fbpx

Nasz polsko-niemiecki zespół

Zobacz, kto tworzy i prowadzi kursy języka niemieckiego w szkole językowej Los geht's!

Nasza misja

Chcemy, żeby Polacy mówili po niemiecku poprawnie i elokwentnie – Justyna, lektorka języka niemieckiego, pomaga im w tym na co dzień. Ale to nie wszystko! Nasze kursy niemieckiego online pomagają im pozbyć się bariery językowej i nabrać pewności siebie po niemiecku.

Nasi Kursanci

Kursy języka niemieckiego Los geht’s! kierowane są do wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka niemieckiego i poznać lepiej samych Niemców. Nasi kursanci mieszkają najczęściej w Niemczech i w Polsce, czasami w Austrii albo Szwajcarii. Są ambitni i chcą osiągnąć dzięki językowi niemieckiemu sukces. A my im w tym pomagamy!

Skorzystaj z elastycznych godzin nauki

Nasi kursanci korzystają z elastycznych godzin nauki i uczą się o dowolnej godzinie. Jednak o dobrą i skuteczną organizację nauki troszczą się pomocne lektorki.

Naprawdę polub język niemiecki

Nasi kursanci mówią nam, że już nie „walczą” z niemieckim, bo go polubili – i że stał się on częścią ich codzienności. A to wszystko dzięki angażującym materiałom do nauki.

Poczuj się po niemiecku sobą

Po kilku miesiącach nauki nasi kursanci zaczynają czuć się po niemiecku sobą i coraz więcej rozumieją. Dzięki temu otwierają się przed nimi nowe możliwości. 

Odnieś sukces - nie tylko językowy

Stwierdzają, że czują się po niemiecku na tyle swobodnie, żeby zmienić prace na lepszą albo po prostu pójść z niemiecką koleżanką na kawę. W Los geht’s! kursanci uczą się autentycznego języka, który naprawdę im się przydaje.

Tak pomagamy naszym kursantom

Skuteczny kurs języka niemieckiego online to nie tylko gramatyka i słówka. To także pewność siebie, komfort psychiczny i swoboda. Nad tym także pracujemy z naszymi kursantami w Los geht’s!

Justyna Magic

Kim jestem

Jestem założycielką szkoły, lektorka języka niemieckiego i autorką kursów online w Los geht’s! Od ponad dekady mieszkam w Niemczech. Kocham języki. Mówię po polsku, niemiecku, angielsku, trochę po duńsku i mongolsku. Jednak to właśnie język niemiecki mnie oczarował i wywrócił moje życie do góry nogami. 

Dlaczego stworzyłam Los geht’s!
 
Studiowałam w Trewirze, potem mieszkałam w Berlinie, a od sześciu lat żyję w Monachium. W Berlinie uświadomiłam sobie, że w tradycyjnych kursach językowych wiele mi przeszkadza: gramatyka nauczana jest jak jeden wielki suchar, o zabawnych czy też zaskakujących różnicach kulturowych w ogóle się nie wspomina, a większości kursantom doskwiera brak czasu i motywacji.
 
Dlatego najpierw stacjonarnie w Berlinie, a potem już całkowicie online stworzyłam szkołę języka niemieckiego Los geht’s! Nasze kursy są połączeniem pełnej elastyczności nauki (czas i miejsce) z opieką motywującego lektora, co odpowiada dzisiejszym potrzebom ucznia dorosłego i przynosi nasprawdę spektakularne efekty.
 
Możemy mamy wspólny cel?
 
Chcę pomóc Ci, poczuć się sobą po niemiecku, polubić ten język, i zrozumieć Niemców. Chcę, żebyś mógł podbijać świat dzięki asowi w rękawie, jakim jest niewątpliwie język niemiecki. Taki jest mój cel. Masz podobnie?

Wsparcie w opiece nad kursantami

W prowadzeniu kursów języka niemieckiego w Los geht’s! wspierają Justynę zarówno polscy lektorzy, jak i niemieccy native speakerzy. Jest to lektorka języka niemieckiego Kasia, która organizuje kursantom naukę oraz motywuje ich, jak również zespół niezawodnych korektorów prac domowych naszych Kursantów. Wszyscy korektorzy są native speakerami, a po polsku rozumieją nie więcej niż “Polska”. 😉 Dzięki temu, że nie mają w głowach polskiego filtra, w ich korektach prac domowych nie uchowa się żadna kalka językowa.


Katarzyna Kubiak

Lektorka opiekująca się kursantami


Katharina Skowron

Korektorka prac domowych kursantów


Marie Niederfeld

Korektorka prac domowych kursantów


Max Schlimm

Korektor prac domowych kursantów

Szukasz pracy
z językiem niemieckim?

Dołącz do naszego polsko-niemieckiego zespołu!

Los geht’s! UG 2018-2024

Wszelkie prawa zastrzeżone.