwszy czwartek lub piątek miesiąca kursowego – w godzinach wieczornych ok. 18-20.

Konwersacje odbywają się za pomocą bezpłatnego, łatwego do obsłużenia programu. Link do spotkania wysyłamy przed konwersacją.

Konwersacje możesz opłacić za pomocą:
– PayPal,
– przelewu elektronicznego (Sofortüberweisung Klarna),
– karty płatniczej/kredytowej,
– Google Pay.