fbpx

Kursy języka niemieckiego online w Los geht's!

✅ tydzień próbny · ✅ płatność miesięczna ✅ najskuteczniejszy kurs na rynku · ✅ bez ryzyka, przekonaj się sam!

Nie przegap zapisu

Kurs język niemieckiego online w Los geht's!

startuje już 8 lipca! 🤗 Możesz zapisać* się jeszcze tylko przez...

* obowiązuje kolejność zapisów

Lektorka, która przeszłą tą samą drogę

Witaj na kursach niemieckiego online w Los geht's! 👋

Gospodynią i założycielką szkoły Los geht's! jest lektorka Justyna Magic. Justyna dobrze wie, jak to jest gdy niemieckie słówka nie chcą wchodzić do głowy. Wychowała się w Polsce, ale całe swoje dorosłe życie spędziła w Niemczech. Jej pierwszą stacją był Trier, a potem Berlin. Jej serce bije jednak dla Bawarii i Monachium, gdzie teraz mieszka.

Justyna wytłumaczy Ci niemiecką gramatykę w prosty sposób - na "chłopski rozum". 😉 Pomaga jej w tym Kasia - lektorka o niezwykle motywującym nastawieniu do nauki i anielskiej cierpliwości. Dziewczyny poprowadzą kurs we wsparciu niemieckich native speakerów, którzy zatroszczą się o Twoje prace domowe.

Lektorka Justyna ze szkoły języka niemieckiego Los geht's

Zadowolenie naszych kursantów to podstawa

Posłuchaj, co mówią nasi kursanci

Każdego dnia wkładamy serce w to, żeby nasi kursanci byli jak najbardziej zadowoleni z nauki języka niemieckiego w naszej szkole i odnosili szybkie postępy w nauce. Przeczytaj nasze opinie i dołącz do grona kursantów, którzy nam zaufali.

Gabriela UrbańczykGabriela Urbańczyk
18:29 25 Feb 24
Jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia w szkole językowej. Przede wszystkim, chciałbym podkreślić wysoki poziom nauczania oraz zaangażowanie nauczycielek. Ich profesjonalizm i pasja do nauczania sprawiają, że zajęcia są nie tylko pouczające, ale również bardzo inspirujące.Dodatkowo, atmosfera panująca w szkole jest bardzo przyjazna i otwarta. Zarówno nauczycielki jak i inni uczniowie tworzą przyjemne środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi językowemu.Bardzo doceniam także różnorodność metod nauczania, które są dostosowane do różnych stylów uczenia się. Dzięki temu każdy uczeń ma możliwość znalezienia dla siebie optymalnej ścieżki nauki.Wreszcie, system monitorowania postępów uczniów oraz regularne oceny są bardzo pomocne w śledzeniu swojego rozwoju językowego i motywują do dalszych wysiłków.Zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim, którzy pragną skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.
Martyna AntczakMartyna Antczak
09:18 22 Feb 24
Serdecznie polecam ten kurs dla każdego kto chce nauczyć się języka niemieckiego! Super ćwiczenia, super lektorki, które doskonale tłumaczą trudne zagadnienia z gramatyki😊
Nina RylewiczNina Rylewicz
09:12 21 Feb 24
Uczęszczam na ten kurs Los geht's i jestem mega zadowolona. Elastyczne godziny nauki, super ćwiczenia i świetny kontakt z lektorkami. Polecam każdemu kto boi się mówić po niemiecku, mi bardzo pomógł aby przełamać strach i zacząć mówić.
Stan ChileckiStan Chilecki
21:26 15 Nov 23
Od samego początku widać pracę włożoną w przygotowanie kursu jak i zaangażowanie lektorek. Kurs jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o czas nauki kursanta. Poniedziałki gramatyka, środa słownictwo, a czwartek czytanie ebooka. Wszystkie te treści są dobrze wzbogacone interaktywnie. W poniedziałki osobiście jednak brakuje mi trochę więcej ćwiczeń powiązanych z gramatyką. Może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie czegoś w rodzaju ćwiczeń dla ambitnych, bądź też jednego ćwiczenia z gramatyki wcześniej już przerobionej, coś na wzór "To już umiesz..." albo "Sprawdź czy potrafisz".Brakuje tez mi ćwiczeń pozwalających na osłuchanie się z językiem. Przechodząc do dnia słownictwa, ogromnym plusem jest możliwość uczenia się nowych słówek z pliku PDF jak i na aplikacji Quizlet. Słownictwo jest podzielone tematycznie co ułatwia naukę. Tutaj nie mam zarzutów. Czwartki jak już wspomniałem to dni rozumienia tekstu oraz pisania własnej opinii. Teksty zawierają słownictwo z wcześniejszego dnia, co ułatwia utrwalenie. (każde ćwiczenie jest rzetelnie sprawdzane i poprawiane, ciekawe propozycje samokształcenia na mailu) Każde ćwiczenie jest rzetelnie i punktualnie sprawdzane przez lektorki w zadeklarowanych przez nie terminach. Plusem też są propozycje samokształcenia wysyłane na maila (np. rekomendacje seriali po niemiecku). Polecam ten kurs w szczególności osobom zapracowanym, zabieganym. Dzięki elastycznemu charakterowi kursu, idealnie może on się wpasować w nawet najbardziej napięty grafik.
Magdalena KlimeckaMagdalena Klimecka
18:59 18 Oct 23
Kurs w sam raz dla "zabieganych" i mających "wiecznie coś na głowie" . Uczysz się kiedy chcesz, bo lekcje już na Ciebie czekają, dzięki temu po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się powtarzając materiał.Polecam 👍
Barbara KantorskaBarbara Kantorska
17:56 18 Oct 23
Polecam szkołę językową Los geth's! Kurs jest bardzo fajnie prowadzony.Jest interesujący aż chce się słuchać. Po raz pierwszy nie usypiam podczas nauki.Dostajesz cenne wskazówki i mnóstwo informacji w bardzo czytelny sposób. Uczysz się wtedy kiedy masz czas ale jesteś cały czas pod kontrolą sympatycznych lektorek,które są bardzo pomocne i ,są w stałym kontakcie z uczniami.
js_loader

Innowacyjna i sprawdzona formuła nauki

Nasze kursy niemieckiego online są najlepszym wyborem z co najmniej trzech powodów

Emoji zegara

Uczysz się w elastycznych godzinach

Jesteś zabiegany i nie możesz być o określonej godzinie na lekcji? W Los geht's! uczysz się w konkretne dni kursu, ale o godzinach, które Tobie odpowiadają. Jest pełna elastyczność.

Emoji przytulania

Otrzymasz motywację i wsparcie

Zależy Ci na nauce niemieckiego, ale brakuje Ci motywacji? W szarej rzeczywistości niełatwo samemu się zmotywować, zorganizować i zdyscyplinować. Zadba o to Twoja lektorka.

Emoji twarzy z gwiazdkami

Masz frajdę podczas nauki niemieckiego

Zapomnij o nudnych podręcznikach! Nasz praktyczny kurs niemieckiego online jest stworzony przez lektorkę, która od lat mieszka w Niemczech i dobrze zna Niemców oraz niemieckie realia.

Uczymy na każdym poziomie

Od zera do bohatera! Po niemiecku 🦸

Niezależnie, gdzie teraz jesteś - na pewno znajdziemy dla Ciebie kurs niemieckiego online. W Los geht's! możesz rozpocząć naukę języka niemieckiego online na wszystkich poziomach - od podstaw na A1 do poziomu zaawansowanego C1. Słowem, od zera do bohatera. 😉 Na samym początku postawisz z nami swoje pierwsze kroki, by za jakiś czas stać się superbohaterem w swojej własnej niemieckiej historii i poczuć się po niemiecku sobą.

Bohaterka

Znajdź swój poziom

Kursy niemieckiego online na poziomie podstawowym

Nasze kursy języka niemieckiego online na poziomie podstawowym to Twoja przepustka do niemieckiego świata. Z nami postawisz swoje pierwsze kroki i zdobędziesz solidne podstawy.

Butelka dla dziecka

Poziom A1.1

kurs podstawowy

zaczynasz się rozglądać po niemieckim świecie i poznajesz pierwsze słówka

Dziecko, które robi pierwsze kroki

Poziom A1.2

kurs podstawowy

stawiasz swoje pierwsze kroki i tworzysz pierwsze zdania

Chłopiec w wieku przedszkolnym

Poziom A2.1

kurs podstawowy

zaczynasz bawić się językiem
i tworzysz dłuższe zdania

Student, absolwent szkoły, uczeń

Poziom A2.2

kurs podstawowy

zaczynasz tworzyć dłuższe wypowiedzi i dyskutować - tak jak uczeń podstawówki 😉

Znajdź swój poziom

Kursy niemieckiego online na poziomie średnim i zaawansowanym

Nasze kursy języka niemieckiego online na poziomie zaawansowanym pozwolą Ci osiągnąć mistrzostwo w języku niemieckim.
Razem zdobędziemy każdy szczyt i zrobimy z Ciebie niemieckiego superbohatera. 😉

Biceps, mięśnie

Poziom B1

kurs średnio-zaawansowany

jesteś w stanie załatwić codzienne rutynowe sprawy, a nawet pracować po niemiecku

Mężczyzna podnosi ciężary

Poziom B2

kurs zaawansowany

bez problemu umiesz wyrazić swoje zdanie i emocje po niemiecku, a nawet się pokłócić 😉

Emoji superbohaterki

Poziom C1

kurs zaawansowany

potrafisz wyrazić się niemal w każdej sytuacji i czujesz się po niemiecku naprawdę sobą

Zrób test - bezpłatny, szybki i niezobowiązujący

Nie wiesz, na jakim poziomie jesteś? 🤔

Skorzystaj z treningu mówienia

Konwersacje z języka niemieckiego online

W szkole Los geht's! prowadzimy każdego kursanta za rękę. Trenujemy z nim różne umięjętności - również używanie języka niemieckiego w akcji czyli rozmowie.

Dymek symbolizujący rozmowę

Konwersacje

grupowe online o umówionej godzinie, tylko dla naszych kursantów

Sukces kursantów to nasz sukces

Nie byłeś jeszcze nigdy na kursie niemieckiego online?

Nie jesteś sam! Wielu naszych kursantów po raz pierwszy zapisało się na kurs niemieckiego online i byli zaskoczeni, że jest on tak skuteczny, zachęcający do nauki i motywujący. Zobacz, co mówią oni o naszym kursie języka niemieckiego online po jego odbyciu.

Uczymy również języka do pracy

Biznesowy język niemiecki

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania na temat naszych kursów, e-booków czy też fiszek.

Emoji pieniędzy

Kurs online
Niemiecki biznesowy

Naucz się reagować w każdej biurowo-biznesowej sytuacji i zaimponuj szefowi i kolegom.

Ikona książki

E-Book z niemieckimi fiszkami - język biznesowy

60 fiszek w postaci gotowych zdań
do komunikacji biznesowej

Ikona książki

Fiszki w aplikacji - język biznesowy

100 fiszek w formie słówek, bez których
w pracy biurowej i biznesie ani rusz

Uwielbiamy żywy, nieksiążkowy język

Codzienny i potoczny język niemiecki

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania na temat naszych kursów, e-booków czy też fiszek.

Ikona książki

E-book z niemieckimi fiszkami - język życiowy

365 fiszek w formie gotowych zdań do codziennej komunikacji

Ikona książki

Fiszki w aplikacji -
język potoczny

50 fiszek w formie zabawnych słówek
z języka potocznego

Mamy dla Ciebie dwa pakiety

Ile kosztuje nasz kurs języka niemieckiego?

Masz pełną swobodę wyboru. Możesz się zapisać na 1 miesiąc i zobaczyć, czy odpowiada Ci nasz kurs niemieckiego. Cena wyniesie wtedy 119 €. Jeśli jednak od razu zapiszesz się na 4 miesiące z góry, to dorzucimy Ci rabat 20%.

💁🏻 Ostrożny

119 lub ok. 514 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 • Cały kurs kosztuje 476 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Motywująca opieka lektorki

🤑 Oszczędny

99 lub ok. 427 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • Oszczędzasz aż 80 €
 • Cały kurs kosztuje tylko 396 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Motywująca opieka lektorki

FAQ

Nasze kursy języka niemieckiego online w pigułce

W Los geht’s! każdy kurs niemieckiego online trwa 4 miesiące.

Cały materiał tygodniowy jest podzielony na 3 dni: poniedziałki, środy i czwartki. Ja jako lektorka czuwam nad tym, żebyś Ty, razem z resztą grupy, regularnie oglądał lekcje i na bieżąco robił do nich ćwiczenia.

Tygodniowy rytm nauki:

 • W poniedziałki uczysz się na kursie gramatyki (lekcja online). Zamiast lekcji na żywo, oglądasz lekcje online (Online-Unterricht), które nagrywam dla Ciebie i innych kursantów trochę wcześniej.
 • W środy uczysz się nowych słówek za pomocą aplikacji na smartfona.
 • W czwartki ćwiczysz słownictwo podczas pisania dialogów (A1/A2) lub dyskusji (B1/B2 i C1) na aktualny temat z e-booka.

Wszystkie lekcje i materiały do nauki czekają na Ciebie 24 godziny na dobę na Twoim koncie kursanta.

Komunikacja na grupie na Facebooku odbywa się przez cały tydzień. Piszesz wtedy, kiedy masz pytania albo kiedy zrobiłeś ćwiczenia.

Zerknij na zdjęcie. 

dobre kursy jezyka niemieckiego online

Wszystkie lekcje i materiały do nauki czekają na Ciebie 24 godziny na dobę na Twoim koncie kursanta. Możesz do nich zaglądać o dowolnej porze.

 

Na kursach niemieckiego online w Los geht’s! nie ma klasycznych lekcji na żywo, na które musisz się stawić o konkretnej godzinie. Zamiast tego przesyłam Ci lekcje online, nagrane przeze mnie wcześniej, co daje Ci możliwość nauki o dogodnych dla Ciebie godzinach.

Dzięki temu możesz sam dobrać sobie godziny nauki (np. kiedy dziecko śpi), powtórzyć to, co najtrudniejsze, oglądać lekcję i np. jeść kolację 😉 no i oczywiście nie musisz nigdzie dojeżdżać. Pełna elastyczność.

Od 2. miesiąca kursu możesz się zapisać na dodatkowe zajęcia z konwersacji. Zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu.

Kurs niemieckiego online odbywa się na platformie kursów Los geht’s! 

Wszystkie lekcje, zadania i ćwiczenia są tam dla Ciebie dostępne na platformie w Twoim koncie. Masz do niego dostęp 24/7 dobę.

Dostęp do materiałów otrzymujesz na 3 miesiące od ukończenia kursu. 

E-booki i zeszyty ćwiczeń możesz ściągnąć na swój komputer i mieć je na zawsze.

Nasze kursy języka niemieckiego online startują co miesiąc. Poniżej znajdziesz kalendarz kursów na rok 2024:

Marzec: 04.03.
Kwiecień: 08.04.
Maj: 06.05.
Czerwiec: 10.06.
Lipiec: 08.07.
Sierpień: przerwa wakacyjna
Wrzesień: 02.09.
Październik: 30.09.
Listopad: 28.10.
Grudzień: 25.11.

Nie korzystamy z książek. Nasze autorskie kursy niemieckiego online zostały przygotowane „od zera” przez doświadczoną lektorkę z Monachium. W trakcie nauki korzystamy z praktycznych materiałów, które pomogą Ci poznać autentyczny i żywy język niemiecki.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Składają się na nie lekcje online, zeszyty ćwiczeń i e-booki do wydrukowania, aplikacja mobilna na telefon do nauki nowych słówek, interaktywne ćwiczenia oraz ćwiczenia pisemne, które dla Ciebie sprawdzamy.

Aby otrzymać certyfikat, który jest honorowany w Niemczech czy też Polsce, należy zdać egzamin. My takich egzaminów na certyfikat nie przeprowadzamy. Organizują je np. Goethe Institut lub TELC. Idziemy natomiast z programem danego poziomu, który jest obowiązujący do zdania egzaminu i tym samym przygotowujemy do jego zdania.

Uwaga: Po ukończeniu kursu wystawiamy oczywiście dyplom zaświadczający ukończenie kursu niemieckiego online w Los geht’s! 

Chcesz pogadać
z człowiekiem? 💬

... zanim zapiszesz się na kurs? Napisz do nas. 😉

Lektorka Justyna nagrywająca podcast

Kursy niemieckiego online – nauka bez wychodzenia z domu!

Szukasz skutecznego sposobu na naukę języka niemieckiego? Chcesz poznać tajniki języka Goethego bez tracenia czasu na dojazdy i sztywne godziny spotkań? Postaw na kursy niemieckiego online w Los geht’s! W dzisiejszym zabieganym świecie czas jest na wagę złota. Ciągle gdzieś pędzimy, mamy mnóstwo obowiązków i często brakuje nam czasu na realizację swoich pasji i celów. A co jeśli połączymy przyjemne z pożytecznym i zdobędziemy nową umiejętność bez wychodzenia z domu? To możliwe! Wystarczy wybrać kursy niemieckiego online w Los geht’s!

Dla kogo są nasze kursy?

Kursy niemieckiego online w Los geht’s! stworzone zostały z myślą o wszystkich, którzy cenią elastyczność i wygodę nauki. Bez względu na to, czy jesteś zabieganym studentem, pracujesz w nieregularnych godzinach, czy po prostu preferujesz naukę w zaciszu domowego ogniska, nasze kursy niemieckiego online idealnie dopasują się do Twojego stylu życia. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania, od A1 do C2, więc niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w języku niemieckim, czy pragniesz szlifować swoje umiejętności i poszerzać słownictwo, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Jak wygląda nauka online?

Z nami kursy niemieckiego online są czystą przyjemnością! Korzystamy z autorskich materiałów dydaktycznych, które opierają się na przykładach z życia codziennego. Skupiamy się na praktycznym słownictwie i gramatyce, których będziesz mógł od razu używać w mowie i piśmie. Zapomnij o nudnych podręcznikach i abstrakcyjnych przykładach! Z nami nauczysz się języka niemieckiego, którego będziesz mógł używać w realnych sytuacjach. Dołącz do grona zadowolonych kursantów Los geht’s! i przekonaj się, że kursy niemieckiego online mogą być efektywne i przyjemne. Zaufaj nam, a język niemiecki stanie przed Tobą otworem!