fbpx

Szukasz kursu niemieckiego online A2.2?

Znalazłeś idealne miejsce! Nasz kurs niemieckiego online A2.2 to następny krok w Twojej językowej podróży. W Los geht’s! możesz uczyć się w dowolnym czasie i z dowolnej lokalizacji. Nasi doświadczeni lektorzy są zawsze gotowi, aby Cię wspierać. Kurs został zaprojektowany przez Justynę, polską lektorkę mieszkającą w Niemczech. Dzięki nam zyskasz pewność siebie i poczujesz się swobodnie, rozmawiając po niemiecku! Zaczynajmy! 🚀

Kurs niemieckiego online A2.2

Nasze kursy niemieckiego w liczbach*

kursantów
1

🧑‍🎓

pozytywnych opinii
1

😁

dni testowania
1

💰


* dane za rok 2024

Kiedy zaczyna się ten kurs niemieckiego?

Kolejny kurs startuje już 2 września! Nie czekaj na ostatnią chwilę. Zarezerwuj miejsce już dziś. Możesz zapisać się jeszcze tylko przez…

 

Poznaj swoją lektorkę 👋

Założycielką szkoły Los geht's! jest lektorka Justyna Magic. Justyna dobrze wie, jak to jest gdy niemieckie słówka nie chcą wchodzić do głowy. Wychowała się w Polsce, ale całe swoje dorosłe życie spędziła w Niemczech. Teraz mieszka w Monachium.

Justyna wytłumaczy Ci niemiecką gramatykę w prosty sposób - na "chłopski rozum". 😉 Pomoże jej w tym Kasia - lektorka o niezwykle motywującym nastawieniu do nauki i anielskiej cierpliwości. Lektorki poprowadzą kurs we wsparciu niemieckich native speakerów.

Dlaczego nasz kurs to najlepszy wybór?🦸‍♀️

mortar_board

Intensywna nauka

Otrzymasz od nas 16 zeszytów ćwiczeń, 16 e-booków, blisko 400 ćwiczeń interaktywnych, 800 słówek w aplikacji + korekty ćwiczeń przygotowane przez native speakerów.

hourglass

Elastyczne godziny

Nie masz czasu na naukę? Nie szkodzi! Z nami uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz. Dzięki platformie i aplikacji na telefon możesz uczyć się o każdej porze dnia i nocy.

handshake

Pełne wsparcie

Lektorka jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do soboty od 8 do 18. Odpowie na każde Twoje pytanie i doda Ci sił, kiedy złapiesz lekką zadyszkę. 😉

weight_lifter

Pewność siebie

W Los geht's! poznasz praktyczne zagadnienia, gotowe do wykorzystania w codziennym życiu. Z nami zyskasz pewność siebie i odnajdziesz się w każdej sytuacji - po niemiecku.

Przystępne ceny

Możesz się zapisać na 1 miesiąc za 119 €. Jeśli jednak od razu zapiszesz się na 4 miesiące z góry, to zapłacisz aż o 40 € mniej. Nie podpisujesz z nami żadnej umowy.

scroll

Dyplom po kursie

Dostaniesz od nas dyplom w języku niemieckim potwierdzający uczestnictwo kursie. Dodatkowo wystawimy faktury i zaświadczenia dla Twojego pracodawcy.

Szkoła Los geht's! to solidna marka

Od 2018 roku z zaangażowaniem tworzymy wyjątkowe kursy niemieckiego online. Ciągle zbieramy opinie uczestników, aby ulepszać nasze kursy i metody nauczania. Sprawdź sam, jak wiele udało nam się osiągnąć!

Gabriela UrbańczykGabriela Urbańczyk
18:29 25 Feb 24
Jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia w szkole językowej. Przede wszystkim, chciałbym podkreślić wysoki poziom nauczania oraz zaangażowanie nauczycielek. Ich profesjonalizm i pasja do nauczania sprawiają, że zajęcia są nie tylko pouczające, ale również bardzo inspirujące.Dodatkowo, atmosfera panująca w szkole jest bardzo przyjazna i otwarta. Zarówno nauczycielki jak i inni uczniowie tworzą przyjemne środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi językowemu.Bardzo doceniam także różnorodność metod nauczania, które są dostosowane do różnych stylów uczenia się. Dzięki temu każdy uczeń ma możliwość znalezienia dla siebie optymalnej ścieżki nauki.Wreszcie, system monitorowania postępów uczniów oraz regularne oceny są bardzo pomocne w śledzeniu swojego rozwoju językowego i motywują do dalszych wysiłków.Zdecydowanie polecam tę szkołę wszystkim, którzy pragną skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze.
Martyna AntczakMartyna Antczak
09:18 22 Feb 24
Serdecznie polecam ten kurs dla każdego kto chce nauczyć się języka niemieckiego! Super ćwiczenia, super lektorki, które doskonale tłumaczą trudne zagadnienia z gramatyki😊
Nina RylewiczNina Rylewicz
09:12 21 Feb 24
Uczęszczam na ten kurs Los geht's i jestem mega zadowolona. Elastyczne godziny nauki, super ćwiczenia i świetny kontakt z lektorkami. Polecam każdemu kto boi się mówić po niemiecku, mi bardzo pomógł aby przełamać strach i zacząć mówić.
Stan ChileckiStan Chilecki
21:26 15 Nov 23
Od samego początku widać pracę włożoną w przygotowanie kursu jak i zaangażowanie lektorek. Kurs jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o czas nauki kursanta. Poniedziałki gramatyka, środa słownictwo, a czwartek czytanie ebooka. Wszystkie te treści są dobrze wzbogacone interaktywnie. W poniedziałki osobiście jednak brakuje mi trochę więcej ćwiczeń powiązanych z gramatyką. Może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie czegoś w rodzaju ćwiczeń dla ambitnych, bądź też jednego ćwiczenia z gramatyki wcześniej już przerobionej, coś na wzór "To już umiesz..." albo "Sprawdź czy potrafisz".Brakuje tez mi ćwiczeń pozwalających na osłuchanie się z językiem. Przechodząc do dnia słownictwa, ogromnym plusem jest możliwość uczenia się nowych słówek z pliku PDF jak i na aplikacji Quizlet. Słownictwo jest podzielone tematycznie co ułatwia naukę. Tutaj nie mam zarzutów. Czwartki jak już wspomniałem to dni rozumienia tekstu oraz pisania własnej opinii. Teksty zawierają słownictwo z wcześniejszego dnia, co ułatwia utrwalenie. (każde ćwiczenie jest rzetelnie sprawdzane i poprawiane, ciekawe propozycje samokształcenia na mailu) Każde ćwiczenie jest rzetelnie i punktualnie sprawdzane przez lektorki w zadeklarowanych przez nie terminach. Plusem też są propozycje samokształcenia wysyłane na maila (np. rekomendacje seriali po niemiecku). Polecam ten kurs w szczególności osobom zapracowanym, zabieganym. Dzięki elastycznemu charakterowi kursu, idealnie może on się wpasować w nawet najbardziej napięty grafik.
Magdalena KlimeckaMagdalena Klimecka
18:59 18 Oct 23
Kurs w sam raz dla "zabieganych" i mających "wiecznie coś na głowie" . Uczysz się kiedy chcesz, bo lekcje już na Ciebie czekają, dzięki temu po dniu pełnym wrażeń można zrelaksować się powtarzając materiał.Polecam 👍
Barbara KantorskaBarbara Kantorska
17:56 18 Oct 23
Polecam szkołę językową Los geth's! Kurs jest bardzo fajnie prowadzony.Jest interesujący aż chce się słuchać. Po raz pierwszy nie usypiam podczas nauki.Dostajesz cenne wskazówki i mnóstwo informacji w bardzo czytelny sposób. Uczysz się wtedy kiedy masz czas ale jesteś cały czas pod kontrolą sympatycznych lektorek,które są bardzo pomocne i ,są w stałym kontakcie z uczniami.
js_loader

Jak wygląda kurs?

Kurs niemieckiego online A2.2 trwa 4 miesiące, a same lekcje zaplanowane są na 3 dni w tygodniu: poniedziałki, środy i czwartki. W poniedziałki skupiamy się na gramatyce, środy są dedykowane nauce słownictwa, a w czwartki ćwiczymy dialogi. Dzięki tej strukturze, z tygodnia na tydzień robisz zauważalne postępy. Po 4 miesiącach jesteś pewny siebie i bez problemu radzisz sobie w codziennych sytuacjach.

Ile kosztuje nasz kurs niemieckiego online A2.2?

Nasz kurs niemieckiego online A2.2 trwa cztery miesiące i kończy się uzyskaniem dyplomu. Możesz zdecydować się na jednorazową płatność z rabatem 40 €, lub wybrać wygodniejszą miesięczną opłatę, która jest nieco wyższa. Wybór należy do Ciebie – zdecyduj, która opcja płatności najbardziej Ci odpowiada. Kurs możesz wypróbować przez tydzień z gwarancją zwrotu pieniędzy, bez względu na wybrany pakiet. Wolisz być ostrożny czy oszczędny? 😉

💁🏻 Ostrożny

119 lub ok. 514 zł za miesiąc nauki.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 • Cały kurs kosztuje 476 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Stała opieka lektorki

🤑 Oszczędny

109 lub ok. 468 zł za miesiąc nauki.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • Oszczędzasz aż 40 €
 • Cały kurs kosztuje tylko 436 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Stała opieka lektorki

Posłuchaj, co mówią nasi kursanci

Już od 6 lat, każdego dnia, uczymy na naszych kursach języka niemieckiego online z pasją, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do kursanta. Po efektach nas poznacie! 

Masz jeszcze pytania do naszego kursu niemieckiego A2.2?

W Los geht’s! każdy kurs niemieckiego online trwa 4 miesiące.

Kurs odbywa się w poniedziałki, środy i czwartki. W poniedziałki uczysz się gramatyki (lekcja online). W środy poznajesz nowe słówka za pomocą aplikacji na smartfona. W czwartki ćwiczysz słownictwo podczas pisania dialogów (A1/A2) lub dyskusji (B1/B2 i C1) na aktualny temat z e-booka. Wszystkie lekcje i materiały do nauki czekają na Ciebie 24 godziny na dobę na Twoim koncie kursanta.

Komunikacja na grupie na Facebooku odbywa się przez cały tydzień. Piszesz wtedy, kiedy masz pytania albo kiedy zrobiłeś ćwiczenia.

Wszystkie lekcje i materiały do nauki czekają na Ciebie 24 godziny na dobę na Twoim koncie kursanta. Możesz do nich zaglądać o dowolnej porze.

 

Na kursach niemieckiego online w Los geht’s! nie ma klasycznych lekcji na żywo, na które musisz się stawić o konkretnej godzinie. Zamiast tego przesyłam Ci lekcje online, nagrane przeze mnie wcześniej, co daje Ci możliwość nauki o dogodnych dla Ciebie godzinach. Dzięki temu możesz sam dobrać sobie godziny nauki (np. kiedy dziecko śpi), powtórzyć to, co najtrudniejsze, oglądać lekcję i np. jeść kolację 😉 no i oczywiście nie musisz nigdzie dojeżdżać. Pełna elastyczność.

Otrzymujesz przy tym pełne wsparcie. Kontaktując się ze swoją lektorką od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 możesz liczyć na odpowiedź w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Dzięki elastyczności i wsparciu na naszych kursach naprawdę nauczysz się języka niemieckiego.

Od 2. miesiąca kursu możesz się zapisać na dodatkowo płatne zajęcia z konwersacji. Zajęcia odbywają się 1 raz w miesiącu.

Po zapisie na kurs masz aż 7 dni na przetestowanie wszystkich funkcjonalności. Jeśli  w tym pierwszym tygodniu stwierdzisz, że kurs nie jest dla Ciebie, to wtedy zwrócimy Ci wszystkie koszty. Zero ryzyka. 😉

Dostęp do materiałów otrzymujesz na 3 miesiące od ukończenia kursu. E-booki i zeszyty ćwiczeń możesz ściągnąć na swój komputer i mieć je na zawsze.

Nasze kursy języka niemieckiego online startują co miesiąc. Poniżej znajdziesz kalendarz kursów na rok 2024:

Sierpień: przerwa wakacyjna
Wrzesień: 02.09.
Październik: 30.09.
Listopad: 28.10.
Grudzień: 25.11.

Nie korzystamy z książek. Nasze autorskie kursy niemieckiego online zostały przygotowane „od zera” przez doświadczoną lektorkę z Monachium. Wszystkie materiały są wliczone w cenę kursu. Składają się na nie lekcje online, zeszyty ćwiczeń i e-booki do wydrukowania, aplikacja mobilna na telefon do nauki nowych słówek, interaktywne ćwiczenia oraz ćwiczenia pisemne, które dla Ciebie sprawdzamy.

Otrzymasz od nas dyplom ukończenia kursu i kompletną wiedzę do zdania egzaminu.  Egzaminy organizują np. Goethe Institut lub TELC.

Czas na Ciebie!

"Zyskałam na nowo pewność siebie"

To tylko kilku z naszych kursantów, którzy dzięki kursowi stali się po niemiecku pewniejsi siebie. Też tak chcesz? To wsiadaj na pokład Los geht’s!

Chcesz pogadać
z człowiekiem?

...zanim zdecydujesz się na zapis na kurs niemieckiego online A2.2? Napisz do nas.

Justyna-Magic-lektorka-Bawaria.png

Bądźmy w kontakcie

© 2018-2024 Los geht's! UG
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Rozwiń swoje umiejętności językowe z kursem niemieckiego online A2.2! Dołącz do nas i wskocz na kolejny poziom. Nasz kurs niemieckiego online A2.2 to idealna okazja, aby pogłębić znajomość języka niemieckiego i zdobyć pewność w jego codziennym używaniu. Z nami nauka staje się przyjemnością!

Kurs niemieckiego online A2.2

Jesteśmy tu, aby wspierać Cię na każdym etapie Twojej przygody z językiem niemieckim. Kurs niemieckiego online A2.2 skupia się na rozwijaniu praktycznych umiejętności na bazie gramatyki, słownictwa i pisania, co pozwoli Ci z łatwością radzić sobie w codziennych sytuacjach. Nasze starannie opracowane materiały i doświadczony zespół lektorek pomogą Ci osiągnąć Twoje cele językowe.

Nauka w elastycznych godzinach

Kurs niemieckiego online A2.2 został zaprojektowany z myślą o osobach ceniących sobie elastyczność. Umożliwia naukę w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu, co ułatwia połączenie jej z codziennymi obowiązkami. Nasze zajęcia dostosowują się do Twojego harmonogramu, pozwalając na efektywną i komfortową naukę.

Nowoczesne metody nauczania

Kurs niemieckiego online A2.2 odbywa się na platformie i w aplikacji na telefon. Kładziemy duży nacisk na praktyczne ćwiczenia, które pozwalają na aktywne używanie języka. Wykorzystaj nasze interaktywne materiały, aplikację mobilne, nagrania audio i wideo, aby utrwalić zdobyte umiejętności. Pamiętaj, że regularność i systematyczność są kluczem do sukcesu.