fbpx

Bezpłatne materiały czekają

Szukasz strony do
nauki niemieckiego?

Jesteś w dobrym miejscu! Na tej stronie do nauki języka niemieckiego znajdziesz dużo więcej niż tylko same wpisy na temat niemieckiej gramatyki czy też słownictwa. Dzięki blogowi i podcastowi możesz również poznać naszych niemieckich sąsiadów trochę lepiej. A kto wie, może nawet ich polubić! 😉 Dzięki temu na pewno dużo przyjemniej i szybciej będzie Ci się uczyło języka niemieckiego. Do dzieła, los geht’s!

Spadochron w niemieckich barwach

Szukasz strony do nauki niemieckiego online za darmo? W naszej szkole języka niemieckiego Los geht’s! jesteśmy przekonani, że nauka języka niemieckiego to nie tylko poznawanie słówek i niemieckiej gramatyki, ale także kultury i tradycji Niemiec. Dlatego ta strona do nauki niemieckiego zawiera różnego rodzaju treści, które pomogą Ci w pełni zrozumieć język niemiecki i samych Niemców. Otwórz razem z nami furtkę do niesamowitego świata języka niemieckiego i odkryj swoje niemieckie “alter ego”. 😉 

Lektorka Justyna w niemieckiej peruce

Twoja strona do nauki języka niemieckiego​

Nauka słownictwa i gramatyki języka niemieckiego

Niemieckie słownictwo i gramatyka to podstawa nauki języka niemieckiego. Nasza strona do nauki niemieckiego zawiera darmowe materiały do nauki, które pomogą Ci opanować podstawowe niemieckie słownictwo i struktury gramatyczne. Dzięki nim będziesz w stanie komunikować się w języku niemieckim w codziennych sytuacjach. A jeśli samodzielna nauka nie zdaje u Ciebie do końca egzaminu, to zapraszamy Cię na nasze kursy języka niemieckiego. Opieka motywujących lektorek, praktyczne materiały i elastyczne godziny nauki to tylko przedsmak tego, co czeka Cię na naszym kursie.

Wpisy o słownictwie

Tutaj znajdziesz bogaty zbiór słownictwa z różnych dziedzin wraz z przykładami i ćwiczeniami.

niemieckie słownictwo

Wpisy o gramatyce

Ta zakładka kryje w sobie kompleksowy i przejrzysty przewodnik po niemieckiej gramatyce.

Gramatyka niemiecka

Bądźmy w kontakcie

Newsletter 📮

Jeśli chcesz dostawać darmowe materiały do nauki i ciekawostki o języku niemieckim? Jeśli tak, to wpisz swój e-mail. Do usłyszenia!

Najlepsza strona do nauki języka niemieckiego​

Poznaj niemiecką kulturę i tradycje

Znając kulturę i tradycję Niemiec, możesz lepiej zrozumieć Niemców i ich sposób myślenia. Na tej stronie do nauki niemieckiego znajdziesz podcast Instrukcja obsługi Niemca oraz wpisy na naszym blogu, które przybliżą Ci kulturę i codzienne życie naszych zachodnich sąsiadów. W naszej szkole języka niemieckiego naprawdę zależy nam na tym, żebyś poznał, zrozumiał, a może nawet polubił Niemców. Wtedy nauka języka niemieckiego będzie sprawiała Ci prawdziwą przyjemność. Dzięki nim będziesz mógł swobodnie poruszać się po Niemczech i uczestniczyć w życiu kulturalnym tego kraju.

Podcast o Niemczech i Niemcach

Podcast "Instrukcja Obsługi Niemca" pozwoli Ci zrozumieć Niemców i ich zwyczaje.

Podcast o Niemczech i Niemcach

Blog o Niemczech i języku niemieckim

Na naszym blogu opowiadamy o niemieckiej kulturze, tradycjach i języku niemieckim.

blog o języku niemieckim