fbpx

Kurs niemieckiego online
od podstaw
na poziomie A1.1

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Chętnie pomożemy Ci poszerzyć słownictwo i budować pierwsze samodzielne zdania. W Los geht’s! uczymy skutecznie – zapisz się na kurs i sam się przekonaj! 

Kto będzie Cię uczył?

Lektorka Justyna Magic 

Założycielka i autorka kursów w Los geht’s! Stworzyła je, by pomóc Polakom usamodzielnić się po niemiecku – w życiu codziennym i w pracy. Nie tylko uczy, ale też motywuje i pomaga organizować naukę w taki sposób, by przynosiła ona najlepsze efekty.

Justyna jest doświadczoną lektorką. Mieszka w Niemczech, w Monachium. Nie tylko zna język niemiecki na poziomie nativ speakera,  ale też wie jak wygląda życie w Niemczech, jacy są Niemcy i jak wytłumaczyć niuanse niemieckiej gramatyki w taki sposób, żeby każdy ją zrozumiał.

W Los geht’s! zadbamy o to, żeby Twoje problemy z motywacją i systematycznością stały się przeszłością. Będziemy przypominać Ci o lekcjach i ćwiczeniach do skutku. 😉 Otrzymasz od nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy przekonani: Du schaffst es!

Co otrzymasz od nas na kursie A1.1?

Nabierzesz pewności siebie po niemiecku

Już po pierwszym miesiącu nabierzesz pewności siebie w komunikacji z Niemcami. Pozbędziesz się braków gramatycznych, które Cię blokują. To pozwoli Ci otworzyć się nie tylko na język niemiecki, ale też na samych Niemców.

Nauczysz się praktycznych rzeczy

Na kursie pomożemy Ci szybko usamodzielnić się po niemiecku. Nie uczymy z nudnych książek, tylko ciekawych materiałów z niemieckich gazet czy reklam, specjalnie stworzonych dla Polaków w Niemczech. Zagadnienia są przydatne i nauczane w taki sposób, żeby móc je od razu wdrożyć.

Pogodzisz kurs
z pracą i domem

Twój grafik pęka w szwach? "Jeśli (mimo tego) chcesz szybko i sprawnie rozpocząć naukę języka niemieckiego, a przy tym pogodzić to z życiem codziennym, to ten kurs niemieckiego od podstaw jest dla Ciebie stworzony". To jest cytat z opinii kursanta Daniela. Nic dodać, nic ując, prawda? 😉

W jakie dni i w jakich godzinach odbywa się kurs ?

📅 W jakie dni się uczymy?

Kurs odbywa się 3 dni w tygodniu. Są to poniedziałki, środy i czwartki. W poniedziałki poznajesz jedno konkretne zagadnienie gramatyczne, w środy uczysz się nowych słówek w aplikacji na telefon, a w czwartek piszesz dialogi, które potem wdrażasz na co dzień. W każdy z tych dni masz kontakt z grupą i lektorką Kasią, która na pewno Cię dopilnuje ;-), zmobilizuje do zrobienia prac domowych i zadba o Twoją motywację. Tak rozplanowałyśmy naukę, że na pewno dasz radę, a przy tym bardzo szybko zauważysz postępy.

⏰ W jakich godzinach?

Chcesz chodzić na kurs, który dostosuje się do Twojego grafiku? Jesteś w dobrym miejscu. U nas uczysz się systematycznie i w dogodnym dla siebie czasie. Dni kursu są ustalone, ale godziny wykonywania zadań są dowolne, co jest bardzo dużą zaletą. Przykładowo: wiesz, że w poniedziałki uczymy się gramatyki z lekcji online. Naukę możesz zaplanować na rano (kiedy np. dzieci są w szkole), w południe (jeśli pracujesz na zmiany), albo na wieczór (gdy wrócisz już z pracy i ogarniesz wszystkich "domowników". ;)) Co ważne, nawet jeśli nie znajdziesz czasu w dany dzień, nie ma sprawy, możesz to nadrobić jutro. Mimo tego, że godziny kursy są elastyczne to na kursie obowiązuje terminowość. Dzięki temu regularnie się uczysz i jesteś zdyscyplinowana/y. Elastyczność i dobra organizacja na naszym kursie podstawa.

🕒 Ile miesięcy trwa kurs?

Kurs A1.1 trwa 4 miesiące. W tym czasie pomożemy Ci usamodzielnić się po niemiecku i zdobyć większą pewność siebie. Nie zobowiązujemy Cię jednak do nauki przez całe 4 miesiące. Wszyscy jesteśmy przecież dorośli. Każdy sam decyduje o swoim losie. Poza tym, chcemy Ci dać możliwość wypróbowania kursu. Możesz zapisać się na kurs z płatnością miesięczną. Ale jeśli naprawdę chcesz zmienić coś w swoim życiu to potrzebujemy na to więc niż miesiąc. Zapraszamy Cię do zapisu z płatnością z góry za 4 miesiące, dorzucimy Ci wtedy spory rabat.

👩‍🏫 Kiedy jesteś w kontakcie z lektorkami?

Jesteś z nami w kontakcie przez cały tydzień. Codziennie do ok. godziny 18 wieczorem jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odpowiadamy w ciągu kilkunastu minut. Jeśli więc akurat się uczysz i nie rozumiesz, możesz do nas napisać, a my szybko Ci pomożemy. Sprawdzone prace domowe przesyłamy Ci w ciągu maksymalnie jednego dnia. Naprawdę zależy nam na tym, żeby nauczyć Cię tego języka. Na kursie gwarantujemy Ci nie tylko to, że Cię nauczymy. Poklepiemy Cię po ramieniu widząc Twoje postępy i zaangażowanie, a jak będzie trzeba, wesprzemy na duchu albo damy motywacyjnego kopniaka. 😉

Zależy Ci na konwersacjach?

W Los geht’s! wierzymy, że żeby zacząć mówić, potrzebne są podstawy. Z tego powodu zdecydowałyśmy się na taką formę kursu, która wyposaża kursantów w trzy najważniejsze zasoby: słownictwo, poprawną gramatykę oraz żywy, autentyczny język. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom kursantów, przygotowałyśmy dodatkowe zajęcia z konwersacji. Zapisz się na kurs i wypróbuj go. Jeśli po pierwszym miesiącu stwierdzisz, że potrzebujesz mówienia, będziesz mieć możliwość zapisania się na dodatkowe konwersacje.

online kurs

🧑‍🎓 Wybierz swoją cenę i rodzaj płatności

Kurs A1.1 trwa 4 miesiące, a po jego zakończeniu otrzymujesz dyplom ukończenia go. Kurs możesz opłacić z góry i zgarnąć aż 80 € rabatu lub zdecydować się na nieco wyższą, ale wygodną comiesięczną płatność. Wybierz cenę i rodzaj płatności, który najbardziej Ci odpowiada. Nie jesteś związany umową i możesz wypróbować kurs przez pierwszy tydzień z gwarancją zwrotu kosztów – bez względu na pakiet. No to do dzieła – jesteś ostrożny czy oszczędny? 😉

🤔 Ostrożny

119 lub ok. 559 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

💸 Oszczędny

99 lub ok. 469 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • W sumie 396€ 🔥 Oszczędzasz aż 80 €
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

Kurs online, który działa? Nie wierzę! 🤨

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Zobacz opinie naszych kursantów i kursantek. Oni są najlepszym świadectwem tego, że uczymy – żeby nauczyć. Mimo elastyczności i braku sztywnych godzin, żaden kursant nie jest pozostawiony samemu sobie. Doglądamy, wyjaśniamy, mobilizujemy. Słowem: pomagamy Polkom i Polakom w Niemczech i Polsce. Bez ściemy. 😉

Uczymy na piątkę ⭐⭐⭐⭐⭐

To tylko wybrane opinie naszych kursantek i kursantów, którzy wzięli udział w naszym kursie języka niemieckiego od podstaw. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasze opinie na Facebooku i Google. Jest ich teraz łącznie niemal 400.

Opinii na piątkę na Facebooku
Opinii na piątkę na Google

Jak kurs wygląda w praktyce?

Lekcje online z gramatyką

Co tydzień uczysz się podczas lekcji online, którą wcześniej dla Ciebie nagrałam. Jest ona zaplanowana na poniedziałek. Sama/a decydujesz o której godzinie włączysz lekcję. Zaraz potem możesz odezwać się na grupie albo poprosić lektorkę Kasię o dodatkowe wyjaśnienie tematu. Dzięki temu możesz wiele razy obejrzeć lekcję i wreszcie zrozumieć je na 100%. Lektorka Justyna wytłumaczy Ci gramatykę w interesujący, a co najważniejsze prosty sposób. Pomoże też utrwalić wiedzę za pomocą ćwiczeń interaktywnych oraz pisemnych. Justyna na bieżąco sprawdzi Twoje prace domowe i podpowie, jak poprawniej budować zdania. 

Nauka słówek w aplikacji

Dodatkowo na tym kursie języka niemieckiego od podstaw na poziomie A1.1 nauczysz się masy nowych słówek. I to z przyjemnością! Wreszcie znajdziesz swój sposób na szybkie i skuteczne poszerzenia słownictwa.  Za pomocą aplikacji na smartfona bawisz się fiszkami i automatycznie zapamiętujesz nowe słówka. Jest to jedna ulubionych form nauki naszych kursantów: mogą się uczyć wszędzie i o każdej porze: w przerwie na kawę, w autobusie czy leniuchując na sofie. Nie marnuje się żadna chwila. 😉

E-Book i dialogi z życia wzięte

W czwartki uczysz się pisać dialogi. Są to tak naprawdę rozmowy z życia codziennego: z panią w sklepie, z lekarzem, w banku czy też z nauczycielami w szkole. Każdy temat jest “z życia wzięty”, więc od razu uczysz się praktycznych umiejętności. Zanim jednak napiszesz swój dialog, Twoim zadaniem bojowym jest nauka z e-bookiem. Tam znajdziesz przykłady dialogów na temat, gotowe listy słówek, a nawet zdań podane jak na tacy. Dzięki dialogom z tygodnia na tydzień „łatasz” swoje gramatyczne luki. Dzięki temu zyskasz pewność siebie w komunikacji z Niemcami. W konwersacji na żywo nie ma miejsce na tak dokładne korekty i poprawianie zdań, jak podczas czwartkowej nauki w Los geht’s!

W Los geht's nie ma nudy!
ćwiczenia są różnorodne

Ćwiczenia, dla tych, którzy lubią zabawę

Obejrzałeś/aś lekcję? Super, to ruszamy dalej! Rozwiąż ćwiczenia z lukami. W ten sposób utrwalisz sobie wiedzę z lekcji online i od razu widzisz, jak wiele się nauczyłeś/aś.

Ćwiczenia, dla tych, którzy lubią pisać

Wydrukuj swój zeszyt ćwiczeń. Tam znajdują się ćwiczenia pisemne, które potem ja dla Ciebie sprawdzę. To ćwiczenie nowej gramatyki w praktyce, które na dobre uporządkuje w Twojej głowie nową wiedzę.

Ćwiczenia, dla tych, których lubią grupę

Na tym kursie online A1.1 pracujemy również w grupie. Tam dostaniesz ode mnie ich podpowiedzi i korekty Twoich prac domowych, ale nie obędzie się też bez chwalenia i wsparcia - od lektorki i grupy.

Na kursie uczymy też pewności siebie po niemiecku

Nasi kursanci często mówią nam: „Dogadam” się, ale mówię niegramatycznie, dlatego niewiele się udzielam. Wolę nie powiedzieć nic, niż wyjść na głupka.” Z czego wynika ten brak pewności siebie po niemiecku? Dlaczego coś blokuje i nie puszcza? Bardzo często powodem jest to, że człowiek mówi jak przysłowiowy „Kali pić, Kali jeść”. Robiąc ciągle te same błędy, nie czujemy się dobrze we własnej skórze. Dlatego na naszym kursie języka niemieckiego od podstaw stawiamy między innymi na porządki w gramatyce. Dzięki temu nasi kursanci zaczynają być sobą po niemiecku i odważniej spełniać swoje marzenia.

Jak kurs zmienił życie naszych kursantów?

Historia Justyny

Justyna Krupska Monachium, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Los geht’s Kursy niemieckiego online zmieniło moje życie!!! Jako kobieta pracująca, matka i żona wiecznie odkładałam temat własnego rozwoju na dalszy plan. Kursy niemieckiego wydawały mi się niemożliwe ze względu na brak mojej elastyczności. Parę miesięcy temu, będąc już zdesperowaną i pogrążona swoją niemocą w dalszym funkcjonowaniu w obcym kraju, zapisałam się na kurs w Los geht’s i uwierzcie mi, była to najlepsza z moich decyzji.

W trakcie kursu

Jestem pod opieką wspaniałych i profesjonalnej Lektorki Justyny, które doskonale dbają o mój rozwój i idealnie dostosowują mój poziom do poziomu na kursie. Mam przez 24 godziny na 7 dni w tygodniu dostęp do materiału, trening nowych słówek w wersji na e-book co jest dla mnie strzałem w dziesiątkę bo jestem dużo w ruchu. Idealnie i w przejrzysty sposób opracowane lekcje online!!!

Po kursie

Dzięki profesjonalizmowi dziewczyn moje życie za granicą nabrało pewności siebie, stałam się otwartą i wesołą dziewczyną zyskując na nowo wiarę w siebie a to wszystko dzięki Los Geht’s ❤️

Historia Aleks

Aleksandra Wilson Bonn, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Moje dotychczasowe doświadczenie z kursami stacjonarnymi, utwierdziło mnie w przekonaniu, że będzie to kolejny kurs, który trzeba po prostu odbębnić. Ale musiałam zacząć naukę, więc zaryzykowałam. Myślałam, że kurs online to brak bezpośredniego kontaktu z uczącym, z kursantami. Brak atmosfery. Zdecydowanie byłam sceptycznie nastawiona.

W trakcie kursu

Jakież było moje zaskoczenie, gdy odkryłam, że kurs z Los geht's! przynosi skutki. Na tym kursie online nie dość, że odnalazłam atmosferę pracy w zgranej grupie, to jeszcze otrzymałam rzeczową i niebywale zaangażowaną pomoc ze strony osób prowadzących.

Po kursie

Obecnie jestem w trakcie 6 miesiąca na kursie. Stałam się samodzielna „bez przygotowania”. Przed kursem, pomimo wcześniejszego zdania egzaminu w znanym instytucie, do każdej rozmowy musiałam się przygotowywać. Przed wykonaniem telefonu procedura wyglądała jak przygotowanie się do kartkówki. Pochłaniało to sporo czasu. Dzisiaj - wybieram numer i mówię. Czuję się zdecydowanie pewniej!

Historia Daniela

Daniel Augustynowicz Aichach, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

W sumie to nie miałem dużych wyobrażeń. Wiedziałem, jak działają kursy online. Dużo komentarzy do tego kursu nakreśliło mi obraz, jak ten kurs będzie wyglądał. Myślałem, że będę musiał polegać na własnej silnej woli. Jednak w przypadku tego kursu faktycznie wymóg terminowości zabija prokrastynację i mamy poczucie, że trzeba zrobić zadania, bo mamy na to określony czas.

W trakcie kursu

Byłem zaskoczony, bo już po pierwszym tygodniu miałem wrażenie, że nauczyłem się rzeczy, których mogę użyć od razu, co było super. Myślę, że Justyna jest bardzo pomocna, przesympatyczna, z każdą wątpliwością można się do niej odezwać. Nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż parę minut. 🤯 Myślę, że cena jest adekwatna, do tego, co otrzymujemy w kursie.

Po kursie

Po 3 miesiącach nauki czuje, że zrobiłem ogromny postęp w rozumieniu tekstu, budowaniu zdań. Bardzo mi pomogło to w codziennym życiu. Czuje, że mówię poprawniej. Robię wciąż dużo drobnych błędów, ale czuje, że nie są tak bardzo rażące i kłujące w ucho, jak wcześniej. Z pewnością czuje się dużo pewniej, niż przed rozpoczęciem kursu.

Historia Anny

Anna Hajda Bergisch Gladbach, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Moja przygoda z kursem Los Geht’s zaczęła się 4 miesiące temu. Decyzję o rozpoczęciu podjęłam z dwóch powodów: malutkie dziecko w domu i dość użalania się nad sobą, że mój niemiecki nie posuwa się do przodu. Kurs poleciła mi moja znajoma, lecz mimo to miałam obawy, jak to często przed czymś nowym i nieznanym. Zastanawiałam się, czy będzie on dla mnie dobry, czy podołam wszystkim zadaniom.

W trakcie kursu

Lektorki są wspaniałymi duszyczkami, które wspierają, mobilizują i doceniają naszą pracę. Często powtarzają, że na błędach się człowiek uczy i nie trzeba być perfekcyjnym. Lekcje online z gramatyki prowadzone przez lektorkę Justynę są tłumaczone w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Uważam również, że kurs jest dobrze zaplanowany pod względem czasu, który trzeba poświęcić na naukę i ćwiczenia.

Po kursie

Na początku byłam wobec siebie sceptyczna, nie wierzyłam, że w tak w krótkim czasie mój niemiecki może się polepszyć, jednak rzeczywiście z czasem zaczęłam zauważać postępy. Coraz pewniej czuję się w tym języku, co cieszy mnie tym bardziej, że wkrótce wracam do pracy. Jak spotkaliśmy się ostatnio z kuzynką mojego męża, która mówi tylko po niemiecku, to zauważyłam, że swobodniej się rozmawiało niż wcześniej.

Historia Eweliny

Eweliny Gorzkula Karlsfeld, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do kursu online, gdyż wcześniej nie miałam żadnej styczności z taką formą nauki. Jednak ze względu na panującą wówczas sytuację (Covid) nie było innej możliwości. Ale w ogóle nie żałuję, że się zdecydowałam! Przed rozpoczęciem kursu, myślałam, że będzie zdecydowanie więcej samej gramatyki, że teksty, będą typowo podręcznikowe i nudne. I tu się mega pozytywnie zaskoczyłam. 😉

W trakcie kursu

Kurs w szkole Los Geht's okazał się strzałem w 10. Początkowo bałam się nudnej formy zajęć, a w praktyce wszystko było bardzo ciekawe. Zawsze aktualne teksty, które się świetnie czyta. Słownictwo z życia codziennego, które można usłyszeć na ulicy, a nie tylko suche frazesy. Opiekę lektorki uważam za znakomita. W każdej chwili, w razie jakiś wątpliwości można było liczyć na pomoc i wsparcie. Nawet jak nie udało się wyrobić z materiałem na czas.

Po kursie

Po kilkuletnim zajmowaniu się dziećmi i używaniu tylko polskiego języka miałam ogromną barierę, aby na nowo mówić po niemiecku. Dzięki nauce w Los Geht's zdobyłam odwagę, aby ponownie posługiwać się tym językiem. Zgłosiłam się do organizacji, która pomaga wrócić kobietom po macierzyńskim wrócić na rynek pracy i na dniach ruszam na pierwsze warsztaty. Teraz zdecydowanie czuje się pewniej.

Historia Magdy

Magda Wieczorek
Berlin, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Na kurs do Justyny zapisałam się ze względu na rodzaj mojej pracy (była czysto fizyczna, więc często po prostu byłam zbyt zmęczona, żeby się skupić) i miejsce zamieszkania ( daleko od centrum i nie chciałam tracić czasu na dojazdy) . To było moje pierwsze doświadczenie z kursem online. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i szybko odkryłam, że nauka w zaciszu domowym, pod kocem i z herbatką w ręku to coś dokładnie dla mnie. To ja decydowałam kiedy się uczę, kiedy odrabiam zadania domowe.

W trakcie kursu

W kursie bardzo cenię sobie ten "obowiązek" rozwiązywania zadań w określonym czasie. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez Justynę. Gramatyka w pigułce i do tego ćwiczenia, które bardzo pomagają w zrozumieniu danego tematu. Dla mnie - bomba! Świetne jest również to, że w każdym momencie można się zwrócić do lektorki, czy to z problemem ze zrozumieniem tematu, czy z problemem spadku motywacji. Lepszego motywatora niż Justyna to chyba nie znam 😁

Po kursie

Przy regularnym trenowaniu zdań wytrychów, powtarzaniu słówek z Quizlet czuję się zdecydowanie pewniej w rozmowie z Niemcami. I oczywiście dzięki temu sama lepiej ich rozumiem. Moim celem na początku kursu w Los Geht's! była umiejętność lepszego wyrażania siebie. A dzięki tej szkole jest to teraz możliwe 🙂 Nawet kłócić się teraz potrafię 😀

Co jeszcze mówią nasi kursanci?

Wielu moich kursantów, którzy po raz pierwszy zapisali się na kurs niemieckiego online od podstaw i byli zaskoczeni, że kurs online może być tak skuteczny, motywujący i pozytywnie dyscyplinujący. Przeczytaj jeszcze kilka wrażeń z naszego kursu niemieckiego od podstaw.

Marta Jurga
Marta JurgaKurs dla sceptycznych wobec kursów online
Czytaj więcej
Z całego serca mogę dalej polecić kurs online, który proponuje Justyna. Rzeczywiście na początku byłam sceptyczna co do takiego innowacyjnego rodzaju nauki i dostępności Lektorki. Po dwóch tygodniach zmieniłam zdanie 🙂 Najbardziej na kursie podoba mi się to, że mogę uczyć się o każdej porze dnia czy nocy. Siadam kiedy chcę i to jest największa zaleta kursu. Justyna odpowiada na każde moje pytanie, jest dostępna, poprawia każdą zadaną pracę , przekazując przy tym konstruktywne rady. Wszystko jest fajnie tematycznie poukładane, nie ma chaosu. Oferuje też, jak dla mnie nowe, narzędzie pracy do nauki słownictwa. Przypasowała mi też praca w grupach, tu się mega dużo uczę też od innych !🙂 Gramatykę objaśnia w sposób prosty i zrozumiały! Jestem miło zaskoczona. Dwa tygodnie jestem na kursie C1 i dużo już się nauczyłam, ale czekam na więcej 🙂
Ewelina Popielarz
Ewelina PopielarzKurs na 6+
Czytaj więcej
Polecam Justynę jak i jej kurs ! Mega pozytywna osoba, która daję dużo pozytywnej energii do nauki oraz materiałów. Pierwszy raz spotkałam się z taka ilością materiałów 🙂 platforma na, której można uczyć się słówek-rewelacja 🙂 jak dla mnie 6+ ->Polska 🙂
Mateusz Skora
Mateusz SkoraKurs z bardzo doświadczonym nauczycielem
Czytaj więcej
jesli zastanawiasz sie, czy ten kurs jest dla ciebie, i jak to bedzie uczyc sie jezyka online,to juz sie nie zastanawiaj i sie zapisuj! ten kurs jest bardzo fajnie pomyslany, material jest dobrze dopasowany, a Justyna super go realizuje. Pierwszy tydzien moze wydawac sie troche trudny, trzeba przyzwyczaic sie do platformy oraz sposobu pracy przez Facebook, ale potem juz sie leeeciii! W moim przypadku moge powiedziec, ze czas spedzony na online kursie lepiej przeklada sie na rzeczywisty postep w nauce jezyka, niz czas spedzony na kursach w realu, gdzie traci sie czas na dojazdy, sprawdzanie list obecnosci, wspolne robienie cwiczen itp. Z kursem #LosGeht's kazda poswiecona minuta, przeklada sie na rzeczywisty postep
Ania Górecka
Ania GóreckaKurs dla zabieganych, pracujących rodziców
Czytaj więcej
Ukonczylam juz w drugi z trzech blokow kursu Los geht's na poziomie C1. Jesli jestes jak ja: rodzicem, pracujacym na rozne zmiany, ciagle zabieganym, a jednoczesnie potrzebujacym rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe, to TEN KURS JEST DLA CIEBIE!. Osobiscie szukalam alternatywy dla typowych kursow szkolnych, bo po pierwsze nie zawsze mialabym mozliwosc uczestnictwa w zajeciach, po drugie przez obecna Pandemie sprawa jest dodatkowo skomplikowana. Justyne znalam juz wczesniej z jej darmowych live'ow na temat pracy w biurze. Co mnie urzeklo, to przede wszystkim mozliwosc uczenia sie w wolnej chwili i praktyczne wykorzystanie jezyka. Justyna porusza zawsze bardzo przydatne na codzien tematy, jest inaczej niz w szkole. Material jest super dopracowany (gramatyka pokazana w przystepny sposob, mnostwo nowego slownictwa,roznorodnosc tematyczna i ogolna szata graficzna). Sprobuj, a nie pozalujesz 😉 Naprawde warto!
Karolina Dąbrowska
Karolina DąbrowskaKurs z motywacyjnym kopniakiem
Czytaj więcej
Szczerze polecam kursy w Los geht’s. 👌🏻 Jestem właśnie po pierwszym miesiącu nauki i już zauważam efekty. Justyna dała mi to, czego najbardziej potrzebowałam, czyli motywacyjnego kopniaka. 😉 Uważam, że jest to świetna opcja nauki dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie i w dowolnym czasie, ale tak jak ja wcześniej nie miały do tego odpowiedniej motywacji. Bardzo podoba mi się formuła kursu : 1. W poniedziałek do obejrzenia lekcja z gramatyki i ćwiczenia na grupie, 2. W środę bardzo przyjemna nauka słówek w aplikacji Quizlet, 3. W czwartek do przeczytania E-Book i ćwiczenia na grupie. Do każdej lekcji na platformie dołączone są również ćwiczenia, które można wykonywać dowolną ilość razy. Myślę, że to doskonała opcja dla osób, które np. pracują na zmiany, gdyż w tym kursie każdy sam decyduje kiedy się uczy. Jeśli nie masz czasu wykonać ćwiczeń w poniedziałek, możesz to zrobić innego dnia, byleby zdążyć do piątku i załapać się na sobotnie korekty.😉
Karolina Nitner
Karolina NitnerKurs z przystępnie wytłumaczonym materiałem
Czytaj więcej
Polecam kursy z Justyna! Dzieki pracy na kilku roznych platformach, w tym na FB, kurs jest interesujacy i wymaga zaangazowania. Justyna bardzo szybko odpisuje na wiadomosci i zawsze potrafi pomoc. Lekcje sa ciekawie prowadzone, kazde zagadnienie jest omowione w przystepny sposob. Dzieki temu, ze kurs jest calkowicie online, mozemy sie uczyc w dogodnym dla nas czasie.
Katarzyna Żądło
Katarzyna ŻądłoKurs z balansem pomiędzy elastycznością nauki, a dyscypliną
Czytaj więcej
W grudniu skończyłam swój pierwszy miesiąc nauki z Justyna w Los geht's. Probowałam już wiele kursów, ale żaden nie dał mi tak fantastycznego balansu pomiędzy elastycznością nauki, a dyscyplina. Justyna to bardzo doświadczony nauczyciel, który świetnie motywuje, i jest zawsze dostępny, kiedy jest potrzebna pomoc. Ja sama kontynuuje kurs i na pewno pozostanę z Los geht's jeszcze przez długi czas - uwielbiam różnorodność tematów, przykłady użycia w mediach, codziennym życiu, wspaniałą metodę uczenia się nowych słówek i interesującą formę całego kursu, dostosowaną do obecnych czasów.
Justyna Zoszczak-Zegar
Justyna Zoszczak-Zegar Kurs jest ułożony w taki sposób, że chętnie się uczymy
Czytaj więcej
Cześć 👋 za mną pierwszy miesiąc i jak najbardziej mogę polecić!!! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, która ewidentnie troszczy się o swoich uczniów i ich potrzeby! Cały kurs bardzo przejrzysty, wystarczająca ilość materiału (czas na spokojną naukę- 'bez wariactw', czas na naukę słówek, wszystko w odpowiedniej kolejności) ułożona tematycznie i w taki sposób, że chętnie się uczymy i łatwo przyswajamy wiedzę! Wielka zaleta kursu- dostępność do aplikacji w ktorej utrwalasz słownictwo, platforma w szczegółowy i łatwy sposób opisana (jak poruszać się po kursie itp.) lekcje wideo, zadania do danych tematów, grupa w której udzielamy się i sprawdzamy swoje umiejętności! Świetny fachowy Nauczyciel! Bardzo bardzo polecam!
Aniela Kowszyło
Aniela KowszyłoKurs naprawdę motywuje do regularności
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs z Los geht's , naprawde motywuje do regularnosci ( chociaz czasem z tym ciezko 🙂 . Justyna jest bardzo pomocna i caly czas obecna , odpowiada na pytania i motywuje nas . Jesli chodzi o ''zawartosc'' kursu jestem naprawde zadowolona, dobor slownictwa i gramatyki ktorej sie uczymy nie jest przypadkowy i na koniec kazdego tygodnia wszystko uklada sie w calosc 🙂
Natalia Barsaba
Natalia BarsabaKurs, który daje elastyczność oraz poczycie obowiązku i opiekę lektorki
Czytaj więcej
Jestem po pierwszym miesiącu kursu i zostaję na dłużej! Justyna ma ciekawy system nauczania, który daje elastyczność w działaniu typowy dla kursów online i poczucie obowiązku oraz opiekę i motywację nauczyciela, znane z tradycyjnych kursów. Oczywiście własna motywacja do działania jest kluczowa, ale sposób ułożenia i działania kursu, naprawdę w tym pomaga.
Izi Izi
Izi IziKurs z lektorką, która ma dużą wiedzę oraz ładny akcent
Czytaj więcej
Justyna jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią są zawsze ciekawe, tematyka życia codziennego, która pomaga mi w dużej mierze w kontaktach z moimi niemieckimi znajomymi. Wiedzę przekazuje w taki sposób aby była zrozumiała, dlatego przez kolejne pół roku zamierzam zostać jej uczniem do mojego egzaminu na B1. Jeśli ktoś szuka lektora języka niemieckiego to własnie polecam Los geh`t Niemiecki w życiu i w pracy!!
Dominika Horwat
Dominika HorwatKurs z lektorką o "anielskiej cierpliwości"
Czytaj więcej
Cześć wszystkim , Moje przemyślenia po pierwszym miesiącu nauki. No cóż dla mnie mega 🙂 jestem zadowolona formą w jaki ten kurs jest prowadzony, mam dostęp do materiałów 24h na dobę , tematy zajęć są interesujące dodatkowo różnorodność gramatyka, słownictwo, testy, kontakt z bardzo fajną lektorką która zawsze wszystko super objaśnia, poprawia ale i również odpowiada na nasze pytania. Tak na marginesie to chwała jej za to że ma taką anielską cierpliwość do “naszych der, die, das 🙂 ” . Czekam na następny miesiąc z kursem 🙂
Aneta Porombka
Aneta PorombkaKurs, na którym wszystko jest wyjaśnione klarownie i powoli
Czytaj więcej
Witam serdecznie polecam Pania Justyne i jej platformę do nauki. Wszystko wyjaśniane klarownie i powoli. Nauczyłam się bardzo dużo nowych słow a to dopiero miesiąc nauki! 😉 Pani Justyna zawsze odpowiada na zadane przez nas pytania , motywuje i sprawdza wszystkie zadania. Bardzo wszystkim polecam!!
Ewelina Gorzkula
Ewelina GorzkulaKurs, na którym nie pozostaje się samemu
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić Los Geht's! Justyna jest naprawdę świetna Lektorka, ma indywidualne podejście do każdego z kursantów i często upewnia się czy wszystko gra. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z ogromem zadań do wykonania. Tematy lekcji są interesujące i na czasie, a co najważniejsze, pokazywane w nich są zwroty przydatne w życiu codziennym. Aplikacja do nauki słówek Quizlet potrafi wciągnąć w wolnych chwilach. I zawsze jest do niej dostęp, jakby ktoś chciał powatrzac sobie słówka w dowolnym miejscu i czasie. Właśnie jestem w połowie drugiego miesiąca nauki i dzięki Justynie na nowo odzyskałam motywację i zapał do nauki 👌
Urszula Ewa
Urszula EwaKurs - elastyczność, ale również terminowość, która zobowiązuje
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny, elastyczny tryb nauki a mimo to terminowosc obowiazuje. Sporo nowego slownictwa, autentyczne artykuly, polecam kazdemu.
Iwona Sarata
Iwona SarataKurs ze skuteczną metodą na wzięcie się do nauki
Czytaj więcej
Bardzo polecam🌹 Tym mniej lub bardziej zabieganym, którzy poszukują metody na wzięcie się do nauki języka niemieckiego. Tym, którzy lubią być doceniani, gdy wykonają zamierzone zadanie. Tym, którzy lubią różnorodność nauki. Mnie bardzo się podoba, zarówno jakość i ilość materiału do nauczenia, metody pracy i wymagająca lektorka 🐝.
Poprzedni
Następny

Wiedza, która w ciągu miesiąca
może być
w Twojej głowie

W Los geht’s! nie skąpimy z materiałami. Otrzymujesz u nas swoje własne konto Kursanta na platformie kursów Los geht’s! Tam znajdziesz wszystkie materiały do nauki. Na naszym kursie języka niemieckiego od podstaw korzystamy z różnych form nauki. Chcemy, żeby nauka wciągnęła Cię bardziej niż niejeden serial na Netflixie. 😉 

W ciągu zaledwie jednego miesiąca otrzymasz od nas: 4 x lekcje online (po ok. 45 min.) + 4 x zeszyty ćwiczeń (po ok. 20 stron) + 4 x e-book (po ok. 30 stron) + ok. 90-100 ćwiczeń interaktywnych + 4 zestawy fiszek na telefon z 200 słówkami + korekty Twoich pisemnych prac domowych. Wszystko okraszone sporą dawką motywacji i wsparciem zaangażowanych lektorek. A to dopiero tylko miesiąc! Wyobraź sobie, o ile Twój niemiecki polepszy się w ciągu całego bloku kursu A1.1, który trwa 4 miesiące. Po kursie otrzymasz od nas również dyplom zaświadczający ukończenie kursu.

🧑‍🎓 Wyruszaj
w swoją niemiecką przygodę - Los geht's!

Masz wątpliwości? Zapisz się na jeden miesiąc, wypróbuj nasz kurs i zdecyduj, czy chcesz uczyć się z nami dalej. Nie musisz wiązać się z nami żadną umową – nic nie ryzykujesz. Możesz tylo zyskać językową pewność siebie po niemiecku.

🤔 Ostrożny

119 lub ok. 559 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

💸 Oszczędny

99 lub ok. 469 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • W sumie 396€ 🔥 Oszczędzasz aż 80 €
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

Masz jeszcze pytania?

Kurs zaczyna się każdego miesiąca. Zerknij na górę strony, zaraz obok loga. Tam napisane jest, kiedy dokładnie rusza kolejny kurs.

Kurs trwa 4 miesiące. Jeden blok na poziomie A1.1. trwa właśnie 4 miesiące. 

Na ten czas rezerwujemy dla Ciebie na 100 % miejsce na kursie. Nie jesteś jednak zobowiązana/y do ukończenia go. Uczysz się dla siebie (a nie dla nas ;)) i sam/a decydujesz, jak długo. 

My troszczymy się o to, żebyś w najkrótszym czasie i najprzyjemniej opanował/a jak największą ilość wiedzy na poziomie A1.1. Ale czy tak się stanie – to już zależy od Ciebie. Twoja lektorka będzie na bieżąco monitorować to, ile brakuje Ci jeszcze do opanowania całego poziomu A i dawać Ci wskazówki.

Kurs odbywa się w poniedziałki, środy i czwartki na platformie kursu i grupie na FB.

Wszystkie materiały na każdy kolejny tydzień pojawiają się w każdy poniedziałek rano. Nie ma konkretnych godzin na spotkania online, dzięki czemu nigdy nic Ci nie przepadnie. Uczysz się o porze, o której masz akurat czas, ale w zaplanowanym rytmie kursu pon.-śr.-czw. 

Jest to idealne połączenie dyscypliny, organizacji oraz elastyczności. Przeczytaj opinie naszych kursantów i sam/a się przekonaj.

Poniedziałki – Uczysz się gramatyki: oglądasz lekcje online, robisz do tego ćwiczenia z lukami na platformie, ćwiczenia grupowe oraz pisemne w zeszycie ćwiczeń do wydrukowania.

Środy – Uczysz się nowego słownictwa za pomocą bardzo przyjaznej aplikacji na telefon. Trenujesz przy tym poprawną wymowę, słuchając nagrań wymowy do każdego ze słówek.

Czwartki – Są to treningi pisania dialogów na różne życiowe tematy. Uczysz się podczas nich wyrażania swojego zdania w sposób uporządkowany i gramatyczny. Co tydzień jest nowy temat. Przed dyskusją czytasz e-booka na dany temat (np. nowa praca) oraz przetłumaczoną listę słownictwa z całego e-booka. Potem to słownictwo aktywnie trenujesz podczas pisemnej dyskusji. Twoja lektorka koryguje Twoje zdania i daje Ci wskazówki, jak pisać lepiej. Wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze ambitnych i wzajemnie wspierających się ludzi, takich jak Ty. 

Tak. Kurs jest stworzony dla osób pracujących na różne zmiany. Oraz dla osób mających małe dzieci, gdzie nigdy nie wiadomo, kiedy człowiek będzie miał chwilę dla siebie. 😉
Na kursie nie musisz być o stałej godzinie na kursie.
Jest on zaplanowany na poniedziałki, środy i piątki. Ale to już Ty decydujesz, o jakich godzinach się uczysz.

Kurs możesz zapłacić za pomocą:
– PayPal,
– przelewu elektronicznego (Sofortüberweisung Klarna),
– karty płatniczej/kredytowej,
– Google Pay.

Nie przeprowadzamy egzaminów z certyfikatem, takich jakich np. Goethe Institut. Przygotowujemy jednak do takich egzaminów. Idziemy z programem poziomu A, który jest obowiązujący do zdania egzaminu. Wystawiamy dyplom ukończenia kursu na poziomie A1.1.

Tak, wystawiamy dyplomy potwierdzające ukończenie kursu na poziomie A1.1.

Nie wystawiamy certyfikatów. Żeby otrzymać certyfikat trzeba zdać egzamin, przeprowadzany np. w Goethe Institut. 

Tak, przygotowujemy do egzaminów na certyfikat na poziomie A1, które przeprowadza m.in. instytut Goethe Institut. Na kursie idziemy z programem A1, który jest obowiązujący do zdania egzaminu.

Kurs Niemieckiego A1 – Naucz Się swobodnie władać językiem niemieckim

Chcesz nauczyć się swobodnie posługiwać językiem niemieckim? Kurs dostępny na naszej platformie pomoże ci w osiągnięciu postawionego celu. Bez problemu nabierzesz pewności siebie we władaniu obcym językiem, a jednocześnie wyeliminujesz wszelkie błędy gramatyczne, które zdarzało ci się popełniać w trakcie wypowiedzi ustnych i pisemnych. Dodatkowo otrzymasz wiele praktycznych porad, które ułatwią ci codzienną komunikację w obcym języku, co z pewnością przełoży się na zacieśnienie relacji ze współpracownikami i dużo swobodniejsze wyjazdy zagraniczne. Kurs niemieckiego A1 to poziom, który pomoże ci poznać słownictwo, zasady gramatyki, konstruować proste zdania najczęściej związane z codziennymi czynnościami.

Nauka języka niemieckiego A1 – kurs dla początkujących

W dzisiejszym świecie ciężko o nadmiar wolnego czasu, a już w szczególności na dopasowanie się do sztywno przyjętego grafiku zajęć. To właśnie dlatego nasz kurs został stworzony tak, abyś mógł pogodzić zajęcia z życiem zawodowym oraz prywatnym. Mimo że lekcje odbywają się w konkretnych dniach ustalonych odpowiednio na poniedziałek, środę i czwartek, to o godzinie nauki decydujesz samodzielnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się denerwować, że jeszcze nie zasiadłeś do przygotowanych zadań. Zrobisz to w chwili, kiedy będziesz już wolny od wszelkich obowiązków, co pozwoli na stuprocentowe skupienie się na nauce, a na tym nam najbardziej zależy. Nauka języka niemieckiego A1 wcale nie musi być trudna, zależy nam na twoim rozwoju, dlatego zapewniamy pełne wsparcie nie tylko w nauce, ale także motywacji do działania.

Kurs A1 – niemiecki dla każdego

Kurs A1 – niemiecki możesz przetestować przez 5 dni i stwierdzić, czy nasze podejście do nauki odpowiada twoim potrzebom. Aby zapewnić miejsca osobom, które poważnie podchodzą do nauki, pakiet należy opłacić przed samym startem. Jeżeli w ciągu ustalonych 5 dni wszystkie materiały dydaktyczne, w tym ebooki, przygotowywane ćwiczenia, forma przekazu oraz lektor prowadzący zajęcia nie przypadną ci do gustu, dostaniesz zwrot pełnej kwoty.

Kurs A1 – niemiecki dla każdego

Nasz kurs został przygotowany przez lektorkę języka niemieckiego, która nie tylko od lat profesjonalnie włada językiem, ale także mieszka na tamtejszym terenie, dlatego doskonale zna powszechnie używane zwroty i formy wypowiedzi nie tylko z podręczników, ale także z życia codziennego. Poznaj język niemiecki od kuchni i naucz się swobodnie nim posługiwać.

Justyna Goliasz-Magic, Los geht’s!  2022

Wszelkie prawa zastrzeżone.