fbpx

Kurs niemieckiego online
na poziomie A2.1

Marzysz o tym, by czuć się sobą po niemiecku? Chcesz poznać tajniki języka naszych sąsiadów zza Odry i rozwinąć swoje umiejętności? Twoim celem jest zdobycie wiedzy, którą bez problemu będziesz mógł zastosować w praktyce? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi “tak”, to Los geht’s! jest miejscem dla Ciebie!

Kto będzie Cię uczył?

Lektorka Justyna Magic 

Założycielka szkoły językowej i autorka kursów. Los geht’s! to wypadkowa jej gorącej miłości do języka niemieckiego, wielkiej pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Przed kilkoma laty postanowiła pomóc Polkom i Polakom poczuć się sobą po niemiecku. Do tej pory dzięki jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu setki osób rozwinęło skrzydła i zdobyło językową pewność siebie.

Lektorka Justyna razem z całym zespołem Los geht’s! dba o to, żeby nauka niemieckiego przestała się kojarzyć z nudnym wkuwaniem słówek i zawiłych zasad gramatycznych, a w zamian za to stała się po prostu czystą przyjemnością.

Justyna pokazuje, że gramatyka wcale nie musi być skomplikowana. W swoich nagraniach tłumaczy nowe zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób. Każdego dnia troszczy się o swoich kursantów, pomagając im odnaleźć się w niemieckim świecie, wspiera, motywuje i towarzyszy na każdym kroku, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z Los geht’s! Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Nie odkładaj planów na później. Zacznij już dziś, daj sobie szansę i zdobądź niemieckie szczyty. Wypróbuj nasz kurs i przekonaj się, że dasz radę. Du schaffst es!

Co otrzymasz od nas na kursie A2.1?

Dużą Dawkę Językowej Pewności Siebie

Jeżeli do tej pory rozmowa w języku niemieckim przyprawiała Cię o ból głowy, to już za miesiąc Twoje życie odmieni się o 180 stopni. Komunikacja z Twoimi niemieckimi znajomymi, pracodawcą, kolegami z firmy nie będzie już stanowić większego problemu!

Praktyczną
Wiedzę W Pigułce

Nie ma nic gorszego od wiedzy, która nie ma żadnego odzwierciedlenia w życiu codziennym. U nas nie musisz się tego obawiać. Każde zagadnienie i temat, który przerabiamy, możesz od razu wykorzystać w praktyce - od razu po skończonej nauce. 🙂

Elastyczność I
Pełne Wsparcie

“Nie mam na to czasu!” - jeśli takie zdanie zadźwięczało teraz w Twojej głowie, to my się z nim szybko rozprawimy. Z naszym kursem pogodzisz naukę z codziennymi obowiązkami. Uczysz się, kiedy i gdzie chcesz. A do tego otrzymujesz od nas pełne wsparcie i pomoc. Czy można chcieć czegoś więcej? 😉

W jakie dni i w jakich godzinach odbywa się kurs niemieckiego?

📅 W jakie dni się uczymy?

Na kursie niemieckiego uczysz się zgodnie z ustalonym rytmem. Nasze lekcje odbywają się w poniedziałki, środy oraz czwartki. Poniedziałki upływają nam pod znakiem nowych zagadnień gramatycznych. W środy nasi kursanci poznają nowe słówka za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na telefon, natomiast w czwartki czytają e-booki i piszą ciekawe dialogi. Przez cały czas trwania kursu masz stały kontakt ze swoją grupą i lektorką Kasią, która zadba o Twoją motywację i pomoże Ci we wszystkich niemieckich zawiłościach. 🙂 Nauka na kursie jest zaplanowana w taki sposób, by nie nadwyrężać Twoich językowych muskułów, ale zadbać o Twój szybki rozwój i stały progres.

⏰ W jakich godzinach?

Marzysz o elastycznym kursie, który idealnie dopasuje się do Twojego rytmu dnia? W Los geht’s! doskonale rozumiemy potrzeby naszych kursantów, dlatego postawiliśmy na pełną elastyczność. Z jednej strony dbamy o systematyczność, ponieważ uczysz się materiału w określone dni, jednak to Ty decydujesz, o której godzinie przysiądziesz do nauki. Jeśli masz dzieci, możesz uruchomić platformę, kiedy położą się spać lub pójdą do przedszkola. Kiedy pracujesz na poranną zmianę, to do lekcji przysiądziesz po południu lub wieczorem. A jeśli masz ważną wizytę u lekarza, nie musisz jej przekładać - wystarczy, że wybierzesz dogodny czas na naukę. A co w przypadku, kiedy nie uda Ci się zrobić lekcji w dany dzień? Nic nie szkodzi. Możesz spokojnie nadrobić jutro. Kursy niemieckiego Los geht’s! to idealne połączenie systematyczności, terminowości i elastyczności. W naszej szkole nauka jest szyta “na Twoją miarę”. 🙂

🕒 Ile miesięcy trwa kurs?

Kurs niemieckiego online A2.1 trwa 4 miesiące. W tym czasie będziemy intensywnie pracować nad Twoimi językowymi umiejętnościami i wprowadzimy Twój niemiecki na zupełnie nowy poziom. Twoja pewność siebie wywinduje w górę i otworzy przed Tobą nowe możliwości. Z nami zawojujesz świat - oczywiście po niemiecku. Jeżeli chodzi o zapisy na kurs, to pozostawiamy Ci wolność wyboru. Możesz zapisać się od razu na 4 miesiące lub wybrać opcję z płatnością miesięczną. Dzięki temu możesz wypróbować nasz kurs i dopiero po miesiącu zadecydować, czy chcesz dalej kontynuować swoją niemiecką przygodę z Los geht’s!. Jeśli Twoim celem jest nie tylko sama wędrówka, ale i zdobycie językowego szczytu, to jeden miesiąc zdecydowanie nie wystarczy. Zapraszamy Cię do zapisu z płatnością z góry za 4 miesiące, dorzucimy Ci wtedy spory rabat.

👩‍🏫 Kiedy jesteś w kontakcie z lektorkami?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień. Na wiadomości kursantów odpisujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Jeżeli masz jakieś wątpliwości i potrzebujesz pomocy, możesz zawsze napisać do swojej lektorki. Odpowiedź na Twoje pytanie pojawi się szybciej, niż kolejny kubek gorącej kawy przy Twoim laptopie. Wiadomość od lektorki nadejdzie już w ciągu kilku-kilkunastu minut. 😉 Korekty Twoich prac domowych lądują na platformie w ciągu maksymalnie jednego dnia. Jak widzisz, Los geht’s! to nie tylko kursy niemieckiego. To także pełne wsparcie, motywacja i opieka, na którą możesz liczyć właściwie 24 godziny na dobę. Jeśli napiszesz w nocy o północy, odezwiemy się do Ciebie już rano. 🙂

Jesteś zainteresowany konwersacjami?

Kursy w Los geht’s! są kompleksowe i bazują na metodzie “zanurzenia w języku”. Poprzez codzienne obcowanie z niemieckim dajemy naszym kursantom możliwość ćwiczenia zasad gramatycznych, słownictwa i poznania żywego języka. Kolejny poziom wtajemniczenia to zajęcia z konwersacji. Jeśli po pierwszym miesiącu stwierdzisz, że potrzebujesz mówienia, będziesz mieć możliwość zapisania się na dodatkowe konwersacje.

online kurs

🧑‍🎓 Wybierz cenę i dogodną formę płatności

Kurs niemieckiego A2.1 trwa 4 miesiące, a po jego zakończeniu otrzymujesz od nas dyplom potwierdzający uczestnictwo. Kurs możesz opłacić z góry i zgarnąć aż 80 euro rabatu lub zdecydować się na wygodną, ale nieco wyższą, ale co miesięczną płatność. Wybierz cenę i rodzaj płatności, który najbardziej Ci odpowiada. Bez żadnego ryzyka możesz wypróbować nasz kurs przez jeden miesiąc. To jakim kursantem jesteś – ostrożnym czy oszczędnym? 😉

🤔 Ostrożny

119 lub ok. 559 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

💸 Oszczędny

99 lub ok. 469 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • W sumie 396€ 🔥 Oszczędzasz aż 80 €
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

Kurs niemieckiego online?
Przecież to strata czasu! 😐

Ci, którzy nie wiedzą jak wyglądają kursy niemieckiego w Los geht’s!, mogą tak odruchowo pomyśleć. Nie chcemy na siłę przekonywać Cię o zaletach naszego kursu. W zamian za to oddajemy głos naszym kursantkom i kursantom. Ich opinie to najlepszy dowód na to, że w Los geht’s! nie rzucamy słów na wiatr. Naszą misją jest wsparcie Polek i Polaków w realizacji ich niemieckich marzeń i planów. Jesteśmy tu, by pokazać, że nauka niemieckiego może być prawdziwą przygodą. Taką, na końcu której czeka na Ciebie Twój spektakularny językowy sukces. 🙂

Uczymy na piątkę ⭐⭐⭐⭐⭐

To tylko wybrane opinie naszych kursantek i kursantów, którzy wzięli udział w naszym kursie języka niemieckiego od podstaw. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze opinie na Facebooku i Google. Jest ich teraz łącznie niemal 400.

Opinii na piątkę na Facebooku
Opinii na piątkę na Google

Jak nauka wygląda w praktyce?

Lekcje online z gramatyką

Poniedziałki upływają nam pod znakiem naszych cotygodniowych spotkań z niemiecką gramatyką. Po wejściu na platformę znajdziesz przygotowane przeze mnie nagranie dotyczące naszego aktualnego tematu z gramatyki. Decyzja o tym, kiedy zajrzysz do lekcji, należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Po obejrzeniu nagrania możesz napisać do lektorki Kasi, która pomoże Ci we wszystkich gramatycznych zawiłościach. Możesz też pochwalić się na grupie, jak poszło Ci z nową lekcją i zapytać innych uczestników kursu, jak oni poradzili sobie z tematem. Dostęp do nagrań jest nieograniczony – możesz oglądać je tyle razy, ile uznasz za stosowne. Nasza lektorka Justyna, przygotowując materiały do kursów, wkłada całe swoje serce, by wytłumaczyć gramatykę w prosty i zrozumiały sposób. A kiedy lekcja online będzie już za Tobą, możesz zabrać się za rozwiązywanie naszych ćwiczeń. Na platformie znajdziesz ćwiczenia interaktywne, natomiast w zeszycie ćwiczeń – pisemne. Nasze korektorki sprawdzą dla Ciebie prace domowe i pomogą Ci jeszcze lepiej radzić sobie z pisaniem w języku niemieckim.

Nauka słówek w aplikacji

Na kursie języka niemieckiego na poziomie A2.1 czeka na Ciebie mnóstwo nowych słówek. Nauczysz się ich przy pomocy dedykowanej aplikacji na telefon. Już po pierwszym jej uruchomieniu stwierdzisz, że nauka nowego słownictwa jeszcze nigdy nie była tak prosta (i przyjemna!). Z naszą aplikacją możesz uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Podczas jazdy autobusem, w trakcie przerwy w pracy, leżąc wygodnie na kanapie i popijając zasłużoną kawę na koniec dnia. Wybór należy tylko do Ciebie. 🙂

E-Book i dialogi z życia wzięte

W czwartki nasi kursanci oddają się lekturze e-booków i tworzą praktyczne dialogi. Wszystkie tematy, które poruszamy na naszym kursie niemieckiego, są inspiracją do tworzenia praktycznych tekstów, gotowych do wykorzystania w życiu codziennym. Znajdziesz tu rozmowy z kolegami z pracy, z lekarzem podczas wizyty kontrolnej, z nauczycielami w trakcie wywiadówki czy w sklepie podczas codziennych zakupów. Nauka z e-bookami to nie tylko pisanie – każdy nowy dialog przekłada się na praktyczne umiejętności, które zaowocują w życiu codziennym. W jaki sposób? Twoja komunikacja w języku niemieckim w krótkim czasie wejdzie na zupełnie nowy poziom. Z każdym kolejnym tygodniem Twoja pewność siebie podczas mówienia po niemiecku będzie rosnąć i nim się obejrzysz, będziesz brylować na towarzyskich salonach, zachwycając Niemców swoimi płynnymi, bogatymi wypowiedziami.

W naszej szkole nie ma nudy!
Ćwiczenia są dla każdego

Interaktywne ćwiczenia dla komputerowych maniaków

Lekcja obejrzana? To teraz czas na ćwiczenia z lukami. Oddaj się czystej przyjemności i ucz się języka niemieckiego poprzez zabawę z naszymi ćwiczeniami interaktywnymi. Gotowy na trening gramatycznych mięśni? Los geht’s!

Ćwiczenia pisemne
dla tradycjonalistów

W zeszycie ćwiczeń znajdziesz kilka zadań, które pozwolą Ci obudzić Twój pisarski talent, a przy okazji pomogą Ci uporządkować nowo zdobyte wiadomości. Długopisy i klawiatury w dłoń, do dzieła!

Ćwiczenia Grupowe,
dla tych, którzy lubią
jak się dzieje!

Na kursie online A2.1 pracujemy również w grupie. Na platformie oraz na Facebooku wymieniamy się doświadczeniami, dyskutujemy i… wzajemnie się motywujemy. Jeśli lubisz, jak dużo się dzieje, to będziesz się tu czuć jak ryba w wodzie!

Marzysz o pewności siebie
po niemiecku? Dobrze trafiłeś!

Czy Ty też znasz to uczucie, kiedy ktoś pyta Cię o coś po niemiecku, a w Twojej głowie zamiast słów pojawia się jeden wielki znak zapytania? Brak pewności siebie i problemy z porozumiewaniem się w języku obcym wynikają głównie z luk gramatycznych, które nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł po niemiecku. Nasz kurs online jest stworzony po to, by zasypać wszystkie dziury w słownictwie i gramatyce, a w rezultacie stworzyć dla Ciebie idealne warunki dla rozwoju językowego. Chcesz poczuć pewność siebie po niemiecku? Jesteś we właściwym miejscu. Pomożemy Ci wyeliminować błędy, zrobimy generalne porządki w Twojej gramatyce i zatankujemy do pełna Twój zbiornik ze słownictwem. Już niedługo poczujesz się sobą po niemiecku i zaczniesz realizować wszystkie swoje marzenia!

Jak kurs wpłynął na życie naszych kursantów?

Historia Justyny

Justyna Krupska Monachium, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Los geht’s Kursy niemieckiego online zmieniło moje życie!!! Jako kobieta pracująca, matka i żona wiecznie odkładałam temat własnego rozwoju na dalszy plan. Kursy niemieckiego wydawały mi się niemożliwe ze względu na brak mojej elastyczności. Parę miesięcy temu, będąc już zdesperowaną i pogrążona swoją niemocą w dalszym funkcjonowaniu w obcym kraju, zapisałam się na kurs w Los geht’s i uwierzcie mi, była to najlepsza z moich decyzji.

W trakcie kursu

Jestem pod opieką wspaniałych i profesjonalnych Lektorek, które doskonale dbają o mój rozwój i idealnie dostosowują mój poziom do poziomu na kursie. Mam przez 24 godziny na 7 dni w tygodniu dostęp do materiału, trening nowych słówek w wersji na e-book co jest dla mnie strzałem w dziesiątkę bo jestem dużo w ruchu. Idealnie i w przejrzysty sposób opracowane lekcje online!!!

Po kursie

Dzięki profesjonalizmowi dziewczyn moje życie za granicą nabrało pewności siebie, stałam się otwartą i wesołą dziewczyną zyskując na nowo wiarę w siebie a to wszystko dzięki Los Geht’s ❤️

Historia Aleks

Aleksandra Wilson Bonn, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Moje dotychczasowe doświadczenie z kursami stacjonarnymi, utwierdziło mnie w przekonaniu, że będzie to kolejny kurs, który trzeba po prostu odbębnić. Ale musiałam zacząć naukę, więc zaryzykowałam. Myślałam, że kurs online to brak bezpośredniego kontaktu z uczącym, z kursantami. Brak atmosfery. Zdecydowanie byłam sceptycznie nastawiona.

W trakcie kursu

Jakież było moje zaskoczenie, gdy odkryłam, że kurs z Los geht's! przynosi skutki. Na tym kursie online nie dość, że odnalazłam atmosferę pracy w zgranej grupie, to jeszcze otrzymałam rzeczową i niebywale zaangażowaną pomoc ze strony osób prowadzących.

Po kursie

Obecnie jestem w trakcie 6 miesiąca na kursie. Stałam się samodzielna „bez przygotowania”. Przed kursem, pomimo wcześniejszego zdania egzaminu w znanym instytucie, do każdej rozmowy musiałam się przygotowywać. Przed wykonaniem telefonu procedura wyglądała jak przygotowanie się do kartkówki. Pochłaniało to sporo czasu. Dzisiaj - wybieram numer i mówię. Czuję się zdecydowanie pewniej!

Historia Daniela

Daniel Augustynowicz Aichach, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

W sumie to nie miałem dużych wyobrażeń. Wiedziałem, jak działają kursy online. Dużo komentarzy do tego kursu nakreśliło mi obraz, jak ten kurs będzie wyglądał. Myślałem, że będę musiał polegać na własnej silnej woli. Jednak w przypadku tego kursu faktycznie wymóg terminowości zabija prokrastynację i mamy poczucie, że trzeba zrobić zadania, bo mamy na to określony czas.

W trakcie kursu

Byłem zaskoczony, bo już po pierwszym tygodniu miałem wrażenie, że nauczyłem się rzeczy, których mogę użyć od razu, co było super. Myślę, że Justyna jest bardzo pomocna, przesympatyczna, z każdą wątpliwością można się do niej odezwać. Nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż parę minut. 🤯 Myślę, że cena jest adekwatna, do tego, co otrzymujemy w kursie.

Po kursie

Po 3 miesiącach nauki czuje, że zrobiłem ogromny postęp w rozumieniu tekstu, budowaniu zdań. Bardzo mi pomogło to w codziennym życiu. Czuje, że mówię poprawniej. Robię wciąż dużo drobnych błędów, ale czuje, że nie są tak bardzo rażące i kłujące w ucho, jak wcześniej. Z pewnością czuje się dużo pewniej, niż przed rozpoczęciem kursu.

Historia Anny

Anna Hajda Bergisch Gladbach, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Moja przygoda z kursem Los Geht’s zaczęła się 4 miesiące temu. Decyzję o rozpoczęciu podjęłam z dwóch powodów: malutkie dziecko w domu i dość użalania się nad sobą, że mój niemiecki nie posuwa się do przodu. Kurs poleciła mi moja znajoma, lecz mimo to miałam obawy, jak to często przed czymś nowym i nieznanym. Zastanawiałam się, czy będzie on dla mnie dobry, czy podołam wszystkim zadaniom.

W trakcie kursu

Lektorki są wspaniałymi duszyczkami, które wspierają, mobilizują i doceniają naszą pracę. Często powtarzają, że na błędach się człowiek uczy i nie trzeba być perfekcyjnym. Lekcje online z gramatyki prowadzone przez lektorkę Justynę są tłumaczone w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Uważam również, że kurs jest dobrze zaplanowany pod względem czasu, który trzeba poświęcić na naukę i ćwiczenia.

Po kursie

Na początku byłam wobec siebie sceptyczna, nie wierzyłam, że w tak w krótkim czasie mój niemiecki może się polepszyć, jednak rzeczywiście z czasem zaczęłam zauważać postępy. Coraz pewniej czuję się w tym języku, co cieszy mnie tym bardziej, że wkrótce wracam do pracy. Jak spotkaliśmy się ostatnio z kuzynką mojego męża, która mówi tylko po niemiecku, to zauważyłam, że swobodniej się rozmawiało niż wcześniej.

Historia Eweliny

Eweliny Gorzkula Karlsfeld, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do kursu online, gdyż wcześniej nie miałam żadnej styczności z taką formą nauki. Jednak ze względu na panującą wówczas sytuację (Covid) nie było innej możliwości. Ale w ogóle nie żałuję, że się zdecydowałam! Przed rozpoczęciem kursu, myślałam, że będzie zdecydowanie więcej samej gramatyki, że teksty, będą typowo podręcznikowe i nudne. I tu się mega pozytywnie zaskoczyłam. 😉

W trakcie kursu

Kurs w szkole Los Geht's okazał się strzałem w 10. Początkowo bałam się nudnej formy zajęć, a w praktyce wszystko było bardzo ciekawe. Zawsze aktualne teksty, które się świetnie czyta. Słownictwo z życia codziennego, które można usłyszeć na ulicy, a nie tylko suche frazesy. Opiekę lektorki uważam za znakomita. W każdej chwili, w razie jakiś wątpliwości można było liczyć na pomoc i wsparcie. Nawet jak nie udało się wyrobić z materiałem na czas.

Po kursie

Po kilkuletnim zajmowaniu się dziećmi i używaniu tylko polskiego języka miałam ogromną barierę, aby na nowo mówić po niemiecku. Dzięki nauce w Los Geht's zdobyłam odwagę, aby ponownie posługiwać się tym językiem. Zgłosiłam się do organizacji, która pomaga wrócić kobietom po macierzyńskim wrócić na rynek pracy i na dniach ruszam na pierwsze warsztaty. Teraz zdecydowanie czuje się pewniej.

Historia Magdy

Magda Wieczorek
Berlin, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Na kurs do Justyny zapisałam się ze względu na rodzaj mojej pracy (była czysto fizyczna, więc często po prostu byłam zbyt zmęczona, żeby się skupić) i miejsce zamieszkania ( daleko od centrum i nie chciałam tracić czasu na dojazdy) . To było moje pierwsze doświadczenie z kursem online. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i szybko odkryłam, że nauka w zaciszu domowym, pod kocem i z herbatką w ręku to coś dokładnie dla mnie. To ja decydowałam kiedy się uczę, kiedy odrabiam zadania domowe.

W trakcie kursu

W kursie bardzo cenię sobie ten "obowiązek" rozwiązywania zadań w określonym czasie. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez Justynę. Gramatyka w pigułce i do tego ćwiczenia, które bardzo pomagają w zrozumieniu danego tematu. Dla mnie - bomba! Świetne jest również to, że w każdym momencie można się zwrócić do lektorki, czy to z problemem ze zrozumieniem tematu, czy z problemem spadku motywacji. Lepszego motywatora niż Justyna to chyba nie znam 😁

Po kursie

Przy regularnym trenowaniu zdań wytrychów, powtarzaniu słówek z Quizlet czuję się zdecydowanie pewniej w rozmowie z Niemcami. I oczywiście dzięki temu sama lepiej ich rozumiem. Moim celem na początku kursu w Los Geht's! była umiejętność lepszego wyrażania siebie. A dzięki tej szkole jest to teraz możliwe 🙂 Nawet kłócić się teraz potrafię 😀

Opinie naszych kursantów
najlepszym dowodem
na to, że warto!

Naprawdę sporą część naszych kursantów stanowią osoby, które początkowo bardzo sceptycznie podchodziły do nauki niemieckiego online. Nie byli pewni, czy taka forma nauki zda w ich przypadku egzamin. Jak się okazuje, już po pierwszym miesiącu ich podejście do kursu niemieckiego przez Internet zmieniło się o 180 stopni. Z niedowierzaniem i nieukrywaną radością przyznawali, że kurs online to strzał w dziesiątkę – jest elastyczny, dopasowany do ich indywidualnego grafiku, a przede wszystkim pełen praktycznej wiedzy. Przeczytaj jeszcze kilka opinii na temat naszego kursu niemieckiego.

Marta Jurga
Marta JurgaKurs dla sceptycznych wobec kursów online
Czytaj więcej
Z całego serca mogę dalej polecić kurs online, który proponuje Justyna. Rzeczywiście na początku byłam sceptyczna co do takiego innowacyjnego rodzaju nauki i dostępności Lektorki. Po dwóch tygodniach zmieniłam zdanie 🙂 Najbardziej na kursie podoba mi się to, że mogę uczyć się o każdej porze dnia czy nocy. Siadam kiedy chcę i to jest największa zaleta kursu. Justyna odpowiada na każde moje pytanie, jest dostępna, poprawia każdą zadaną pracę , przekazując przy tym konstruktywne rady. Wszystko jest fajnie tematycznie poukładane, nie ma chaosu. Oferuje też, jak dla mnie nowe, narzędzie pracy do nauki słownictwa. Przypasowała mi też praca w grupach, tu się mega dużo uczę też od innych !🙂 Gramatykę objaśnia w sposób prosty i zrozumiały! Jestem miło zaskoczona. Dwa tygodnie jestem na kursie C1 i dużo już się nauczyłam, ale czekam na więcej 🙂
Ewelina Popielarz
Ewelina PopielarzKurs na 6+
Czytaj więcej
Polecam Justynę jak i jej kurs ! Mega pozytywna osoba, która daję dużo pozytywnej energii do nauki oraz materiałów. Pierwszy raz spotkałam się z taka ilością materiałów 🙂 platforma na, której można uczyć się słówek-rewelacja 🙂 jak dla mnie 6+ ->Polska 🙂
Mateusz Skora
Mateusz SkoraKurs z bardzo doświadczonym nauczycielem
Czytaj więcej
jesli zastanawiasz sie, czy ten kurs jest dla ciebie, i jak to bedzie uczyc sie jezyka online,to juz sie nie zastanawiaj i sie zapisuj! ten kurs jest bardzo fajnie pomyslany, material jest dobrze dopasowany, a Justyna super go realizuje. Pierwszy tydzien moze wydawac sie troche trudny, trzeba przyzwyczaic sie do platformy oraz sposobu pracy przez Facebook, ale potem juz sie leeeciii! W moim przypadku moge powiedziec, ze czas spedzony na online kursie lepiej przeklada sie na rzeczywisty postep w nauce jezyka, niz czas spedzony na kursach w realu, gdzie traci sie czas na dojazdy, sprawdzanie list obecnosci, wspolne robienie cwiczen itp. Z kursem #LosGeht's kazda poswiecona minuta, przeklada sie na rzeczywisty postep
Ania Górecka
Ania GóreckaKurs dla zabieganych, pracujących rodziców
Czytaj więcej
Ukonczylam juz w drugi z trzech blokow kursu Los geht's na poziomie C1. Jesli jestes jak ja: rodzicem, pracujacym na rozne zmiany, ciagle zabieganym, a jednoczesnie potrzebujacym rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe, to TEN KURS JEST DLA CIEBIE!. Osobiscie szukalam alternatywy dla typowych kursow szkolnych, bo po pierwsze nie zawsze mialabym mozliwosc uczestnictwa w zajeciach, po drugie przez obecna Pandemie sprawa jest dodatkowo skomplikowana. Justyne znalam juz wczesniej z jej darmowych live'ow na temat pracy w biurze. Co mnie urzeklo, to przede wszystkim mozliwosc uczenia sie w wolnej chwili i praktyczne wykorzystanie jezyka. Justyna porusza zawsze bardzo przydatne na codzien tematy, jest inaczej niz w szkole. Material jest super dopracowany (gramatyka pokazana w przystepny sposob, mnostwo nowego slownictwa,roznorodnosc tematyczna i ogolna szata graficzna). Sprobuj, a nie pozalujesz 😉 Naprawde warto!
Karolina Dąbrowska
Karolina DąbrowskaKurs z motywacyjnym kopniakiem
Czytaj więcej
Szczerze polecam kursy w Los geht’s. 👌🏻 Jestem właśnie po pierwszym miesiącu nauki i już zauważam efekty. Justyna dała mi to, czego najbardziej potrzebowałam, czyli motywacyjnego kopniaka. 😉 Uważam, że jest to świetna opcja nauki dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie i w dowolnym czasie, ale tak jak ja wcześniej nie miały do tego odpowiedniej motywacji. Bardzo podoba mi się formuła kursu : 1. W poniedziałek do obejrzenia lekcja z gramatyki i ćwiczenia na grupie, 2. W środę bardzo przyjemna nauka słówek w aplikacji Quizlet, 3. W czwartek do przeczytania E-Book i ćwiczenia na grupie. Do każdej lekcji na platformie dołączone są również ćwiczenia, które można wykonywać dowolną ilość razy. Myślę, że to doskonała opcja dla osób, które np. pracują na zmiany, gdyż w tym kursie każdy sam decyduje kiedy się uczy. Jeśli nie masz czasu wykonać ćwiczeń w poniedziałek, możesz to zrobić innego dnia, byleby zdążyć do piątku i załapać się na sobotnie korekty.😉
Karolina Nitner
Karolina NitnerKurs z przystępnie wytłumaczonym materiałem
Czytaj więcej
Polecam kursy z Justyna! Dzieki pracy na kilku roznych platformach, w tym na FB, kurs jest interesujacy i wymaga zaangazowania. Justyna bardzo szybko odpisuje na wiadomosci i zawsze potrafi pomoc. Lekcje sa ciekawie prowadzone, kazde zagadnienie jest omowione w przystepny sposob. Dzieki temu, ze kurs jest calkowicie online, mozemy sie uczyc w dogodnym dla nas czasie.
Katarzyna Żądło
Katarzyna ŻądłoKurs z balansem pomiędzy elastycznością nauki, a dyscypliną
Czytaj więcej
W grudniu skończyłam swój pierwszy miesiąc nauki z Justyna w Los geht's. Probowałam już wiele kursów, ale żaden nie dał mi tak fantastycznego balansu pomiędzy elastycznością nauki, a dyscyplina. Justyna to bardzo doświadczony nauczyciel, który świetnie motywuje, i jest zawsze dostępny, kiedy jest potrzebna pomoc. Ja sama kontynuuje kurs i na pewno pozostanę z Los geht's jeszcze przez długi czas - uwielbiam różnorodność tematów, przykłady użycia w mediach, codziennym życiu, wspaniałą metodę uczenia się nowych słówek i interesującą formę całego kursu, dostosowaną do obecnych czasów.
Justyna Zoszczak-Zegar
Justyna Zoszczak-Zegar Kurs jest ułożony w taki sposób, że chętnie się uczymy
Czytaj więcej
Cześć 👋 za mną pierwszy miesiąc i jak najbardziej mogę polecić!!! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, która ewidentnie troszczy się o swoich uczniów i ich potrzeby! Cały kurs bardzo przejrzysty, wystarczająca ilość materiału (czas na spokojną naukę- 'bez wariactw', czas na naukę słówek, wszystko w odpowiedniej kolejności) ułożona tematycznie i w taki sposób, że chętnie się uczymy i łatwo przyswajamy wiedzę! Wielka zaleta kursu- dostępność do aplikacji w ktorej utrwalasz słownictwo, platforma w szczegółowy i łatwy sposób opisana (jak poruszać się po kursie itp.) lekcje wideo, zadania do danych tematów, grupa w której udzielamy się i sprawdzamy swoje umiejętności! Świetny fachowy Nauczyciel! Bardzo bardzo polecam!
Aniela Kowszyło
Aniela KowszyłoKurs naprawdę motywuje do regularności
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs z Los geht's , naprawde motywuje do regularnosci ( chociaz czasem z tym ciezko 🙂 . Justyna jest bardzo pomocna i caly czas obecna , odpowiada na pytania i motywuje nas . Jesli chodzi o ''zawartosc'' kursu jestem naprawde zadowolona, dobor slownictwa i gramatyki ktorej sie uczymy nie jest przypadkowy i na koniec kazdego tygodnia wszystko uklada sie w calosc 🙂
Natalia Barsaba
Natalia BarsabaKurs, który daje elastyczność oraz poczycie obowiązku i opiekę lektorki
Czytaj więcej
Jestem po pierwszym miesiącu kursu i zostaję na dłużej! Justyna ma ciekawy system nauczania, który daje elastyczność w działaniu typowy dla kursów online i poczucie obowiązku oraz opiekę i motywację nauczyciela, znane z tradycyjnych kursów. Oczywiście własna motywacja do działania jest kluczowa, ale sposób ułożenia i działania kursu, naprawdę w tym pomaga.
Izi Izi
Izi IziKurs z lektorką, która ma dużą wiedzę oraz ładny akcent
Czytaj więcej
Justyna jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią są zawsze ciekawe, tematyka życia codziennego, która pomaga mi w dużej mierze w kontaktach z moimi niemieckimi znajomymi. Wiedzę przekazuje w taki sposób aby była zrozumiała, dlatego przez kolejne pół roku zamierzam zostać jej uczniem do mojego egzaminu na B1. Jeśli ktoś szuka lektora języka niemieckiego to własnie polecam Los geh`t Niemiecki w życiu i w pracy!!
Dominika Horwat
Dominika HorwatKurs z lektorką o "anielskiej cierpliwości"
Czytaj więcej
Cześć wszystkim , Moje przemyślenia po pierwszym miesiącu nauki. No cóż dla mnie mega 🙂 jestem zadowolona formą w jaki ten kurs jest prowadzony, mam dostęp do materiałów 24h na dobę , tematy zajęć są interesujące dodatkowo różnorodność gramatyka, słownictwo, testy, kontakt z bardzo fajną lektorką która zawsze wszystko super objaśnia, poprawia ale i również odpowiada na nasze pytania. Tak na marginesie to chwała jej za to że ma taką anielską cierpliwość do “naszych der, die, das 🙂 ” . Czekam na następny miesiąc z kursem 🙂
Aneta Porombka
Aneta PorombkaKurs, na którym wszystko jest wyjaśnione klarownie i powoli
Czytaj więcej
Witam serdecznie polecam Pania Justyne i jej platformę do nauki. Wszystko wyjaśniane klarownie i powoli. Nauczyłam się bardzo dużo nowych słow a to dopiero miesiąc nauki! 😉 Pani Justyna zawsze odpowiada na zadane przez nas pytania , motywuje i sprawdza wszystkie zadania. Bardzo wszystkim polecam!!
Ewelina Gorzkula
Ewelina GorzkulaKurs, na którym nie pozostaje się samemu
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić Los Geht's! Justyna jest naprawdę świetna Lektorka, ma indywidualne podejście do każdego z kursantów i często upewnia się czy wszystko gra. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z ogromem zadań do wykonania. Tematy lekcji są interesujące i na czasie, a co najważniejsze, pokazywane w nich są zwroty przydatne w życiu codziennym. Aplikacja do nauki słówek Quizlet potrafi wciągnąć w wolnych chwilach. I zawsze jest do niej dostęp, jakby ktoś chciał powatrzac sobie słówka w dowolnym miejscu i czasie. Właśnie jestem w połowie drugiego miesiąca nauki i dzięki Justynie na nowo odzyskałam motywację i zapał do nauki 👌
Urszula Ewa
Urszula EwaKurs - elastyczność, ale również terminowość, która zobowiązuje
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny, elastyczny tryb nauki a mimo to terminowosc obowiazuje. Sporo nowego slownictwa, autentyczne artykuly, polecam kazdemu.
Iwona Sarata
Iwona SarataKurs ze skuteczną metodą na wzięcie się do nauki
Czytaj więcej
Bardzo polecam🌹 Tym mniej lub bardziej zabieganym, którzy poszukują metody na wzięcie się do nauki języka niemieckiego. Tym, którzy lubią być doceniani, gdy wykonają zamierzone zadanie. Tym, którzy lubią różnorodność nauki. Mnie bardzo się podoba, zarówno jakość i ilość materiału do nauczenia, metody pracy i wymagająca lektorka 🐝.
Poprzedni
Następny

Co możesz osiągnąć w ciągu jednego miesiąca
na kursie niemieckiego w Los geht’s!

Platforma Los geht’s! aż kipi od materiałów. Po zalogowaniu się na swoje konto Kursanta, otrzymasz dostęp do wszystkich treści przewidzianych na dany miesiąc nauki na kursie niemieckiego online. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Tradycyjne materiały przeplatamy z nagraniami i interaktywnymi ćwiczeniami. Możesz być pewny, że po przekroczeniu wirtualnego progu naszej szkoły nie zaznasz ani krzty nudy. 🙂

W ciągu jednego miesiąca nauki na kursie niemieckiego otrzymasz od nas: 4 lekcje online (po ok. 45 min.), 4 zeszyty ćwiczeń (każdy po ok. 20 stron), 4 e-booki (po ok. 30 stron), ok. 90-100 ćwiczeń interaktywnych, 4 zestawy fiszek w aplikacji na telefon z 200 słówkami oraz korekty Twoich pisemnych prac domowych, przygotowywane przez native speakerki. Do bogatego zestawu materiałów dorzucamy oczywiście motywacyjne wsparcie i pomoc ze strony lektorek – praktycznie 24 godziny na dobę. A to wszystko przewidziane jest na jeden miesiąc kursu! Wyobraź sobie, jak Twoja znajomość języka niemieckiego wystrzeli w górę po całym 4-miesięcznym bloku. Jako wisienkę na torcie po jego zakończeniu otrzymasz od nas również dyplom potwierdzające Twoje uczestnictwo w kursie.

 

🧑‍🎓 Wyruszaj
w swoją niemiecką przygodę - Los geht's!

Masz wątpliwości? Zapisz się na jeden miesiąc, wypróbuj nasz kurs i zdecyduj, czy chcesz uczyć się z nami dalej. Nie musisz wiązać się z nami żadną umową – nic nie ryzykujesz. Możesz tylo zyskać językową pewność siebie po niemiecku.

🤔 Ostrożny

119 lub ok. 559 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

💸 Oszczędny

99 lub ok. 469 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • W sumie 396€ 🔥 Oszczędzasz aż 80 €
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

Masz jeszcze pytania?

Kurs zaczyna się każdego miesiąca. Zerknij na górę strony, w prawy górny róg. Tam napisane jest, kiedy dokładnie rusza kolejny kurs.

Kurs trwa 4 miesiące. Jeden blok na poziomie A2.1. trwa właśnie 4 miesiące. 

Na ten czas rezerwujemy dla Ciebie na 100 % miejsce na kursie. Nie jesteś jednak zobowiązana/y do ukończenia go. Uczysz się dla siebie (a nie dla nas ;)) i sam/a decydujesz, jak długo. 

My troszczymy się o to, żebyś w najkrótszym czasie i najprzyjemniej opanował/a jak największą ilość wiedzy na poziomie A2.1. Ale czy tak się stanie – to już zależy od Ciebie. Twoja lektorka będzie na bieżąco monitorować to, ile brakuje Ci jeszcze do opanowania całego poziomu A i dawać Ci wskazówki.

Kurs odbywa się w poniedziałki, środy i czwartki na platformie kursu i grupie na FB.

Wszystkie materiały na każdy kolejny tydzień pojawiają się w każdy poniedziałek rano. Nie ma konkretnych godzin na spotkania online, dzięki czemu nigdy nic Ci nie przepadnie. Uczysz się o porze, o której masz akurat czas, ale w zaplanowanym rytmie kursu pon.-śr.-czw. 

Jest to idealne połączenie dyscypliny, organizacji oraz elastyczności. Przeczytaj opinie naszych kursantów i sam/a się przekonaj.

Poniedziałki – Uczysz się gramatyki: oglądasz lekcje online, robisz do tego ćwiczenia z lukami na platformie, ćwiczenia grupowe oraz pisemne w zeszycie ćwiczeń do wydrukowania.

Środy – Uczysz się nowego słownictwa za pomocą bardzo przyjaznej aplikacji na telefon. Trenujesz przy tym poprawną wymowę, słuchając nagrań wymowy do każdego ze słówek.

Czwartki – Są to treningi pisania dialogów na różne życiowe tematy. Uczysz się podczas nich wyrażania swojego zdania w sposób uporządkowany i gramatyczny. Co tydzień jest nowy temat. Przed dyskusją czytasz e-booka na dany temat (np. nowa praca) oraz przetłumaczoną listę słownictwa z całego e-booka. Potem to słownictwo aktywnie trenujesz podczas pisemnej dyskusji. Twoja lektorka koryguje Twoje zdania i daje Ci wskazówki, jak pisać lepiej. Wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze ambitnych i wzajemnie wspierających się ludzi, takich jak Ty. 

Tak. Kurs jest stworzony dla osób pracujących na różne zmiany. Oraz dla osób mających małe dzieci, gdzie nigdy nie wiadomo, kiedy człowiek będzie miał chwilę dla siebie. 😉
Na kursie nie musisz być o stałej godzinie na kursie.
Jest on zaplanowany na poniedziałki, środy i piątki. Ale to już Ty decydujesz, o jakich godzinach się uczysz.

Kurs możesz zapłacić za pomocą:
– PayPal,
– przelewu elektronicznego (Sofortüberweisung Klarna),
– karty płatniczej/kredytowej,
– Google Pay.

Nie przeprowadzamy egzaminów z certyfikatem, takich jakich np. Goethe Institut. Przygotowujemy jednak do takich egzaminów. Idziemy z programem poziomu A, który jest obowiązujący do zdania egzaminu. Wystawiamy dyplom ukończenia kursu na poziomie A2.1.

Tak, wystawiamy dyplomy potwierdzające ukończenie kursu na poziomie A2.1.

Nie wystawiamy certyfikatów. Żeby otrzymać certyfikat trzeba zdać egzamin, przeprowadzany np. w Goethe Institut. 

Tak, przygotowujemy do egzaminów na certyfikat na poziomie A2, które przeprowadza m.in. instytut Goethe Institut. Na kursie idziemy z programem A1, który jest obowiązujący do zdania egzaminu.

Kurs niemieckiego A2 – zwiększ swoje umiejętności

Jeżeli jesteś już po lekcjach na poziomie podstawowym lub w przeszłości uczyłeś się języka i znasz już podstawowe zasady pisowni i budowania wypowiedzi, kurs niemieckiego A2 z pewnością jest dla ciebie. Nauczymy cię nie tylko mówić i pisać, ale także myśleć w języku niemieckim co znacznie ułatwi ci posługiwanie się językiem podczas licznych rozmów i korespondencji. Nasza placówka skupia się nie tylko na przekazywaniu wiedzy i weryfikacji umiejętności, ale także motywowaniu i współpracy z kursantem tak, byś korzystając z naszych zasobów otrzymał jak najwięcej wsparcia.

Nauka niemieckiego A2 – poziom, który pomoże ci w budowaniu relacji

Nauka niemieckiego A2 to poziom znajomości języka, który pozwala na swobodne komunikowanie się i wykorzystywanie zwrotów używanych w życiu codziennym. Dzięki nieco większej znajomości niż poziom podstawowy znacznie łatwiej będzie ci utrzymać relacje towarzyskie z obcokrajowcami i swobodnie toczyć rozmowy, dokładnie rozumiejąc nie tylko same wypowiedzi, ale również ich kontekst. Podczas zajęć będą wspierać cię dwie lektorki, które biegle posługują się zarówno językiem niemieckim, jak i polskim. Ich doświadczenie oraz lata spędzone za granica pozwalają nauczyć cię poprawnego posługiwania się językiem i wykorzystywania typowych zwrotów stosowanych przez mieszkańców w życiu codziennym.

Zdobądź nowe umiejętności – kurs A2 Niemiecki

Jeżeli szukasz rozwiązań, które pomogą ci dopasować się do społeczności osiągając odpowiedni poziom rozmów w języku obcym, warto wykorzystać kurs A2 Niemiecki. Mimo tego, że kurs w pełni odbywa się za pośrednictwem internetowej platformy i możliwy jest do zrealizowania w dowolnym zakresie godzinowym w określone dni tygodnia, masz pełne wsparcie i sposobność napisania z nurtującym cię pytaniem, a nasze lektorki postarają ci się pomóc tak szybko, jak jest to możliwe.

Kurs języka niemieckiego za pośrednictwem internetu

Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest wykorzystanie platformy internetowej do przeprowadzenia zajęć to doskonała opcja dla wszystkich, którzy nie mają czasu na tradycyjne spotkania stacjonarne. Wygodne konto kursanta pozwala logować się do poszczególnych lekcji i pomocy dydaktycznych w każdej chwili, kiedy będziesz mieć czas na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności językowych. Zebrana wiedza w jednym miejscu, w postaci indywidualnego panelu to doskonała opcja, która pozwala uczyć się wszędzie, gdzie masz dostęp do laptopa lub urządzenia mobilnego internetu.

Justyna Goliasz-Magic, Los geht’s!  2022

Wszelkie prawa zastrzeżone.