fbpx

Kurs niemieckiego online
A2.2. dla początkujących

Chcesz czuć się pewnie i swobodnie w języku niemieckim? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi „tak”, to Los geht’s! jest miejscem dla Ciebie! Nasz kurs pozwoli Ci rozwinąć skrzydła po niemiecku.

Kto będzie Cię uczył?

Lektorka Justyna Magic 

Założycielka naszej szkoły językowej i autorka kursów przekuła swoją pasję do języka niemieckiego w autorskie, holistyczne kursy. Kilka lat temu postanowiła pomóc Polkom i Polakom rozwinąć ich językowe skrzydła i zrealizować zawodowe cele. Dzięki jej ciężkiej pracy i poświęceniu setki osób rozwinęły już swoje umiejętności językowe i nabrały pewności siebie.

Cały zespół Los geht’s! pracuje nad tym, aby nauka niemieckiego była wolna od żmudnego zapamiętywania słownictwa i skomplikowanych reguł gramatycznych i stała się czystą przyjemnością.

Justyna udowadnia, że gramatyka nie musi być skomplikowana. Na swoich lekcjach wyjaśnia nowe zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób. Codziennie dba o swoich uczniów, pomaga im odnaleźć się w świecie języka niemieckiego, wspiera, motywuje i towarzyszy im swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z Los geht’s! spełnią się Twoje marzenia. Nie odkładaj swoich planów na później. Zacznij już dziś, daj sobie szansę i staw czoła niemieckim wyzwaniom. Wypróbuj nasz kurs i przekonaj się, że wszystko jest możliwe. Du schaffst das!

Co otrzymasz od nas na kursie A2.2?

Językową
pewność siebie

Jeśli do tej pory mówienie po niemiecku było dla Ciebie udręką, w ciągu zaledwie jednego miesiąca możesz całkowicie odmienić swoje życie. Porozumiewanie się z niemieckimi przyjaciółmi czy kolegami z pracy nie będzie już problemem!

Praktyczną wiedzę
w przystępnej formie

Nie ma nic gorszego niż wiedza, której nie można zastosować w życiu codziennym. Z nami nie musisz się o to martwić. Każde zagadnienie i temat, który poruszamy na zajęciach,
możesz od razu zastosować w praktyce - zaraz po zakończeniu lekcji. 😉

Elastyczność
i opiekę lektorek

"Nie mam na to czasu!" - Jeśli ta myśl przechodzi Ci teraz przez głowę, szybko się z nią rozprawimy. Dzięki naszemu kursowi możesz dopasować naukę do swojego grafiku. To Ty decydujesz o tym, kiedy się uczysz. A do tego otrzymujesz od nas pełne wsparcie i pomoc.

W jakie dni i w jakich godzinach odbywa się kurs ?

📅 W jakie dni się uczymy?

Kurs języka niemieckiego odbywa się według stałego rytmu. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki. W poniedziałki skupiamy się na nowych zagadnieniach gramatycznych. W środy nasi uczniowie uczą się nowego słownictwa za pomocą specjalnej aplikacji na swoich telefonach. W czwartki czytają e-booki i piszą ciekawe dialogi. Przez cały czas trwania kursu będziesz mieć stały kontakt ze swoją grupą i lektorką Kasią. Kasia zadba o Twoją motywację i pomoże Ci we wszystkich kwestiach związanych z językiem niemieckim. Nauka na kursie jest tak zaplanowana, aby nie przeciążać Twojego umysłu, ale umożliwić szybki rozwój i stały postęp.

⏰ W jakich godzinach?

Marzysz o elastycznym kursie, który idealnie wpasuje się w Twój plan dnia? W Los geht's! wiemy, że nie zawsze da się wszystko zaplanować, dlatego w Twoje ręce oddajemy kurs, który w pełni dopasuje się do Twojego grafiku. Z jednej strony dbamy o systematyczność, ponieważ uczysz się materiału w określone dni, ale to Ty decydujesz, kiedy siadasz do nauki. Jeśli masz dzieci, możesz rozpocząć lekcję, kiedy pójdą spać lub pójdą do przedszkola. Jeśli masz wczesną zmianę, możesz uczyć się po południu lub wieczorem. A jeśli masz ważną wizytę u lekarza, nie musisz jej odkładać - wystarczy, że wybierzesz dogodny czas na naukę. A co, jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach w danym dniu? Nie ma problemu. Możesz nadrobić następnego dnia. Do dzieła! Kursy niemieckiego to idealne rozwiązanie łączące regularną naukę i elastyczność. W naszej szkole kurs jest dopasowany do Twoich potrzeb.

🕒 Ile miesięcy trwa kurs?

Kurs języka niemieckiego online A2.2 trwa 4 miesiące. W tym czasie intensywnie pracujemy nad poprawą Twoich umiejętności językowych i wyniesieniem Twojego niemieckiego na wyższy poziom. Zyskasz większą pewność siebie i odkryjesz przed sobą nowe możliwości. Z naszą pomocą będziesz mógł podbić język niemiecki i odkrywać z nim świat. Kiedy zapisujesz się na kurs, masz pełną swobodę wyboru. Możesz od razu zapisać się na 4-miesięczny kurs lub wybrać opcję płatności miesięcznych. W ten sposób masz okazję wypróbować nasz kurs i dopiero po miesiącu zdecydować, czy chcesz kontynuować niemiecką przygodę z Los geht's! Jeśli jednak chcesz osiągnąć maksimum swoich możliwości, jeden miesiąc to zdecydowanie za mało. Zachęcamy Cię do zapisania się na 4 miesiące z góry, a w ramach podziękowania udzielimy Ci hojnego rabatu. 😉

👩‍🏫 Kiedy jesteś w kontakcie z lektorkami?

Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez cały tydzień. Możesz wysyłać nam wiadomości od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, zawsze możesz skontaktować się ze swoją lektorką. Odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w przeciągu kilku minut. Korekta Twojej pracy domowej będzie dostępna już w ciągu jednego dnia. Jak widzisz, Los geht's! to nie tylko kurs języka niemieckiego. To także pełne wsparcie, motywacja i opieka, na którą możesz liczyć praktycznie przez całą dobę. Jeśli wyślesz nam wiadomość o północy, odezwiemy się do Ciebie następnego dnia rano.

Marzysz o zajęciach
z konwersacji?

Kursy w Los geht’s! z założenia mają bardzo holistyczny charakter. Poprzez codzienną interakcję z językiem niemieckim dajemy naszym kursantom możliwość ćwiczenia reguł gramatycznych i słownictwa oraz poznania żywego języka. Kolejnym etapem programu są zajęcia konwersacyjne. Jeżeli po pierwszym miesiącu stwierdzisz, że potrzebujesz więcej praktyki w mówieniu, możesz zapisać się na dodatkowe zajęcia z konwersacji.

online kurs

🧑‍🎓 Wybierz swoją cenę i rodzaj płatności

Kurs języka niemieckiego A2.2 trwa 4 miesiące i po jego ukończeniu otrzymasz od nas dyplom uczestnictwa. Możesz zapłacić za kurs z góry i skorzystać z rabatu w wysokości do 80 euro. Możesz też wybrać wygodną opcję płatności miesięcznej, w której cena jest nieznacznie wyższa. Wybierz dogodną cenę i sposób płatności. Masz możliwość wypróbowania naszego kursu przez miesiąc bez żadnego ryzyka. A więc, chcesz zapisać się na jeden miesiąc i zobaczyć, jak wygląda nauka w Los geht’s!, czy wolisz zaoszczędzić i wybrać opcję z rabatem? 😉 

🤔 Ostrożny

119 lub ok. 559 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

💸 Oszczędny

99 lub ok. 469 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • W sumie 396€ 🔥 Oszczędzasz aż 80 €
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

Kurs online, który działa? Nie wierzę! 🤨

Niektóre osoby, które nie miały jeszcze styczności z kursami języka niemieckiego Los geht’s!, mogą przyjąć podobne założenia. Nie chcemy na siłę przekonywać o zaletach naszego kursu. Zamiast tego oddajemy głos naszym kursantom. Ich opinie są najlepszym dowodem na to, że w Los geht’s! nie składamy pustych obietnic. Naszą misją jest niesienie pomocy w realizacji planów. Jesteśmy po to, aby pokazać, że nauka języka niemieckiego może być prawdziwą przyjemnością, która gwarantuje spektakularny sukces językowy.

Uczymy na piątkę ⭐⭐⭐⭐⭐

To tylko niektóre komentarze naszych kursantów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kursach niemieckiego, to zasięgnij opinii z pierwszej ręki. Na Facebooku i Google znajdziesz łącznie około 400 opinii uczestników kursów w Los geht’s!

Opinii na piątkę na Facebooku
Opinii na piątkę na Google

Jak kurs wygląda w praktyce?

Lekcje online z gramatyką

W każdy poniedziałek odbywają się nasze cotygodniowe spotkania z gramatyką języka niemieckiego. Gdy tylko wejdziesz na platformę, znajdziesz nasze nagranie z aktualnym tematem gramatycznym. Sam/a decydujesz, kiedy chcesz obejrzeć lekcję. Po obejrzeniu nagrania możesz napisać wiadomość do lektorki Kasi. Kasia pomoże Ci w rozszyfrowaniu najdrobniejszych gramatycznych detali. Dodatkowo masz nieograniczony dostęp do nagrań – możesz je oglądać tyle razy, ile chcesz.

Po zakończeniu lekcji online możesz przejść do ćwiczeń. Są to ćwiczenia interaktywne na platformie oraz ćwiczenia pisemne w zeszycie ćwiczeń. Nasze korektorki sprawdzają Twoje zadania domowe i pomagają Ci wznieść Twój niemiecki na jeszcze wyższy poziom. Chcemy, abyś nie tylko rozumiał/a gramatykę, ale także aktywnie z niej korzystał/a. Dlatego dajemy Ci możliwość ćwiczenia i ciągłego doskonalenia się. Wspieramy Cię na Twojej drodze i pomagamy Ci stawiać kolejne drogi w kierunku Twoich marzeń.

Nauka słówek w aplikacji

Podczas kursu niemieckiego na poziomie A2.2 nauczysz się wielu nowych słówek, korzystając ze specjalnej aplikacji na telefon komórkowy. Gdy tylko otworzysz aplikację, przekonasz się, że nauka nowych słów jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna! Dzięki naszej aplikacji możesz uczyć się gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Nieważne, czy podróżujesz pociągiem, masz przerwę w pracy, leżysz wygodnie na kanapie czy relaksujesz się z filiżanką kawy pod koniec dnia – masz pełną swobodę decydowania, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. Dzięki aplikacji możesz włączyć naukę słówek do swojego codziennego grafiku i robić postępy w przyjemny sposób. Rozgość się więc i odkryj nowy wymiar słownictwa – zgodnie z własnymi preferencjami i potrzebami.

E-Book i dialogi z życia wzięte

W czwartki skupiamy się na czytaniu e-booków i tworzeniu praktycznych dialogów. Na naszym kursie języka niemieckiego poruszamy różne tematy, które zainspirują Cię do tworzenia przydatnych tekstów, które możesz potem wykorzystać w życiu codziennym. Nauczysz się prowadzić rozmowy z kolegami w pracy, z lekarzami podczas badań, z pracodawcami podczas rozmów kwalifikacyjnych czy ze sprzedawcami podczas codziennych zakupów.

Nauka z e-bookami to nie tylko pisanie dialogów. Każdy nowy dialog rozwija praktyczne umiejętności, które będą procentować w codziennym życiu. Jak dokładnie? Twoja umiejętność porozumiewania się po niemiecku w krótkim czasie osiągnie zupełnie nowy poziom. Z każdym tygodniem będzie rosła Twoja pewność siebie w mówieniu po niemiecku, a zanim się obejrzysz, będziesz błyszczeć w towarzystwie i imponować Niemcom swoim płynnym i ekspresyjnym słownictwem. Będziesz bez wysiłku porozumiewać się w różnych sytuacjach i wyrażać swoje myśli jasno i precyzyjnie.

W Los geht's! każdy znajdzie coś dla siebie

Ćwiczenia interaktywne

Dla maniaków komputerowych mamy ćwiczenia interaktywne. Po przerobieniu lekcji możesz utrwalić swoją wiedzę, korzystając z ćwiczeń z lukami, krzyżówek czy quizów. Oddaj się zabawie i ucz się niemieckiego w przyjemny sposób. Jesteś gotowy/a na trening Twoich gramatycznych muskułów? 😉

Ćwiczenia Pisemne

Dla tradycjonalistów mamy ćwiczenia pisemne w zeszycie ćwiczeń. Znajdziesz tu różne zadania, które pozwolą Ci się zmierzyć z nowym tematem z gramatyki i wypróbować wiedzę w praktyce. Po odesłaniu ćwiczeń dostaniesz od nas korektę - wraz z cennymi wskazówkami na przyszłość.

ćwiczenia w Grupie

Pamiętamy też o tych, którzy lubią pracę w zespole i żywe dyskusje na forum grupy. Na naszej platformie możesz wymieniać się pomysłami z innymi uczestnikami kursu, dzielić się doświadczeniami, dyskutować i motywować się nawzajem. Jeśli grupa to Twój żywioł, to na pewno Ci się tu spodoba! 🙂

Chcesz nabrać pewności siebie
w j. niemieckim? Dołącz do nas!

Doskonale znamy to uczucie, gdy ktoś zwraca się do Ciebie po niemiecku, a Tobie brakuje odpowiednich słów. Brak pewności siebie i problemy z komunikacją w języku obcym są często spowodowane lukami gramatycznymi, które uniemożliwiają nam swobodne wyrażanie się po niemiecku. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi nasz kurs online: Chcemy uzupełnić te luki w Twoim słownictwie i gramatyce, a tym samym stworzyć idealne warunki do rozwoju Twoich umiejętności językowych.

Niezależnie od tego, czy chcesz komunikować się po niemiecku w życiu codziennym, w pracy czy podczas podróży, będziemy towarzyszyć Ci w Twojej drodze i wspierać Cię w osiąganiu celów. Zaufaj nam, a wspólnie zbudujemy pewność siebie, której potrzebujesz, aby czuć się komfortowo w języku niemieckim.

Jak kurs odmienił życie naszych kursantów?

Historia Justyny

Justyna Krupska Monachium, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Los geht’s Kursy niemieckiego online zmieniło moje życie!!! Jako kobieta pracująca, matka i żona wiecznie odkładałam temat własnego rozwoju na dalszy plan. Kursy niemieckiego wydawały mi się niemożliwe ze względu na brak mojej elastyczności. Parę miesięcy temu, będąc już zdesperowaną i pogrążona swoją niemocą w dalszym funkcjonowaniu w obcym kraju, zapisałam się na kurs w Los geht’s i uwierzcie mi, była to najlepsza z moich decyzji.

W trakcie kursu

Jestem pod opieką wspaniałych i profesjonalnej Lektorki Justyny, które doskonale dbają o mój rozwój i idealnie dostosowują mój poziom do poziomu na kursie. Mam przez 24 godziny na 7 dni w tygodniu dostęp do materiału, trening nowych słówek w wersji na e-book co jest dla mnie strzałem w dziesiątkę bo jestem dużo w ruchu. Idealnie i w przejrzysty sposób opracowane lekcje online!!!

Po kursie

Dzięki profesjonalizmowi dziewczyn moje życie za granicą nabrało pewności siebie, stałam się otwartą i wesołą dziewczyną zyskując na nowo wiarę w siebie a to wszystko dzięki Los Geht’s ❤️

Historia Aleks

Aleksandra Wilson Bonn, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Moje dotychczasowe doświadczenie z kursami stacjonarnymi, utwierdziło mnie w przekonaniu, że będzie to kolejny kurs, który trzeba po prostu odbębnić. Ale musiałam zacząć naukę, więc zaryzykowałam. Myślałam, że kurs online to brak bezpośredniego kontaktu z uczącym, z kursantami. Brak atmosfery. Zdecydowanie byłam sceptycznie nastawiona.

W trakcie kursu

Jakież było moje zaskoczenie, gdy odkryłam, że kurs z Los geht's! przynosi skutki. Na tym kursie online nie dość, że odnalazłam atmosferę pracy w zgranej grupie, to jeszcze otrzymałam rzeczową i niebywale zaangażowaną pomoc ze strony osób prowadzących.

Po kursie

Obecnie jestem w trakcie 6 miesiąca na kursie. Stałam się samodzielna „bez przygotowania”. Przed kursem, pomimo wcześniejszego zdania egzaminu w znanym instytucie, do każdej rozmowy musiałam się przygotowywać. Przed wykonaniem telefonu procedura wyglądała jak przygotowanie się do kartkówki. Pochłaniało to sporo czasu. Dzisiaj - wybieram numer i mówię. Czuję się zdecydowanie pewniej!

Historia Daniela

Daniel Augustynowicz Aichach, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

W sumie to nie miałem dużych wyobrażeń. Wiedziałem, jak działają kursy online. Dużo komentarzy do tego kursu nakreśliło mi obraz, jak ten kurs będzie wyglądał. Myślałem, że będę musiał polegać na własnej silnej woli. Jednak w przypadku tego kursu faktycznie wymóg terminowości zabija prokrastynację i mamy poczucie, że trzeba zrobić zadania, bo mamy na to określony czas.

W trakcie kursu

Byłem zaskoczony, bo już po pierwszym tygodniu miałem wrażenie, że nauczyłem się rzeczy, których mogę użyć od razu, co było super. Myślę, że Justyna jest bardzo pomocna, przesympatyczna, z każdą wątpliwością można się do niej odezwać. Nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż parę minut. 🤯 Myślę, że cena jest adekwatna, do tego, co otrzymujemy w kursie.

Po kursie

Po 3 miesiącach nauki czuje, że zrobiłem ogromny postęp w rozumieniu tekstu, budowaniu zdań. Bardzo mi pomogło to w codziennym życiu. Czuje, że mówię poprawniej. Robię wciąż dużo drobnych błędów, ale czuje, że nie są tak bardzo rażące i kłujące w ucho, jak wcześniej. Z pewnością czuje się dużo pewniej, niż przed rozpoczęciem kursu.

Historia Anny

Anna Hajda Bergisch Gladbach, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Moja przygoda z kursem Los Geht’s zaczęła się 4 miesiące temu. Decyzję o rozpoczęciu podjęłam z dwóch powodów: malutkie dziecko w domu i dość użalania się nad sobą, że mój niemiecki nie posuwa się do przodu. Kurs poleciła mi moja znajoma, lecz mimo to miałam obawy, jak to często przed czymś nowym i nieznanym. Zastanawiałam się, czy będzie on dla mnie dobry, czy podołam wszystkim zadaniom.

W trakcie kursu

Lektorki są wspaniałymi duszyczkami, które wspierają, mobilizują i doceniają naszą pracę. Często powtarzają, że na błędach się człowiek uczy i nie trzeba być perfekcyjnym. Lekcje online z gramatyki prowadzone przez lektorkę Justynę są tłumaczone w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Uważam również, że kurs jest dobrze zaplanowany pod względem czasu, który trzeba poświęcić na naukę i ćwiczenia.

Po kursie

Na początku byłam wobec siebie sceptyczna, nie wierzyłam, że w tak w krótkim czasie mój niemiecki może się polepszyć, jednak rzeczywiście z czasem zaczęłam zauważać postępy. Coraz pewniej czuję się w tym języku, co cieszy mnie tym bardziej, że wkrótce wracam do pracy. Jak spotkaliśmy się ostatnio z kuzynką mojego męża, która mówi tylko po niemiecku, to zauważyłam, że swobodniej się rozmawiało niż wcześniej.

Historia Eweliny

Eweliny Gorzkula Karlsfeld, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do kursu online, gdyż wcześniej nie miałam żadnej styczności z taką formą nauki. Jednak ze względu na panującą wówczas sytuację (Covid) nie było innej możliwości. Ale w ogóle nie żałuję, że się zdecydowałam! Przed rozpoczęciem kursu, myślałam, że będzie zdecydowanie więcej samej gramatyki, że teksty, będą typowo podręcznikowe i nudne. I tu się mega pozytywnie zaskoczyłam. 😉

W trakcie kursu

Kurs w szkole Los Geht's okazał się strzałem w 10. Początkowo bałam się nudnej formy zajęć, a w praktyce wszystko było bardzo ciekawe. Zawsze aktualne teksty, które się świetnie czyta. Słownictwo z życia codziennego, które można usłyszeć na ulicy, a nie tylko suche frazesy. Opiekę lektorki uważam za znakomita. W każdej chwili, w razie jakiś wątpliwości można było liczyć na pomoc i wsparcie. Nawet jak nie udało się wyrobić z materiałem na czas.

Po kursie

Po kilkuletnim zajmowaniu się dziećmi i używaniu tylko polskiego języka miałam ogromną barierę, aby na nowo mówić po niemiecku. Dzięki nauce w Los Geht's zdobyłam odwagę, aby ponownie posługiwać się tym językiem. Zgłosiłam się do organizacji, która pomaga wrócić kobietom po macierzyńskim wrócić na rynek pracy i na dniach ruszam na pierwsze warsztaty. Teraz zdecydowanie czuje się pewniej.

Historia Magdy

Magda Wieczorek
Berlin, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Przed Zapisem

Na kurs do Justyny zapisałam się ze względu na rodzaj mojej pracy (była czysto fizyczna, więc często po prostu byłam zbyt zmęczona, żeby się skupić) i miejsce zamieszkania ( daleko od centrum i nie chciałam tracić czasu na dojazdy) . To było moje pierwsze doświadczenie z kursem online. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i szybko odkryłam, że nauka w zaciszu domowym, pod kocem i z herbatką w ręku to coś dokładnie dla mnie. To ja decydowałam kiedy się uczę, kiedy odrabiam zadania domowe.

W trakcie kursu

W kursie bardzo cenię sobie ten "obowiązek" rozwiązywania zadań w określonym czasie. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez Justynę. Gramatyka w pigułce i do tego ćwiczenia, które bardzo pomagają w zrozumieniu danego tematu. Dla mnie - bomba! Świetne jest również to, że w każdym momencie można się zwrócić do lektorki, czy to z problemem ze zrozumieniem tematu, czy z problemem spadku motywacji. Lepszego motywatora niż Justyna to chyba nie znam 😁

Po kursie

Przy regularnym trenowaniu zdań wytrychów, powtarzaniu słówek z Quizlet czuję się zdecydowanie pewniej w rozmowie z Niemcami. I oczywiście dzięki temu sama lepiej ich rozumiem. Moim celem na początku kursu w Los Geht's! była umiejętność lepszego wyrażania siebie. A dzięki tej szkole jest to teraz możliwe 🙂 Nawet kłócić się teraz potrafię 😀

Co jeszcze mówią nasi kursanci?

Duża część naszych uczniów była początkowo sceptycznie nastawiona do nauki niemieckiego online. Mieli obawy, czy ta metoda nauki sprawdzi się w ich przypadku. Jednak już po pierwszym miesiącu ich opinia całkowicie się zmieniła. Byli zaskoczeni, że kurs online działa tak dobrze. Nasz kurs niemieckiego online jest nie tylko skuteczny, ale także sprawia, że nauka jest przyjemna.

Marta Jurga
Marta JurgaKurs dla sceptycznych wobec kursów online
Czytaj więcej
Z całego serca mogę dalej polecić kurs online, który proponuje Justyna. Rzeczywiście na początku byłam sceptyczna co do takiego innowacyjnego rodzaju nauki i dostępności Lektorki. Po dwóch tygodniach zmieniłam zdanie 🙂 Najbardziej na kursie podoba mi się to, że mogę uczyć się o każdej porze dnia czy nocy. Siadam kiedy chcę i to jest największa zaleta kursu. Justyna odpowiada na każde moje pytanie, jest dostępna, poprawia każdą zadaną pracę , przekazując przy tym konstruktywne rady. Wszystko jest fajnie tematycznie poukładane, nie ma chaosu. Oferuje też, jak dla mnie nowe, narzędzie pracy do nauki słownictwa. Przypasowała mi też praca w grupach, tu się mega dużo uczę też od innych !🙂 Gramatykę objaśnia w sposób prosty i zrozumiały! Jestem miło zaskoczona. Dwa tygodnie jestem na kursie C1 i dużo już się nauczyłam, ale czekam na więcej 🙂
Ewelina Popielarz
Ewelina PopielarzKurs na 6+
Czytaj więcej
Polecam Justynę jak i jej kurs ! Mega pozytywna osoba, która daję dużo pozytywnej energii do nauki oraz materiałów. Pierwszy raz spotkałam się z taka ilością materiałów 🙂 platforma na, której można uczyć się słówek-rewelacja 🙂 jak dla mnie 6+ ->Polska 🙂
Mateusz Skora
Mateusz SkoraKurs z bardzo doświadczonym nauczycielem
Czytaj więcej
jesli zastanawiasz sie, czy ten kurs jest dla ciebie, i jak to bedzie uczyc sie jezyka online,to juz sie nie zastanawiaj i sie zapisuj! ten kurs jest bardzo fajnie pomyslany, material jest dobrze dopasowany, a Justyna super go realizuje. Pierwszy tydzien moze wydawac sie troche trudny, trzeba przyzwyczaic sie do platformy oraz sposobu pracy przez Facebook, ale potem juz sie leeeciii! W moim przypadku moge powiedziec, ze czas spedzony na online kursie lepiej przeklada sie na rzeczywisty postep w nauce jezyka, niz czas spedzony na kursach w realu, gdzie traci sie czas na dojazdy, sprawdzanie list obecnosci, wspolne robienie cwiczen itp. Z kursem #LosGeht's kazda poswiecona minuta, przeklada sie na rzeczywisty postep
Ania Górecka
Ania GóreckaKurs dla zabieganych, pracujących rodziców
Czytaj więcej
Ukonczylam juz w drugi z trzech blokow kursu Los geht's na poziomie C1. Jesli jestes jak ja: rodzicem, pracujacym na rozne zmiany, ciagle zabieganym, a jednoczesnie potrzebujacym rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe, to TEN KURS JEST DLA CIEBIE!. Osobiscie szukalam alternatywy dla typowych kursow szkolnych, bo po pierwsze nie zawsze mialabym mozliwosc uczestnictwa w zajeciach, po drugie przez obecna Pandemie sprawa jest dodatkowo skomplikowana. Justyne znalam juz wczesniej z jej darmowych live'ow na temat pracy w biurze. Co mnie urzeklo, to przede wszystkim mozliwosc uczenia sie w wolnej chwili i praktyczne wykorzystanie jezyka. Justyna porusza zawsze bardzo przydatne na codzien tematy, jest inaczej niz w szkole. Material jest super dopracowany (gramatyka pokazana w przystepny sposob, mnostwo nowego slownictwa,roznorodnosc tematyczna i ogolna szata graficzna). Sprobuj, a nie pozalujesz 😉 Naprawde warto!
Karolina Dąbrowska
Karolina DąbrowskaKurs z motywacyjnym kopniakiem
Czytaj więcej
Szczerze polecam kursy w Los geht’s. 👌🏻 Jestem właśnie po pierwszym miesiącu nauki i już zauważam efekty. Justyna dała mi to, czego najbardziej potrzebowałam, czyli motywacyjnego kopniaka. 😉 Uważam, że jest to świetna opcja nauki dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie i w dowolnym czasie, ale tak jak ja wcześniej nie miały do tego odpowiedniej motywacji. Bardzo podoba mi się formuła kursu : 1. W poniedziałek do obejrzenia lekcja z gramatyki i ćwiczenia na grupie, 2. W środę bardzo przyjemna nauka słówek w aplikacji Quizlet, 3. W czwartek do przeczytania E-Book i ćwiczenia na grupie. Do każdej lekcji na platformie dołączone są również ćwiczenia, które można wykonywać dowolną ilość razy. Myślę, że to doskonała opcja dla osób, które np. pracują na zmiany, gdyż w tym kursie każdy sam decyduje kiedy się uczy. Jeśli nie masz czasu wykonać ćwiczeń w poniedziałek, możesz to zrobić innego dnia, byleby zdążyć do piątku i załapać się na sobotnie korekty.😉
Karolina Nitner
Karolina NitnerKurs z przystępnie wytłumaczonym materiałem
Czytaj więcej
Polecam kursy z Justyna! Dzieki pracy na kilku roznych platformach, w tym na FB, kurs jest interesujacy i wymaga zaangazowania. Justyna bardzo szybko odpisuje na wiadomosci i zawsze potrafi pomoc. Lekcje sa ciekawie prowadzone, kazde zagadnienie jest omowione w przystepny sposob. Dzieki temu, ze kurs jest calkowicie online, mozemy sie uczyc w dogodnym dla nas czasie.
Katarzyna Żądło
Katarzyna ŻądłoKurs z balansem pomiędzy elastycznością nauki, a dyscypliną
Czytaj więcej
W grudniu skończyłam swój pierwszy miesiąc nauki z Justyna w Los geht's. Probowałam już wiele kursów, ale żaden nie dał mi tak fantastycznego balansu pomiędzy elastycznością nauki, a dyscyplina. Justyna to bardzo doświadczony nauczyciel, który świetnie motywuje, i jest zawsze dostępny, kiedy jest potrzebna pomoc. Ja sama kontynuuje kurs i na pewno pozostanę z Los geht's jeszcze przez długi czas - uwielbiam różnorodność tematów, przykłady użycia w mediach, codziennym życiu, wspaniałą metodę uczenia się nowych słówek i interesującą formę całego kursu, dostosowaną do obecnych czasów.
Justyna Zoszczak-Zegar
Justyna Zoszczak-Zegar Kurs jest ułożony w taki sposób, że chętnie się uczymy
Czytaj więcej
Cześć 👋 za mną pierwszy miesiąc i jak najbardziej mogę polecić!!! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, która ewidentnie troszczy się o swoich uczniów i ich potrzeby! Cały kurs bardzo przejrzysty, wystarczająca ilość materiału (czas na spokojną naukę- 'bez wariactw', czas na naukę słówek, wszystko w odpowiedniej kolejności) ułożona tematycznie i w taki sposób, że chętnie się uczymy i łatwo przyswajamy wiedzę! Wielka zaleta kursu- dostępność do aplikacji w ktorej utrwalasz słownictwo, platforma w szczegółowy i łatwy sposób opisana (jak poruszać się po kursie itp.) lekcje wideo, zadania do danych tematów, grupa w której udzielamy się i sprawdzamy swoje umiejętności! Świetny fachowy Nauczyciel! Bardzo bardzo polecam!
Aniela Kowszyło
Aniela KowszyłoKurs naprawdę motywuje do regularności
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs z Los geht's , naprawde motywuje do regularnosci ( chociaz czasem z tym ciezko 🙂 . Justyna jest bardzo pomocna i caly czas obecna , odpowiada na pytania i motywuje nas . Jesli chodzi o ''zawartosc'' kursu jestem naprawde zadowolona, dobor slownictwa i gramatyki ktorej sie uczymy nie jest przypadkowy i na koniec kazdego tygodnia wszystko uklada sie w calosc 🙂
Natalia Barsaba
Natalia BarsabaKurs, który daje elastyczność oraz poczycie obowiązku i opiekę lektorki
Czytaj więcej
Jestem po pierwszym miesiącu kursu i zostaję na dłużej! Justyna ma ciekawy system nauczania, który daje elastyczność w działaniu typowy dla kursów online i poczucie obowiązku oraz opiekę i motywację nauczyciela, znane z tradycyjnych kursów. Oczywiście własna motywacja do działania jest kluczowa, ale sposób ułożenia i działania kursu, naprawdę w tym pomaga.
Izi Izi
Izi IziKurs z lektorką, która ma dużą wiedzę oraz ładny akcent
Czytaj więcej
Justyna jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią są zawsze ciekawe, tematyka życia codziennego, która pomaga mi w dużej mierze w kontaktach z moimi niemieckimi znajomymi. Wiedzę przekazuje w taki sposób aby była zrozumiała, dlatego przez kolejne pół roku zamierzam zostać jej uczniem do mojego egzaminu na B1. Jeśli ktoś szuka lektora języka niemieckiego to własnie polecam Los geh`t Niemiecki w życiu i w pracy!!
Dominika Horwat
Dominika HorwatKurs z lektorką o "anielskiej cierpliwości"
Czytaj więcej
Cześć wszystkim , Moje przemyślenia po pierwszym miesiącu nauki. No cóż dla mnie mega 🙂 jestem zadowolona formą w jaki ten kurs jest prowadzony, mam dostęp do materiałów 24h na dobę , tematy zajęć są interesujące dodatkowo różnorodność gramatyka, słownictwo, testy, kontakt z bardzo fajną lektorką która zawsze wszystko super objaśnia, poprawia ale i również odpowiada na nasze pytania. Tak na marginesie to chwała jej za to że ma taką anielską cierpliwość do “naszych der, die, das 🙂 ” . Czekam na następny miesiąc z kursem 🙂
Aneta Porombka
Aneta PorombkaKurs, na którym wszystko jest wyjaśnione klarownie i powoli
Czytaj więcej
Witam serdecznie polecam Pania Justyne i jej platformę do nauki. Wszystko wyjaśniane klarownie i powoli. Nauczyłam się bardzo dużo nowych słow a to dopiero miesiąc nauki! 😉 Pani Justyna zawsze odpowiada na zadane przez nas pytania , motywuje i sprawdza wszystkie zadania. Bardzo wszystkim polecam!!
Ewelina Gorzkula
Ewelina GorzkulaKurs, na którym nie pozostaje się samemu
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić Los Geht's! Justyna jest naprawdę świetna Lektorka, ma indywidualne podejście do każdego z kursantów i często upewnia się czy wszystko gra. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z ogromem zadań do wykonania. Tematy lekcji są interesujące i na czasie, a co najważniejsze, pokazywane w nich są zwroty przydatne w życiu codziennym. Aplikacja do nauki słówek Quizlet potrafi wciągnąć w wolnych chwilach. I zawsze jest do niej dostęp, jakby ktoś chciał powatrzac sobie słówka w dowolnym miejscu i czasie. Właśnie jestem w połowie drugiego miesiąca nauki i dzięki Justynie na nowo odzyskałam motywację i zapał do nauki 👌
Urszula Ewa
Urszula EwaKurs - elastyczność, ale również terminowość, która zobowiązuje
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny, elastyczny tryb nauki a mimo to terminowosc obowiazuje. Sporo nowego slownictwa, autentyczne artykuly, polecam kazdemu.
Iwona Sarata
Iwona SarataKurs ze skuteczną metodą na wzięcie się do nauki
Czytaj więcej
Bardzo polecam🌹 Tym mniej lub bardziej zabieganym, którzy poszukują metody na wzięcie się do nauki języka niemieckiego. Tym, którzy lubią być doceniani, gdy wykonają zamierzone zadanie. Tym, którzy lubią różnorodność nauki. Mnie bardzo się podoba, zarówno jakość i ilość materiału do nauczenia, metody pracy i wymagająca lektorka 🐝.
Poprzedni
Następny

Ile zajmuje nauka niemieckiego A2.2?

Cały poziom „A2” składa się z kursu A2.1 i A2.2. Jednak jeśli jesteś na tej stronie to wygląda na to, że poziom A2.1 masz już za sobą. 🙂 Nauka na poziomie A2.2 trwa dokładnie 4 miesiące. W ciągu jednego miesiąca kursu otrzymasz od nas: 4 x lekcje online (po ok. 45 min.) + 4 x zeszyty ćwiczeń (po ok. 20 stron) + 4 x e-book (po ok. 30 stron) + ok. 90-100 ćwiczeń interaktywnych + 4 zestawy fiszek na telefon z 200 słówkami + korekty Twoich pisemnych prac domowych. A do tego: profesjonalną opiekę i wsparcie ze strony zaangażowanych lektorek. Teraz pomnóż to wszystko przez 4 miesiące. I wyobraź sobie, jak wiele zmieni się w ciągu całego kursu! Twój niemiecki wskoczy na zupełnie nowy poziom, a Ty zyskasz pewność siebie – po niemiecku.  Dodatkowo po kursie otrzymasz od nas dyplom zaświadczający ukończenie kursu. 

🧑‍🎓 Przygotuj się na ekscytującą niemiecką przygodę - Los geht's!

Jeśli nadal masz wątpliwości, mamy dla Ciebie rozwiązanie: Zapisz się do nas na miesiąc, wypróbuj nasz kurs, a następnie zdecyduj, czy chcesz kontynuować naukę z nami. Chcemy, abyś czuł się w 100% komfortowo, dlatego nie wiążemy Cię z nami żadną umową. Nie ryzykujesz absolutnie niczym. Jedyne, co możesz zyskać, to pewność językową w zakresie języka niemieckiego.

🤔 Ostrożny

119 lub ok. 559 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

💸 Oszczędny

99 lub ok. 469 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • W sumie 396€ 🔥 Oszczędzasz aż 80 €
 •  
 • 3 dni nauki + opieka lektorek, motywacja
 • PONIEDZIAŁKI z lekcją gramatyczną
 • ŚRODY z nauką słownictwa w aplikacji
 • CZWARTKI z pisaniem dialogów/opinii
 • Korekty prac domowych, feedback
 •  

Masz jeszcze pytania?

Kurs zaczyna się każdego miesiąca. Zerknij na górę strony, w prawy górny róg. Tam napisane jest, kiedy dokładnie rusza kolejny kurs.

Kurs trwa 4 miesiące. Jeden blok – na poziomie A2.2. trwa właśnie 4 miesiące. 

Kurs odbywa się w poniedziałki, środy i czwartki na platformie kursu i grupie na FB.

Wszystkie materiały na każdy kolejny tydzień pojawiają się w każdy poniedziałek rano. Nie ma konkretnych godzin na spotkania online, dzięki czemu nigdy nic Ci nie przepadnie. Uczysz się o porze, o której masz akurat czas, ale w zaplanowanym rytmie kursu pon.-śr.-czw. 

Jest to idealne połączenie dyscypliny, organizacji oraz elastyczności. Przeczytaj opinie naszych kursantów i sam/a się przekonaj.

Poniedziałki – Uczysz się gramatyki: oglądasz lekcje online, robisz do tego ćwiczenia z lukami na platformie, ćwiczenia grupowe oraz pisemne w zeszycie ćwiczeń do wydrukowania.

Środy – Uczysz się nowego słownictwa za pomocą bardzo przyjaznej aplikacji na telefon. Trenujesz przy tym poprawną wymowę, słuchając nagrań wymowy do każdego ze słówek.

Czwartki – Są to treningi pisania dialogów na różne życiowe tematy. Uczysz się podczas nich wyrażania swojego zdania w sposób uporządkowany i gramatyczny. Co tydzień jest nowy temat. Przed ćwiczeniem pisemnym czytasz e-booka na dany temat (np. nowa praca) oraz przetłumaczoną listę słownictwa z całego e-booka. Potem to słownictwo aktywnie trenujesz podczas pisemnego dialogu. Twoja lektorka koryguje Twoje zdania i daje Ci wskazówki, jak pisać lepiej. Wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze ambitnych i wzajemnie wspierających się ludzi, takich jak Ty.

 

Tak. Kurs jest stworzony dla osób pracujących na różne zmiany. Oraz dla osób mających małe dzieci, gdzie nigdy nie wiadomo, kiedy człowiek będzie miał chwilę dla siebie. 😉

Na kursie nie musisz być o stałej godzinie. Nauka jest zaplanowana na poniedziałki, środy i piątki. Ale to już Ty decydujesz, w jakich godzinach się uczysz.

 

Kurs możesz zapłacić za pomocą:

– PayPal,

– przelewu elektronicznego (Sofortüberweisung Klarna),

– karty płatniczej/kredytowej,

– Google Pay.

Nie przeprowadzamy egzaminów z certyfikatem, takich jak np. Goethe Institut. Przygotowujemy jednak do takich egzaminów. Idziemy z programem poziomu A2, obowiązującym na egzaminie. Wystawiamy dyplom ukończenia kursu na poziomie A2.2.

Tak, wystawiamy dyplomy potwierdzające ukończenie kursu na poziomie A2.2.

Nie wystawiamy certyfikatów. Żeby otrzymać certyfikat trzeba zdać egzamin przeprowadzany np. w Goethe Institut.

Tak, przygotowujemy do egzaminów na certyfikat na poziomie A2, które przeprowadza m.in. Goethe Institut. Na kursie idziemy z programem A2, który obowiązuje podczas egzaminu.

Los geht’s!  UG 2023

Wszelkie prawa zastrzeżone.