fbpx

Kurs językowy dla pracownika - Zdobądź dofinansowanie!

Chcesz nauczyć się języka niemieckiego? Jesteś we właściwym miejscu! A czy wiesz, że Twój pracodawca może opłacić Twój kurs? Dowiedz się, jak skorzystać ze wsparcia swojej firmy i rozwiń językowe skrzydła!

Kobieta i mężczyzna w pracy

Dlaczego warto zainwestować w kurs języka niemieckiego dla pracownika?

Dzisiejszy świat biznesu nie zna granic. Również tych językowych. To właśnie władanie językami obcymi pozwala się w tym świecie odnaleźć.

Ale nie oszukujmy się – nikogo już nie dziwi umiejętność mówienia po angielsku. Za to język niemiecki to już inna sprawa. W świecie biznesowym cieszy się on prestiżem i dużym zasięgiem. Polska eksportuje do Niemiec aż 27,8% naszych produktów! Wyobraź sobie więc, jak wielkie jest zapotrzebowanie na niemieckojęzycznych pracowników! 

Dlatego inwestując w kurs języka niemieckiego, inwestujesz w swoją karierę i wyższe zarobki.

Niemiecka flaga

Kurs językowy dla pracownika -
Co z tego będzie miał Twój pracodawca?

Ikona książki

Zaangażowana kadra

Firma finansuje kursy językowe i dba o rozwój pracowników, a to zawsze przynosi owoce. Pracownicy są chętni do pracy i wkładają serce w swoje zadania.

Ikona żarówki

Nowe kontrakty

Zespół, który mówi różnymi językami, może zajmować się klientami z różnych części świata. To przyciąga nowe kontrakty i przyczynia się do rozwoju firmy.

Ikona różdżki

Efektywna obsługa

Pracownicy uczący się języków obcych, sprawniej obsługują zagranicznych klientów. A to przekłada się
na efektywniejsze osiąganie celów firmy.

Współpraca w grupie

Dofinansowanie kursów językowych przez pracodawcę – jak zdobyć?

To prostsze niż myślisz! Weź udział w naszym kursie języka niemieckiego, a my pomożemy Ci zdobyć dofinansowanie u Twojego pracodawcy.

Brzmi fajnie, ale jak to zrobić? 

Nic się nie martw. Na tej stronie opowiemy Ci, jak się za to zabrać. Krok po kroku. Mamy dla Ciebie garść wskazówek, e-maile gotowce oraz ulotki informacyjne – dla Ciebie i Twojego pracodawcy.

W Los geht’s! wierzymy, że każdy ma prawo do rozwoju. Właśnie dlatego chcemy Ci pomóc zdobyć wsparcie finansowe na naukę języka niemieckiego.

Kurs języka niemieckiego -
Co z tego będziesz mieć Ty?

Ikona książki

Będziesz
bardziej konkurencyjny

Nasze kursy językowe pozwolą Ci wzbogacić Twoje CV. I zabłysnąć przed szefem! 😉 Dzięki temu staniesz się bardziej konkurencyjny na rynku pracy i wart większego wynagrodzenia.

Ikona żarówki

Zdobędziesz
pewność siebie

Kiedy mówisz w języku obcym, to jesteś bardziej pewny siebie. Bez problemu nawiązujesz kontakty, prowadzisz prezentacje i negocjacje. A to zawsze zwiastuje sukces zawodowy.

Ikona różdżki

Postawisz
na rozwój osobisty

Nowy język przynosi owoce nie tylko w pracy, ale i w codziennym życiu. Dzięki znajomości języka możesz podróżować, odkrywać nowe kultury i dbać o swój rozwój osobisty.

3 kroki do zdobycia u pracodawcy dofinansowania
na kurs języka niemieckiego

Krok po kroku do Twojego sukcesu!

Proces ubiegania się o wsparcie finansowe może być zawiły. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie prosty i klarowny plan krok po kroku. Oto jak możesz zdobyć dofinansowanie na kurs języka niemieckiego bez względu na branżę, w jakiej pracujesz:

Krok 1: Napisz do nas - pomożemy Ci wybrać kurs

Rozpocznij od wyboru kursu. Napisz do nas, a my Ci w tym pomożemy. Wykonamy testy poziomujące i wspólnie zdecydujemy, który kurs będzie dla Ciebie najlepszy.

Krok 2: Wyślij e-maila z prośbą o sfinansowanie kursu

Skontaktuj się z działem HR lub przełożonym. Powiedz, że chcesz wziąć udział w kursie języka niemieckiego. Zapytaj, czy firma mogłaby go opłacić. Skorzystaj z naszego e-maila "gotowca", dzięki któremu wysłanie prośby o sfinansowanie kursu nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. Napisaliśmy go dla Ciebie po polsku i po niemiecku. Do e-maila możesz dorzucić ulotki.

Krok 3: Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci załatwić formalności

Uzyskałeś zgodę? To świetnie! W takim razie czas na dokumenty. Nie martw się - we wszystkim Ci pomożemy. Pomożemy wypełnić wniosek, jeśli Twoja firma ma gotowe druki do wypełnienia. Wystawimy zaświadczenie dla szefa czy też (niemiecką) fakturę proforma.

Kobieta korzystająca z laptopa

Nadal nie wiesz od czego zacząć? 

Nie ma sprawy. Zgłoś się do nas. Omówimy z Tobą szczegóły i ustalimy indywidualny plan działania. 

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz i w jakiej firmie pracujesz. Udzielimy Ci porad dotyczących wnioskowania, podrzucimy argumenty do rozmowy z pracodawcą i pomożemy przygotować dokumenty. 

Napisz do nas na Facebooku, Instagramie albo wyślij e-maila. Pomożemy Ci.

Kurs biznesowy

Potrzebujesz kursu stricte biznesowego? Nie ma sprawy.

Taki też dla Ciebie mamy!

Młoda kobieta robiąca notatki z kursu języka niemieckiego