fbpx

Kurs niemieckiego online od podstaw
na poziomie A1.1

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Chętnie pomożemy Ci poszerzyć słownictwo i budować pierwsze samodzielne zdania. W Los geht’s! uczymy skutecznie – zapisz się na kurs i sam się przekonaj!

Uśmiechnięta kobieta siedząca przed laptopem

Nie przegap zapisu

Kurs język niemieckiego online w Los geht's!

startuje już 8 lipca! 🤗 Możesz zapisać* się jeszcze tylko przez...

* obowiązuje kolejność zapisów

Zdziwiona kobieta

Kurs online, który Cię zaskoczy

Nie wierzysz, że nauka niemieckiego online może być skuteczna?

To czytaj dalej! 😉 W Los geht’s! od sześciu lat udoskonalamy naszą autorską metodę nauki online, którą stworzyliśmy z myślą o zabieganych dorosłych, którzy jeszcze nigdy nie uczyli się online i są trochę sceptycznie, czy kurs online to dobry wybór. Nasz kurs online podstawowy na poziomie A1.1. prowadzimy w taki sposób, że po pierwszym miesiącu nawet największe niedowiarki przekonują się do tego sposoby nauki języka niemieckiego.

Co mówią ci, którzy wypróbowali kurs

Nasi kursanci o kursie

Każdego dnia wkładamy serce w to, żeby nasi kursanci byli jak najbardziej zadowoleni z nauki języka niemieckiego w naszej szkole i odnosili szybkie postępy w nauce. Przeczytaj nasze opinie i dołącz do grona kursantów, którzy nam zaufali.

Gabriela UrbańczykGabriela Urbańczyk
18:29 25 Feb 24
Jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia w szkole językowej. Przede wszystkim, chciałbym podkreślić wysoki poziom nauczania oraz zaangażowanie nauczycielek. Ich profesjonalizm i pasja do nauczania sprawiają, że zajęcia są nie tylko pouczające, ale również bardzo inspirujące.Dodatkowo, atmosfera panująca w szkole jest bardzo przyjazna i otwarta. Zarówno nauczycielki jak i inni uczniowie tworzą przyjemne środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi językowemu.Bardzo doceniam także różnorodność metod nauczania, które są dostosowane do różnych stylów uczenia się. Dzięki temu każdy uczeń ma możliwość znalezienia dla siebie optymalnej ścieżki nauki.Wreszcie, system monitorowania postępów uczniów oraz regularne oceny są bardzo pomocne w śledzeniu swojego rozwoju językowego i motywują do dalszych wysiłków.Zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim, którzy pragną skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.
Martyna AntczakMartyna Antczak
09:18 22 Feb 24
Serdecznie polecam ten kurs dla każdego kto chce nauczyć się języka niemieckiego! Super ćwiczenia, super lektorki, które doskonale tłumaczą trudne zagadnienia z gramatyki😊
Nina RylewiczNina Rylewicz
09:12 21 Feb 24
Uczęszczam na ten kurs Los geht's i jestem mega zadowolona. Elastyczne godziny nauki, super ćwiczenia i świetny kontakt z lektorkami. Polecam każdemu kto boi się mówić po niemiecku, mi bardzo pomógł aby przełamać strach i zacząć mówić.
Stan ChileckiStan Chilecki
21:26 15 Nov 23
Od samego początku widać pracę włożoną w przygotowanie kursu jak i zaangażowanie lektorek. Kurs jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o czas nauki kursanta. Poniedziałki gramatyka, środa słownictwo, a czwartek czytanie ebooka. Wszystkie te treści są dobrze wzbogacone interaktywnie. W poniedziałki osobiście jednak brakuje mi trochę więcej ćwiczeń powiązanych z gramatyką. Może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie czegoś w rodzaju ćwiczeń dla ambitnych, bądź też jednego ćwiczenia z gramatyki wcześniej już przerobionej, coś na wzór "To już umiesz..." albo "Sprawdź czy potrafisz".Brakuje tez mi ćwiczeń pozwalających na osłuchanie się z językiem. Przechodząc do dnia słownictwa, ogromnym plusem jest możliwość uczenia się nowych słówek z pliku PDF jak i na aplikacji Quizlet. Słownictwo jest podzielone tematycznie co ułatwia naukę. Tutaj nie mam zarzutów. Czwartki jak już wspomniałem to dni rozumienia tekstu oraz pisania własnej opinii. Teksty zawierają słownictwo z wcześniejszego dnia, co ułatwia utrwalenie. (każde ćwiczenie jest rzetelnie sprawdzane i poprawiane, ciekawe propozycje samokształcenia na mailu) Każde ćwiczenie jest rzetelnie i punktualnie sprawdzane przez lektorki w zadeklarowanych przez nie terminach. Plusem też są propozycje samokształcenia wysyłane na maila (np. rekomendacje seriali po niemiecku). Polecam ten kurs w szczególności osobom zapracowanym, zabieganym. Dzięki elastycznemu charakterowi kursu, idealnie może on się wpasować w nawet najbardziej napięty grafik.
Magdalena KlimeckaMagdalena Klimecka
18:59 18 Oct 23
Kurs w sam raz dla "zabieganych" i mających "wiecznie coś na głowie" . Uczysz się kiedy chcesz, bo lekcje już na Ciebie czekają, dzięki temu po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się powtarzając materiał.Polecam 👍
Barbara KantorskaBarbara Kantorska
17:56 18 Oct 23
Polecam szkołę językową Los geth's! Kurs jest bardzo fajnie prowadzony.Jest interesujący aż chce się słuchać. Po raz pierwszy nie usypiam podczas nauki.Dostajesz cenne wskazówki i mnóstwo informacji w bardzo czytelny sposób. Uczysz się wtedy kiedy masz czas ale jesteś cały czas pod kontrolą sympatycznych lektorek,które są bardzo pomocne i ,są w stałym kontakcie z uczniami.
js_loader

Sprawdzony i skuteczny model nauki​

Elastyczność, motywacja i czysta praktyka

Zastanawiasz się, czego możesz oczekiwać po naszym kursie niemieckiego od podstaw? Opieka motywujących lektorek, praktyczne materiały i elastyczne godziny nauki to dopiero początek. Zadbamy o to, żeby zrobił szybkie postępy i miał prawdziwą frajdę podczas nauki. Nauka niemieckiego od podstaw przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie częścią Twojego codziennego grafiku.

Młoda kobieta robiąca notatki z kursu języka niemieckiego
Kobieta robiąca notatki z lekcji na kursie języka niemieckiego

O kursach w pigułce

Jak wygląda nasz kurs niemieckiego od podstaw?

Twoja lektorka

Kto będzie Cię uczył?​

Gospodynią i założycielką szkoły Los geht's! jest lektorka Justyna Magic. Justyna dobrze wie, jak to jest gdy niemieckie słówka nie chcą wchodzić do głowy. Wychowała się w Polsce, ale całe swoje dorosłe życie spędziła w Niemczech. Jej pierwszą stacją był Trier, a potem Berlin. Jej serce bije jednak dla Bawarii i Monachium, gdzie teraz mieszka.

Justyna wytłumaczy Ci niemiecką gramatykę w prosty sposób - na "chłopski rozum". 😉 Pomaga jej w tym Kasia - lektorka o niezwykle motywującym nastawieniu do nauki i anielskiej cierpliwości. Dziewczyny poprowadzą kurs we wsparciu niemieckich native speakerów, którzy zatroszczą się o Twoje prace domowe.

Lektorka Justyna ze szkoły języka niemieckiego Los geht's

Tego nauczysz się na kursie

Jak ten kurs niemieckiego działa w praktyce?

Lekcje online z gramatyką

Co tydzień uczysz się podczas lekcji online, którą wcześniej dla Ciebie nagrałam. Jest ona zaplanowana na poniedziałek. Sam decydujesz o której godzinie włączysz lekcję. Zaraz potem możesz odezwać się na grupie albo poprosić lektorkę Kasię o dodatkowe wyjaśnienie tematu. Dzięki temu możesz wiele razy obejrzeć lekcję i wreszcie zrozumieć je na 100%. Lektorka Justyna wytłumaczy Ci gramatykę w interesujący, a co najważniejsze prosty sposób. Pomoże też utrwalić wiedzę za pomocą ćwiczeń interaktywnych oraz pisemnych. Justyna na bieżąco sprawdzi Twoje prace domowe i podpowie, jak poprawniej budować zdania. 

Lekcja gramatyki w Los geht's

Nauka słówek w aplikacji

Dodatkowo na tym kursie języka niemieckiego od podstaw na poziomie A1.1 nauczysz się masy nowych słówek. I to z przyjemnością! Wreszcie znajdziesz swój sposób na szybkie i skuteczne poszerzanie słownictwa. Za pomocą aplikacji na smartfona bawisz się fiszkami i automatycznie zapamiętujesz nowe słówka. Jest to jedna z ulubionych form nauki naszych kursantów: mogą się uczyć wszędzie i o każdej porze: w przerwie na kawę, w autobusie czy leniuchując na sofie. Nie marnuje się żadna chwila. 😉

Aplikacja Quizlet

E-book i dialogi z życia wzięte

W czwartki uczysz się pisać dialogi. Są to tak naprawdę rozmowy z życia codziennego: z panią w sklepie, z lekarzem, w banku czy też z nauczycielami w szkole. Każdy temat jest “z życia wzięty”, więc od razu uczysz się praktycznych umiejętności. Zanim jednak napiszesz swój dialog, Twoim zadaniem bojowym jest nauka z e-bookiem. Tam znajdziesz przykłady dialogów na dany temat, gotowe listy słówek, a nawet zdań podane jak na tacy. Dzięki dialogom z tygodnia na tydzień „łatasz” swoje gramatyczne luki. Dzięki temu zyskasz pewność siebie w komunikacji z Niemcami. W konwersacji na żywo nie ma miejsce na tak dokładne korekty i poprawianie zdań, jak podczas czwartkowej nauki w Los geht’s!

E-book

Mamy dla Ciebie dwa pakiety do wyboru

Ile kosztuje nasz kurs języka niemieckiego?

Kurs A1.1 trwa 4 miesiące, a po jego zakończeniu otrzymujesz dyplom ukończenia go. Kurs możesz opłacić z góry i zgarnąć aż 80 € rabatu lub zdecydować się na nieco wyższą, ale wygodną comiesięczną płatność. Wybierz cenę i rodzaj płatności, który najbardziej Ci odpowiada. Nie jesteś związany umową i możesz wypróbować kurs przez pierwszy tydzień z gwarancją zwrotu kosztów – bez względu na pakiet. No to do dzieła – jesteś ostrożny czy oszczędny? 😉

💁🏻 Ostrożny

119 lub ok. 514 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 • Cały kurs kosztuje 476 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Korekty prac domowych & stała opieka lektorki

🤑 Oszczędny

99 lub ok. 427 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • Oszczędzasz aż 80 €
 • Cały kurs kosztuje tylko 396 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Korekty prac domowych & stała opieka lektorki

Rytm nauki

W jakie dni i w jakich godzinach odbywa się kurs?

📅 W jakie dni się uczymy?

Nasz kurs niemieckiego od podstaw odbywa się w poniedziałki, środy i czwartki. W poniedziałki poznajesz konkretne zagadnienie gramatyczne, w środy uczysz się słówek w aplikacji, a w czwartek zbieramy wiedzę z całego tygodnia i trenujemy ją w praktyce, pisząc dialogi do codziennych sytuacji.

⏰ W jakich godzinach?

Uczysz się w ustalonych dniach, ale w dogodnych dla siebie godzinach. Naukę możesz zaplanować na rano (kiedy np. dzieci są w szkole), w południe (jeśli pracujesz na zmiany), albo na wieczór (gdy wrócisz już z pracy.) Właśnie dzięki elastyczności, ale też dyscyplinie zrobisz szybkie postępy.

🕒 Ile trwa kurs?

Kurs niemieckiego niemieckiego od podstaw trwa 4 miesiące. W tym czasie postawimy Twój niemiecki na nogi i pomożemy Ci zdobyć większą pewność siebie i stanąć po niemiecku na nogi. Na kurs możesz zapisać się z płatnością miesięczną lub opłacić go z góry (otrzymasz wtedy 20% zniżki).

👩‍🏫 Jak kontaktuję się z lektorką?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8 do 18. Jeśli więc akurat się uczysz i czegoś nie rozumiesz, możesz do nas napisać. Poklepiemy Cię po ramieniu, wesprzemy na duchu i damy motywacyjnego kopniaka. 😉 Poza tym masz ciągły kontakt z Twoją grupą na czacie.

Trening mówienia

Zależy Ci na konwersacjach?

W Los geht’s! wierzymy, że żeby zacząć mówić, potrzebne są podstawy. Z tego powodu zdecydowałyśmy się na taką formę kursu, która wyposaża kursantów w trzy najważniejsze zasoby: słownictwo, poprawną gramatykę oraz żywy, autentyczny język. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom kursantów, przygotowałyśmy dodatkowe zajęcia z konwersacji. Zapisz się na kurs i wypróbuj go. Jeśli po pierwszym miesiącu stwierdzisz, że potrzebujesz mówienia, będziesz mieć możliwość zapisania się na dodatkowe konwersacje.

online kurs

Ten kurs niemieckiego od podstaw da Ci więcej niż myślisz

Co zyskasz dzięki temu kursowi niemieckiego od podstaw?

Ikona książki

Nabierzesz pewności siebie po niemiecku

Już po pierwszym miesiącu nabierzesz pewności siebie w komunikacji z Niemcami. Pozbędziesz się braków gramatycznych, które Cię blokują. To pozwoli Ci otworzyć się nie tylko na język niemiecki, ale też na samych Niemców.

Ikona żarówki

Nauczysz się praktycznych rzeczy

Na kursie pomożemy Ci szybko usamodzielnić się po niemiecku. Nie uczymy z nudnych książek, tylko ciekawych materiałów z niemieckich gazet czy reklam. Zagadnienia są przydatne i nauczane w taki sposób, żeby móc je od razu wdrożyć w codziennym życiu.

Ikona różdżki

Pogodzisz rozwój z obowiązkami

Twój grafik pęka w szwach? "Jeśli (mimo tego) chcesz szybko i sprawnie rozpocząć naukę języka niemieckiego, a przy tym pogodzić to z życiem codziennym, to ten kurs niemieckiego od podstaw jest dla Ciebie stworzony". To jest cytat z opinii kursanta Daniela. Nic dodać, nic ująć, prawda? 😉

Nie musisz nam wierzyć na słowo

Kurs online, który działa? Nie wierzę...

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Zobacz opinie naszych kursantów i kursantek. Oni są najlepszym świadectwem tego, że uczymy – żeby nauczyć. Mimo elastyczności i braku sztywnych godzin, żaden kursant nie jest pozostawiony samemu sobie. Doglądamy, wyjaśniamy, mobilizujemy. Słowem: pomagamy Polkom i Polakom w Niemczech i Polsce. Bez ściemy. 😉

Na kursie niemieckiego od postaw otrzymasz więcej niż myślisz

W Los geht’s! nie skąpimy z materiałami. Chcemy, żeby nauka wciągnęła Cię bardziej niż niejeden serial na Netflixie. 😉 W ciągu zaledwie jednego miesiąca otrzymasz od nas: 4 lekcje online (po ok. 45 min.) + 4 zeszyty ćwiczeń (po ok. 20 stron) + 4 e-booki (po ok. 30 stron) + ok. 100 ćwiczeń interaktywnych + 4 zestawy fiszek na telefon z 200 słówkami + korekty Twoich pisemnych prac domowych. Wszystko okraszone sporą dawką motywacji i wsparciem lektorek. A to dopiero tylko miesiąc! Wyobraź sobie, o ile Twój niemiecki polepszy się w ciągu całego kursu A1.1, który trwa 4 miesiące. Po kursie otrzymasz od nas również dyplom zaświadczający ukończenie kursu.

Program kursu w 1 tygodniu
Program kursu w 2 tygodniu
Program kursu w 3 tygodniu
Program kursu w 4 tygodniu

Dzięki kursowi uwierzysz w siebie po niemiecku🦸

Nasi kursanci często mówią nam: "Dogadam" się, ale mówię niegramatycznie, dlatego niewiele się udzielam. Wolę nie powiedzieć nic, niż wyjść na głupka." Z czego wynika ten brak pewności siebie po niemiecku? Dlaczego coś blokuje i nie puszcza? Bardzo często powodem jest to, że człowiek mówi jak przysłowiowy "Kali pić, Kali jeść". Robiąc ciągle te same błędy, nie czujemy się dobrze we własnej skórze. Dlatego na naszym kursie języka niemieckiego od podstaw stawiamy między innymi na porządki w gramatyce. Dzięki temu nasi kursanci zaczynają być sobą po niemiecku i odważniej spełniają swoje marzenia.

Bohaterka

Podejmij decyzję i rusz z miejsca!

🧑‍🎓 Wyrusz w swoją niemiecką przygodę z Los geht's!

💁🏻 Ostrożny

119 lub ok. 514 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 • Cały kurs kosztuje 476 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Korekty prac domowych & stała opieka lektorki

🤑 Oszczędny

99 lub ok. 427 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • Oszczędzasz aż 80 €
 • Cały kurs kosztuje tylko 396 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Korekty prac domowych & stała opieka lektorki

FAQ

Kurs języka niemieckiego od podstaw w pigułce

W Los geht’s! każdy kurs niemieckiego online trwa 4 miesiące.

Cały materiał tygodniowy jest podzielony na 3 dni: poniedziałki, środy i czwartki. Ja jako lektorka czuwam nad tym, żebyś Ty, razem z resztą grupy, regularnie oglądał lekcje i na bieżąco robił do nich ćwiczenia.

Tygodniowy rytm nauki:

 • W poniedziałki uczysz się na kursie gramatyki (lekcja online). Zamiast lekcji na żywo, oglądasz lekcje online (Online-Unterricht), które nagrywam dla Ciebie i innych kursantów trochę wcześniej.
 • W środy uczysz się nowych słówek za pomocą aplikacji na smartfona.
 • W czwartki ćwiczysz słownictwo podczas pisania dialogów (A1/A2) lub dyskusji (B1/B2 i C1) na aktualny temat z e-booka.

Wszystkie lekcje i materiały do nauki czekają na Ciebie 24 godziny na dobę na Twoim koncie kursanta.

Komunikacja na grupie na Facebooku odbywa się przez cały tydzień. Piszesz wtedy, kiedy masz pytania albo kiedy zrobiłeś ćwiczenia.

Zerknij na zdjęcie. 

dobre kursy jezyka niemieckiego online

Wszystkie lekcje i materiały do nauki czekają na Ciebie 24 godziny na dobę na Twoim koncie kursanta. Możesz do nich zaglądać o dowolnej porze.

 

Na kursach niemieckiego online w Los geht’s! nie ma klasycznych lekcji na żywo, na które musisz się stawić o konkretnej godzinie. Zamiast tego przesyłam Ci lekcje online, nagrane przeze mnie wcześniej, co daje Ci możliwość nauki o dogodnych dla Ciebie godzinach.

Dzięki temu możesz sam dobrać sobie godziny nauki (np. kiedy dziecko śpi), powtórzyć to, co najtrudniejsze, oglądać lekcję i np. jeść kolację 😉 no i oczywiście nie musisz nigdzie dojeżdżać. Pełna elastyczność.

Od 2. miesiąca kursu możesz się zapisać na dodatkowe zajęcia z konwersacji. Zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu.

Kurs niemieckiego online odbywa się na platformie kursów Los geht’s! 

Wszystkie lekcje, zadania i ćwiczenia są tam dla Ciebie dostępne na platformie w Twoim koncie. Masz do niego dostęp 24/7 dobę.

Dostęp do materiałów otrzymujesz na 3 miesiące od ukończenia kursu. 

E-booki i zeszyty ćwiczeń możesz ściągnąć na swój komputer i mieć je na zawsze.

Nasze kursy języka niemieckiego online startują co miesiąc. Poniżej znajdziesz kalendarz kursów na rok 2024:

Marzec: 04.03.
Kwiecień: 08.04.
Maj: 06.05.
Czerwiec: 10.06.
Lipiec: 08.07.
Sierpień: przerwa wakacyjna
Wrzesień: 02.09.
Październik: 30.09.
Listopad: 28.10.
Grudzień: 25.11.

Nie korzystamy z książek. Nasze autorskie kursy niemieckiego online zostały przygotowane „od zera” przez doświadczoną lektorkę z Monachium. W trakcie nauki korzystamy z praktycznych materiałów, które pomogą Ci poznać autentyczny i żywy język niemiecki.

Wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Składają się na nie lekcje online, zeszyty ćwiczeń i e-booki do wydrukowania, aplikacja mobilna na telefon do nauki nowych słówek, interaktywne ćwiczenia oraz ćwiczenia pisemne, które dla Ciebie sprawdzamy.

Aby otrzymać certyfikat, który jest honorowany w Niemczech czy też Polsce, należy zdać egzamin. My takich egzaminów na certyfikat nie przeprowadzamy. Organizują je np. Goethe Institut lub TELC. Idziemy natomiast z programem danego poziomu, który jest obowiązujący do zdania egzaminu i tym samym przygotowujemy do jego zdania.

Uwaga: Po ukończeniu kursu wystawiamy oczywiście dyplom zaświadczający ukończenie kursu niemieckiego online w Los geht’s! 

Chcesz pogadać
z człowiekiem? 💬

... zanim zdecydujesz się na kurs zapis na kurs niemieckiego od podstaw? Napisz do nas. 😉

Lektorka Justyna nagrywająca podcast

Rozpocznij swoją przygodę z językiem niemieckim już dziś! Zapisz się na kurs niemieckiego online A1 i odkryj, jak przyjemna może być nauka niemieckiego od podstaw. Zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności kursantów, aby przekonać się, jak efektywnie możesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, nawet jeśli jesteś początkujący. Zdobądź niezbędne umiejętności, które pozwolą Ci swobodnie poruszać się w codziennych sytuacjach – Los geht’s!

Pierwsze kroki w nauce języka niemieckiego

Rozpoczęcie nauki nowego języka zawsze może wydawać się nieco przerażające, ale z naszym „kursem niemieckiego online A1” możesz być pewien, że jesteś na dobrej drodze do swobodnego mówienia po niemiecku. Nasz kurs, skoncentrowany na praktycznych umiejętnościach językowych, zapewni Ci solidne podstawy do dalszej nauki. Wybierając naukę niemieckiego online z nami, zyskujesz:

 • Naukę niemieckiego od podstaw online na poziomie idealnym dla początkujących.
 • Moduły nauczania dostosowane do Twojego tempa nauki, dostępne 24/7.
 • Materiały edukacyjne stworzone specjalnie dla początkujących.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci na każdym etapie Twojej niemieckiej przygody językowej. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez najważniejsze aspekty, abyś mógł swobodnie komunikować się w typowych sytuacjach dnia codziennego, takich jak wizyta u lekarza czy robienie zakupów. Nasz kurs niemieckiego online A1 to zdecydowanie więcej niż tylko pakiet lekcji – to pełne doświadczenie językowe, w którym pomagają Ci wykwalifikowani nauczyciele. Oni chętnie doradzą w każdej sytuacji i zawsze dążą do maksymalizacji Twojego sukcesu w nauce języka niemieckiego. Nasz zespół nie może się doczekać, kiedy dołączysz do naszej społeczności językowej i rozpoczniesz swoją przygodę z językiem niemieckim. Los geht’s!

Elastyczność i dopasowanie kursu do Twojego harmonogramu

Nasz kurs online niemiecki A1 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie elastyczność i wygodę. Jest świetnym wyborem dla tych, którzy pragną nauczyć się nowego języka, ale wydaje im się, że nie mają wystarczająco dużo czasu. Jest to całkiem zrozumiałe, w końcu każdy z nas ma wiele obowiązków na co dzień. Dlatego stworzyliśmy nasz kurs tak, aby mógł dostosować się do Twojego indywidualnego harmonogramu i stylu życia.

Podczas nauki języka niemieckiego A1 nie musisz martwić się, że Twoje uczestnictwo w lekcjach będzie ograniczone przez Twoją lokalizację. Ponieważ jest to kurs online, możesz uczyć się praktycznie wszędzie, gdzie masz dostęp do internetu – czy to w domu, w pracy, czy nawet będąc w podróży. Dodatkowo kurs daje Ci możliwość nauki w dogodnych dla Ciebie godzinach, co jest niezwykle ważne, szczególnie dla osób pracujących lub mających inne obowiązki. Wiedz, że to Ty decydujesz, kiedy i gdzie chcesz uczyć się niemieckiego. Nasz kurs jest zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie, oferując Ci najwyższej jakości materiały edukacyjne dostępne 24/7. Sprawdź i przekonaj się sam, jak łatwo jest pogodzić naukę z innymi życiowymi obowiązkami dzięki naszej ofercie.

Jak skutecznie uczyć się niemieckiego online?

Zastanawiasz się jak skutecznie uczyć się języka? Nasz kurs dostępny w formie online stanowi doskonałe narzędzie do nauki niemieckiego od podstaw. Gotowy plan lekcji, wygodne materiały i elastyczny harmonogram to tylko niektóre z atutów takiego rozwiązania. A jakie techniki i metody pomogą Ci w efektywnej nauce? Przede wszystkim warto rozwijać nawyk regularności – codzienna praktyka niemieckiego online, nawet 15 minut, może przynieść znaczne efekty.

Gruntowne zrozumienie gramatyki niemieckiej to istotny etap w nauce języka, dlatego dedykowany kurs niemieckiego online A1 skupia się na tym aspekcie. Pamiętaj również, aby praktykować słuchanie i mówienie – wykorzystaj do tego dostępne nagrania, filmy, muzykę czy podcasty. Zadbaj o kontakt z językiem – social media, niemieckojęzyczne strony czy fora internetowe to idealne miejsca do praktyki. Pamiętaj, każdy ma swoje tempo nauki, więc bądź cierpliwy i skoncentruj się na systematycznym osiąganiu postępów. Nauka niemieckiego nigdy nie była prostsza niż dziś – w zupełności wystarczy Ci komputer, dostęp do internetu i chęć nauki. Sprawdź nasz kurs już teraz!