fbpx

Nasz polsko-niemiecki zespół

Zobacz, kto tworzy i prowadzi kursy języka niemieckiego w szkole językowej Los geht's!

Nasza misja

Chcemy, żeby Polacy mówili po niemiecku poprawnie i elokwentnie – Justyna, lektorka języka niemieckiego, pomaga im w tym na co dzień. Ale to nie wszystko! Nasze kursy niemieckiego online pomagają im pozbyć się bariery językowej i nabrać pewności siebie po niemiecku.

Nasi Kursanci

Kursy języka niemieckiego Los geht’s! kierowane są do wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego i poznać lepiej samych Niemców. Nasi kursanci mieszkają najczęściej w Niemczech i w Polsce, czasami w Austrii albo Szwajcarii. Są ambitni i chcą osiągnąć dzięki językowi niemieckiemu sukces. A my im w tym pomagamy!

Młoda kobieta robiąca notatki z kursu języka niemieckiego

Skorzystaj z elastycznych godzin nauki

Nasi kursanci korzystają z elastycznych godzin nauki i uczą się o dowolnej godzinie. Jednak o dobrą i skuteczną organizację nauki troszczą się pomocne lektorki.

Naprawdę polub język niemiecki

Nasi kursanci mówią nam, że już nie „walczą” z niemieckim, bo go polubili – i że stał się on częścią ich codzienności. A to wszystko dzięki angażującym materiałom do nauki.

Poczuj się po niemiecku sobą

Po kilku miesiącach nauki nasi kursanci zaczynają czuć się po niemiecku sobą i coraz więcej rozumieją. Dzięki temu otwierają się przed nimi nowe możliwości. 

Odnieś sukces - nie tylko językowy

Stwierdzają, że czują się po niemiecku na tyle swobodnie, żeby zmienić prace na lepszą albo po prostu pójść z niemiecką koleżanką na kawę. W Los geht’s! kursanci uczą się autentycznego języka, który naprawdę im się przydaje.

Tak pomagamy naszym 🖤❤️💛kursantom

Skuteczny kurs języka niemieckiego online to nie tylko gramatyka i słówka. To także pewność siebie, komfort psychiczny i swoboda. Nad tym także pracujemy z naszymi kursantami w Los geht’s!

Lektorka Justyna Magic

Kim jestem?

Jestem założycielką szkoły, lektorka języka niemieckiego i autorką kursów online w Los geht’s! Od ponad dekady mieszkam w Niemczech. Kocham języki. Mówię po polsku, niemiecku, angielsku, trochę po duńsku i mongolsku. Jednak to właśnie język niemiecki mnie oczarował i wywrócił moje życie do góry nogami. 

Dlaczego stworzyłam Los geht’s!
 
Sama ucząc się języka niemieckiego, doszłam do wniosku, że w tradycyjne kursy językowe nie sprawdzają się z wielu powodów: gramatyka nauczana jest jak jeden wielki suchar, o różnicach kulturowych niewiele się wspomina, a kursantom doskwiera brak czasu i motywacji. Dlatego stworzyłam kursy niemieckiego online, które są dedykowane zabieganym dorosłym. Kursy niemieckiego online w Los geht’s! są połączeniem pełnej elastyczności nauki (czas i miejsce) z opieką motywujących lektorek. Dzięki temu kursant robi szybkie postępy i czerpie radość z nauki języka niemieckiego.
 
Możemy mamy wspólny cel?
 
Chcę pomóc Ci, poczuć się sobą po niemiecku, polubić ten język, i zrozumieć Niemców. Chcę, żebyś mógł podbijać świat dzięki asowi w rękawie, jakim jest niewątpliwie język niemiecki. Taki jest mój cel. Masz podobnie?
Lektorka Justyna w bawarskim kapeluszu

Wsparcie w opiece nad kursantami​

W prowadzeniu kursów języka niemieckiego w Los geht’s! wspierają Justynę zarówno polscy lektorzy, jak i niemieccy native speakerzy. Jest to lektorka języka niemieckiego Kasia, która organizuje kursantom naukę oraz motywuje ich, jak również zespół niezawodnych korektorów prac domowych naszych Kursantów. Wszyscy korektorzy są native speakerami, a po polsku rozumieją nie więcej niż “Polska”. 😉 Dzięki temu, że nie mają w głowach polskiego filtra, w ich korektach prac domowych nie uchowa się żadna kalka językowa.

Justyna Magic

Założycielka, lektorka i autorka kursów​

Katarzyna Kubiak

Lektorka opiekująca się kursantami​

Katharina Skowron

Korektorka prac domowych​

Max Schlimm

Korektor prac domowych

Marie Niederfeld

Korektorka prac domowych​

Szukasz pracy
z językiem niemieckim?

Dołącz do naszego polsko-niemieckiego zespołu!

Grupa osób w pracy