fbpx

Kurs niemieckiego online
na poziomie B2

Chcesz swobodnie posługiwać się językiem niemieckim? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu! Pomożemy Ci poszerzyć słownictwo i pozbyć się luk gramatycznych, które paraliżują Cię i nie pozwalają być sobą po niemiecku. Zapisz się na kurs i sam się przekonaj!

Rabat za zapis na 4 miesiące

Nie przegap zapisu

Kurs język niemieckiego online w Los geht's!

startuje już 8 lipca! 🤗 Możesz zapisać* się jeszcze tylko przez...

* obowiązuje kolejność zapisów

Kto będzie Cię uczył?

Lektorka Justyna ze szkoły języka niemieckiego Los geht's

Lektorka Justyna Magic 

Założycielka szkoły językowej i autorka kursów. Los geht’s! to wypadkowa jej gorącej miłości do języka niemieckiego, wielkiej pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Przed kilkoma laty postanowiła pomóc Polkom i Polakom poczuć się sobą po niemiecku. Do tej pory dzięki jej ciężkiej pracy i zaangażowaniu setki osób rozwinęło skrzydła i zdobyło językową pewność siebie.

Lektorka Justyna razem z całym zespołem Los geht’s! dba o to, żeby nauka niemieckiego przestała się kojarzyć z nudnym wkuwaniem słówek i zawiłych zasad gramatycznych, a w zamian za to stała się po prostu czystą przyjemnością.

Justyna pokazuje, że gramatyka wcale nie musi być skomplikowana. W swoich nagraniach tłumaczy nowe zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób. Każdego dnia troszczy się o swoich kursantów, pomagając im odnaleźć się w niemieckim świecie, wspiera, motywuje i towarzyszy na każdym kroku, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem.

Z Los geht’s! Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Nie odkładaj planów na później. Zacznij już dziś, daj sobie szansę i zdobądź niemieckie szczyty. Wypróbuj nasz kurs i przekonaj się, że dasz radę. Du schaffst es!

Co otrzymasz od nas na kursie B2?

Ikona książki

Nabierzesz pewności siebie po niemiecku

Już po pierwszym miesiącu nabierzesz pewności siebie w komunikacji z Niemcami. Pozbędziesz się braków gramatycznych, które Cię blokują. To pozwoli Ci otworzyć się nie tylko na język niemiecki, ale też na samych Niemców.

Ikona żarówki

Nauczysz się praktycznych rzeczy

Na kursie pomożemy Ci szybko usamodzielnić się po niemiecku. Nie uczymy z nudnych książek, tylko ciekawych materiałów z niemieckich gazet czy reklam. Zagadnienia są przydatne i nauczane w taki sposób, żeby móc je od razu wdrożyć w codziennym życiu.

Ikona różdżki

Pogodzisz kurs
z pracą i domem

Twój grafik pęka w szwach? "Jeśli (mimo tego) chcesz szybko i sprawnie rozpocząć naukę języka niemieckiego, a przy tym pogodzić to z życiem codziennym, to ten kurs niemieckiego na poziomie B2 jest dla Ciebie stworzony". To jest cytat z opinii kursanta Daniela. Nic dodać, nic ująć, prawda? 😉

W jakie dni i w jakich godzinach odbywa się kurs?

📅 W jakie dni się uczymy?

Kurs odbywa się 3 dni w tygodniu. Są to poniedziałki, środy i czwartki. W poniedziałki poznajesz jedno konkretne zagadnienie gramatyczne, w środy uczysz się nowych słówek w aplikacji na telefon, a w czwartek piszesz opinię na zadany temat. W każdy z tych dni masz kontakt z grupą i lektorką Kasią, która na pewno Cię dopilnuje ;-), zmobilizuje do zrobienia prac domowych i zadba o Twoją motywację. Tak rozplanowałyśmy naukę, że na pewno dasz radę, a przy tym bardzo szybko zauważysz postępy.

⏰ W jakich godzinach?

Chcesz chodzić na kurs, który dostosuje się do Twojego grafiku? Jesteś w dobrym miejscu. U nas uczysz się systematycznie i w dogodnym dla siebie czasie. Dni kursu są ustalone, ale godziny wykonywania zadań są dowolne, co jest bardzo dużą zaletą. Przykładowo: wiesz, że w poniedziałki uczymy się gramatyki z lekcji online. Naukę możesz zaplanować na rano (kiedy np. dzieci są w szkole), w południe (jeśli pracujesz na zmiany) albo na wieczór (gdy wrócisz już z pracy i ogarniesz wszystkich "domowników". ;)) Co ważne, nawet jeśli nie znajdziesz czasu w dany dzień, nie ma sprawy, możesz to nadrobić jutro. Mimo tego, że godziny kursy są elastyczne, to na kursie obowiązuje terminowość. Dzięki temu regularnie się uczysz i jesteś zdyscyplinowany. Elastyczność i dobra organizacja na naszym kursie to podstawa.

🕒 Ile miesięcy trwa kurs?

Kurs B2 trwa 4 miesiące. W tym czasie pomożemy Ci usamodzielnić się po niemiecku i zdobyć większą pewność siebie. Nie zobowiązujemy Cię jednak do nauki przez całe 4 miesiące. Wszyscy jesteśmy przecież dorośli. Każdy sam decyduje o swoim losie. Poza tym, chcemy Ci dać możliwość wypróbowania kursu. Możesz zapisać się na kurs z płatnością miesięczną. Ale jeśli naprawdę chcesz zmienić coś w swoim życiu to potrzebujemy na to więc niż miesiąc. Zapraszamy Cię do zapisu z płatnością z góry za 4 miesiące, dorzucimy Ci wtedy spory rabat.

👩‍🏫 Kiedy jesteś w kontakcie z lektorkami?

Jesteś z nami w kontakcie przez cały tydzień. Codziennie do ok. godziny 18 wieczorem jesteśmy do Twojej dyspozycji. Odpowiadamy w ciągu kilkunastu minut. Jeśli więc akurat się uczysz i nie rozumiesz, możesz do nas napisać, a my szybko Ci pomożemy. Sprawdzone prace domowe przesyłamy Ci w ciągu maksymalnie jednego dnia. Naprawdę zależy nam na tym, żeby nauczyć Cię tego języka. Na kursie gwarantujemy Ci nie tylko to, że Cię nauczymy. Poklepiemy Cię po ramieniu widząc Twoje postępy i zaangażowanie, a jak będzie trzeba, wesprzemy na duchu albo damy motywacyjnego kopniaka. 😉

Zależy Ci na zajęciach z konwersacji?

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Cię do używania języka niemieckiego w codziennym życiu. Dlatego nasze kursy opierają się na metodzie imersji – zanurzenia w języku. Uczymy Cię słownictwa, gramatyki i pokazujemy autentyczny język, aby jak najlepiej przygotować Cię do kolejnego kroku, czyli mówienia. Jeśli po pierwszym miesiącu stwierdzisz, że potrzebujesz mówienia, będziesz mieć możliwość zapisania się na dodatkowe konwersacje.

online kurs

🧑‍🎓 Wybierz swoją cenę i rodzaj płatności

Kurs B2 trwa 4 miesiące, a po jego zakończeniu otrzymujesz dyplom ukończenia go. Kurs możesz opłacić z góry i zgarnąć aż 80 € rabatu lub zdecydować się na nieco wyższą, ale wygodną comiesięczną płatność. Wybierz cenę i rodzaj płatności, który najbardziej Ci odpowiada. Nie jesteś związany umową i możesz wypróbować kurs przez pierwszy tydzień z gwarancją zwrotu kosztów – bez względu na pakiet. No to do dzieła – jesteś ostrożny czy oszczędny? 😉

💁🏻 Ostrożny

119 lub ok. 514 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność raz w miesiącu
 • Możliwość rezygnacji z kursu co miesiąc
 • Cały kurs kosztuje 476 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Korekty prac domowych & stała opieka lektorki

🤑 Oszczędny

99 lub ok. 427 zł za miesiąc nauki.
Możliwa płatność z polskiego konta.
 • Kurs trwa 4 miesiące
 • Płatność za 4 miesiące z góry
 • Oszczędzasz aż 80 €
 • Cały kurs kosztuje tylko 396 €
 • 3 dni nauki w tygodniu
 • Korekty prac domowych & stała opieka lektorki

Kurs online, który działa?
Nie wierzę! 🤨

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Zobacz opinie naszych kursantów i kursantek. Oni są najlepszym świadectwem tego, że uczymy – żeby nauczyć. Mimo elastyczności i braku sztywnych godzin, żaden kursant nie jest pozostawiony samemu sobie. Doglądamy, wyjaśniamy, mobilizujemy. Słowem: pomagamy Polkom i Polakom w Niemczech i Polsce. Bez ściemy. 😉

Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursanta
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki
Opinia kursantki

Jak kurs wygląda w praktyce?

Lekcje online z gramatyką

Co tydzień uczysz się podczas lekcji online, którą wcześniej dla Ciebie nagrałam. Jest ona zaplanowana na poniedziałek. Sam decydujesz, o której godzinie włączysz lekcję. Zaraz potem możesz odezwać się na grupie albo poprosić lektorkę Kasię o dodatkowe wyjaśnienie tematu. Dzięki temu możesz wiele razy obejrzeć lekcję i wreszcie zrozumieć je na 100%. Lektorka Justyna wytłumaczy Ci gramatykę w interesujący, a co najważniejsze prosty sposób. Pomoże też utrwalić wiedzę za pomocą ćwiczeń interaktywnych oraz pisemnych. Justyna na bieżąco sprawdzi Twoje prace domowe i podpowie, jak poprawniej budować zdania. 

Lekcja gramatyki w Los geht's

Aplikacja do nauki słówek

Dodatkowo na tym kursie języka niemieckiego na poziomie B2 nauczysz się masy nowych słówek. I to z przyjemnością! Wreszcie znajdziesz swój sposób na szybkie i skuteczne poszerzanie słownictwa. Za pomocą aplikacji na smartfona bawisz się fiszkami i automatycznie zapamiętujesz nowe słówka. Jest to jedna z ulubionych form nauki naszych kursantów: mogą się uczyć wszędzie i o każdej porze: w przerwie na kawę, w autobusie czy leniuchując na sofie. Nie marnuje się żadna chwila. 😉

Aplikacja Quizlet

E-book i dyskusje na życiowe tematy

Pewnie na co dzień jakoś się dogadujesz, ale przez to, że Twoja gramatyka kuleje, przychodzi Ci to ciężko, prawda? Uważaj: to właśnie braki gramatyczne podkopują Twoją pewność siebie po niemiecku, również w rozmowach! Nasze czwartkowe dyskusje z e-bookiem pomogą Ci to zmienić. Masz na to cały czwartek. Zanim jednak napiszesz swoją opinię, Twoim zadaniem bojowym jest nauka z e-bookiem. Znajdziesz tam autentyczny artykuł z niemieckiej prasy, a do tego gotowe listy słówek, a nawet zdań – wszystko podane jak na tacy. Dzięki pisemnej dyskusji zyskasz odwagę gramatyczną, pewność siebie w komunikacji z Niemcami, a to przełoży się na swobodne konwersacje. Wreszcie zaczniesz mówić poprawnie. A to przecież Twój cel, prawda?

kurs języka niemieckiego poziom B1

W Los geht's nie ma nudy!
ćwiczenia są różnorodne

Ćwiczenie interaktywne z platformy szkoły języka niemieckiego Los geht's!

Ćwiczenia dla tych, którzy lubią zabawę

Obejrzałeś lekcję? Super, to ruszamy dalej! Rozwiąż ćwiczenia z lukami. W ten sposób utrwalisz sobie wiedzę z lekcji online i od razu zobaczysz, jak wiele się nauczyłeś.

Strona tytułowa zeszytu ćwiczeń z kursu języka niemieckiego Los geht's!

Ćwiczenia dla tych, którzy lubią pisać

Wydrukuj swój zeszyt ćwiczeń. Tam znajdują się ćwiczenia pisemne, które potem dla Ciebie sprawdzę. To ćwiczenie nowej gramatyki w praktyce, które na dobre uporządkuje w Twojej głowie nową wiedzę.

Ćwiczenie ze słownictwa z kursu języka niemieckiego Los geht's!

Ćwiczenia dla tych, którzy lubią grupę

Na tym kursie online B2 pracujemy również w grupie. Możesz chwalić się swoimi postępami i zadawać pytania. Nie obędzie się też bez chwalenia i wsparcia - od lektorki i grupy.

Na kursie uczymy też pewności siebie po niemiecku

Nasi kursanci często mówią nam: „Dogadam” się, ale mówię niegramatycznie, dlatego niewiele się udzielam. Wolę nie powiedzieć nic, niż wyjść na głupka.” Z czego wynika ten brak pewności siebie po niemiecku? Dlaczego coś blokuje i nie puszcza? Bardzo często powodem jest to, że człowiek mówi jak przysłowiowy „Kali pić, Kali jeść”. Robiąc ciągle te same błędy, nie czujemy się dobrze we własnej skórze. Dlatego na naszym kursie języka niemieckiego stawiamy między innymi na porządki w gramatyce. Dzięki temu nasi kursanci zaczynają być sobą po niemiecku i odważniej spełniają swoje marzenia.

Jak kurs zmienił życie naszych kursantów?

Historia Justyny

Justyna Krupska Monachium, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Kursantka

Przed zapisem

Los geht’s Kursy niemieckiego online zmieniło moje życie!!! Jako kobieta pracująca, matka i żona wiecznie odkładałam temat własnego rozwoju na dalszy plan. Kursy niemieckiego wydawały mi się niemożliwe ze względu na brak mojej elastyczności. Parę miesięcy temu, będąc już zdesperowaną i pogrążona swoją niemocą w dalszym funkcjonowaniu w obcym kraju, zapisałam się na kurs w Los geht’s i uwierzcie mi, była to najlepsza z moich decyzji.

W trakcie kursu

Jestem pod opieką wspaniałych i profesjonalnej Lektorki Justyny, które doskonale dbają o mój rozwój i idealnie dostosowują mój poziom do poziomu na kursie. Mam przez 24 godziny na 7 dni w tygodniu dostęp do materiału, trening nowych słówek w wersji na e-book co jest dla mnie strzałem w dziesiątkę bo jestem dużo w ruchu. Idealnie i w przejrzysty sposób opracowane lekcje online!!!

Po kursie

Dzięki profesjonalizmowi dziewczyn moje życie za granicą nabrało pewności siebie, stałam się otwartą i wesołą dziewczyną zyskując na nowo wiarę w siebie a to wszystko dzięki Los Geht’s ❤️

Historia Aleks

Aleksandra Wilson Bonn, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Kursantka

Przed zapisem

Moje dotychczasowe doświadczenie z kursami stacjonarnymi, utwierdziło mnie w przekonaniu, że będzie to kolejny kurs, który trzeba po prostu odbębnić. Ale musiałam zacząć naukę, więc zaryzykowałam. Myślałam, że kurs online to brak bezpośredniego kontaktu z uczącym, z kursantami. Brak atmosfery. Zdecydowanie byłam sceptycznie nastawiona.

W trakcie kursu

Jakież było moje zaskoczenie, gdy odkryłam, że kurs z Los geht's! przynosi skutki. Na tym kursie online nie dość, że odnalazłam atmosferę pracy w zgranej grupie, to jeszcze otrzymałam rzeczową i niebywale zaangażowaną pomoc ze strony osób prowadzących.

Po kursie

Obecnie jestem w trakcie 6 miesiąca na kursie. Stałam się samodzielna „bez przygotowania”. Przed kursem, pomimo wcześniejszego zdania egzaminu w znanym instytucie, do każdej rozmowy musiałam się przygotowywać. Przed wykonaniem telefonu procedura wyglądała jak przygotowanie się do kartkówki. Pochłaniało to sporo czasu. Dzisiaj - wybieram numer i mówię. Czuję się zdecydowanie pewniej!

Historia Daniela

Daniel Augustynowicz Aichach, Niemcy
po 3 miesiącach na kursie

Kursant

Przed zapisem

W sumie to nie miałem dużych wyobrażeń. Wiedziałem, jak działają kursy online. Dużo komentarzy do tego kursu nakreśliło mi obraz, jak ten kurs będzie wyglądał. Myślałem, że będę musiał polegać na własnej silnej woli. Jednak w przypadku tego kursu faktycznie wymóg terminowości zabija prokrastynację i mamy poczucie, że trzeba zrobić zadania, bo mamy na to określony czas.

W trakcie kursu

Byłem zaskoczony, bo już po pierwszym tygodniu miałem wrażenie, że nauczyłem się rzeczy, których mogę użyć od razu, co było super. Myślę, że Justyna jest bardzo pomocna, przesympatyczna, z każdą wątpliwością można się do niej odezwać. Nigdy nie czekałem na odpowiedź dłużej niż parę minut. 🤯 Myślę, że cena jest adekwatna, do tego, co otrzymujemy w kursie.

Po kursie

Po 3 miesiącach nauki czuje, że zrobiłem ogromny postęp w rozumieniu tekstu, budowaniu zdań. Bardzo mi pomogło to w codziennym życiu. Czuje, że mówię poprawniej. Robię wciąż dużo drobnych błędów, ale czuje, że nie są tak bardzo rażące i kłujące w ucho, jak wcześniej. Z pewnością czuje się dużo pewniej, niż przed rozpoczęciem kursu.

Historia Anny

Anna Hajda Bergisch Gladbach, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Kursantka

Przed zapisem

Moja przygoda z kursem Los Geht’s zaczęła się 4 miesiące temu. Decyzję o rozpoczęciu podjęłam z dwóch powodów: malutkie dziecko w domu i dość użalania się nad sobą, że mój niemiecki nie posuwa się do przodu. Kurs poleciła mi moja znajoma, lecz mimo to miałam obawy, jak to często przed czymś nowym i nieznanym. Zastanawiałam się, czy będzie on dla mnie dobry, czy podołam wszystkim zadaniom.

W trakcie kursu

Lektorki są wspaniałymi duszyczkami, które wspierają, mobilizują i doceniają naszą pracę. Często powtarzają, że na błędach się człowiek uczy i nie trzeba być perfekcyjnym. Lekcje online z gramatyki prowadzone przez lektorkę Justynę są tłumaczone w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Uważam również, że kurs jest dobrze zaplanowany pod względem czasu, który trzeba poświęcić na naukę i ćwiczenia.

Po kursie

Na początku byłam wobec siebie sceptyczna, nie wierzyłam, że w tak w krótkim czasie mój niemiecki może się polepszyć, jednak rzeczywiście z czasem zaczęłam zauważać postępy. Coraz pewniej czuję się w tym języku, co cieszy mnie tym bardziej, że wkrótce wracam do pracy. Jak spotkaliśmy się ostatnio z kuzynką mojego męża, która mówi tylko po niemiecku, to zauważyłam, że swobodniej się rozmawiało niż wcześniej.

Historia Eweliny

Eweliny Gorzkula Karlsfeld, Niemcy
po 5 miesiącach na kursie

Kursantka

Przed zapisem

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do kursu online, gdyż wcześniej nie miałam żadnej styczności z taką formą nauki. Jednak ze względu na panującą wówczas sytuację (Covid) nie było innej możliwości. Ale w ogóle nie żałuję, że się zdecydowałam! Przed rozpoczęciem kursu, myślałam, że będzie zdecydowanie więcej samej gramatyki, że teksty, będą typowo podręcznikowe i nudne. I tu się mega pozytywnie zaskoczyłam. 😉

W trakcie kursu

Kurs w szkole Los Geht's okazał się strzałem w 10. Początkowo bałam się nudnej formy zajęć, a w praktyce wszystko było bardzo ciekawe. Zawsze aktualne teksty, które się świetnie czyta. Słownictwo z życia codziennego, które można usłyszeć na ulicy, a nie tylko suche frazesy. Opiekę lektorki uważam za znakomita. W każdej chwili, w razie jakiś wątpliwości można było liczyć na pomoc i wsparcie. Nawet jak nie udało się wyrobić z materiałem na czas.

Po kursie

Po kilkuletnim zajmowaniu się dziećmi i używaniu tylko polskiego języka miałam ogromną barierę, aby na nowo mówić po niemiecku. Dzięki nauce w Los Geht's zdobyłam odwagę, aby ponownie posługiwać się tym językiem. Zgłosiłam się do organizacji, która pomaga wrócić kobietom po macierzyńskim wrócić na rynek pracy i na dniach ruszam na pierwsze warsztaty. Teraz zdecydowanie czuje się pewniej.

Historia Magdy

Magda Wieczorek
Berlin, Niemcy
po 4 miesiącach na kursie

Zdjęcie

Przed zapisem

Na kurs do Justyny zapisałam się ze względu na rodzaj mojej pracy (była czysto fizyczna, więc często po prostu byłam zbyt zmęczona, żeby się skupić) i miejsce zamieszkania ( daleko od centrum i nie chciałam tracić czasu na dojazdy) . To było moje pierwsze doświadczenie z kursem online. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i szybko odkryłam, że nauka w zaciszu domowym, pod kocem i z herbatką w ręku to coś dokładnie dla mnie. To ja decydowałam kiedy się uczę, kiedy odrabiam zadania domowe.

W trakcie kursu

W kursie bardzo cenię sobie ten "obowiązek" rozwiązywania zadań w określonym czasie. Podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez Justynę. Gramatyka w pigułce i do tego ćwiczenia, które bardzo pomagają w zrozumieniu danego tematu. Dla mnie - bomba! Świetne jest również to, że w każdym momencie można się zwrócić do lektorki, czy to z problemem ze zrozumieniem tematu, czy z problemem spadku motywacji. Lepszego motywatora niż Justyna to chyba nie znam 😁

Po kursie

Przy regularnym trenowaniu zdań wytrychów, powtarzaniu słówek z Quizlet czuję się zdecydowanie pewniej w rozmowie z Niemcami. I oczywiście dzięki temu sama lepiej ich rozumiem. Moim celem na początku kursu w Los Geht's! była umiejętność lepszego wyrażania siebie. A dzięki tej szkole jest to teraz możliwe 🙂 Nawet kłócić się teraz potrafię 😀

Co jeszcze mówią nasi kursanci?

Wielu moich kursantów, którzy po raz pierwszy zapisali się na kurs niemieckiego online, było zaskoczonych, że kurs online może być tak skuteczny, motywujący i pozytywnie dyscyplinujący. Przeczytaj jeszcze kilka wrażeń z naszego kursu niemieckiego.

Marta Jurga
Marta JurgaKurs dla sceptycznych wobec kursów online
Czytaj więcej
Z całego serca mogę dalej polecić kurs online, który proponuje Justyna. Rzeczywiście na początku byłam sceptyczna co do takiego innowacyjnego rodzaju nauki i dostępności Lektorki. Po dwóch tygodniach zmieniłam zdanie 🙂 Najbardziej na kursie podoba mi się to, że mogę uczyć się o każdej porze dnia czy nocy. Siadam kiedy chcę i to jest największa zaleta kursu. Justyna odpowiada na każde moje pytanie, jest dostępna, poprawia każdą zadaną pracę , przekazując przy tym konstruktywne rady. Wszystko jest fajnie tematycznie poukładane, nie ma chaosu. Oferuje też, jak dla mnie nowe, narzędzie pracy do nauki słownictwa. Przypasowała mi też praca w grupach, tu się mega dużo uczę też od innych !🙂 Gramatykę objaśnia w sposób prosty i zrozumiały! Jestem miło zaskoczona. Dwa tygodnie jestem na kursie C1 i dużo już się nauczyłam, ale czekam na więcej 🙂
Ewelina Popielarz
Ewelina PopielarzKurs na 6+
Czytaj więcej
Polecam Justynę jak i jej kurs ! Mega pozytywna osoba, która daję dużo pozytywnej energii do nauki oraz materiałów. Pierwszy raz spotkałam się z taka ilością materiałów 🙂 platforma na, której można uczyć się słówek-rewelacja 🙂 jak dla mnie 6+ ->Polska 🙂
Mateusz Skora
Mateusz SkoraKurs z bardzo doświadczonym nauczycielem
Czytaj więcej
jesli zastanawiasz sie, czy ten kurs jest dla ciebie, i jak to bedzie uczyc sie jezyka online,to juz sie nie zastanawiaj i sie zapisuj! ten kurs jest bardzo fajnie pomyslany, material jest dobrze dopasowany, a Justyna super go realizuje. Pierwszy tydzien moze wydawac sie troche trudny, trzeba przyzwyczaic sie do platformy oraz sposobu pracy przez Facebook, ale potem juz sie leeeciii! W moim przypadku moge powiedziec, ze czas spedzony na online kursie lepiej przeklada sie na rzeczywisty postep w nauce jezyka, niz czas spedzony na kursach w realu, gdzie traci sie czas na dojazdy, sprawdzanie list obecnosci, wspolne robienie cwiczen itp. Z kursem #LosGeht's kazda poswiecona minuta, przeklada sie na rzeczywisty postep
Ania Górecka
Ania GóreckaKurs dla zabieganych, pracujących rodziców
Czytaj więcej
Ukonczylam juz w drugi z trzech blokow kursu Los geht's na poziomie C1. Jesli jestes jak ja: rodzicem, pracujacym na rozne zmiany, ciagle zabieganym, a jednoczesnie potrzebujacym rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe, to TEN KURS JEST DLA CIEBIE!. Osobiscie szukalam alternatywy dla typowych kursow szkolnych, bo po pierwsze nie zawsze mialabym mozliwosc uczestnictwa w zajeciach, po drugie przez obecna Pandemie sprawa jest dodatkowo skomplikowana. Justyne znalam juz wczesniej z jej darmowych live'ow na temat pracy w biurze. Co mnie urzeklo, to przede wszystkim mozliwosc uczenia sie w wolnej chwili i praktyczne wykorzystanie jezyka. Justyna porusza zawsze bardzo przydatne na codzien tematy, jest inaczej niz w szkole. Material jest super dopracowany (gramatyka pokazana w przystepny sposob, mnostwo nowego slownictwa,roznorodnosc tematyczna i ogolna szata graficzna). Sprobuj, a nie pozalujesz 😉 Naprawde warto!
Karolina Dąbrowska
Karolina DąbrowskaKurs z motywacyjnym kopniakiem
Czytaj więcej
Szczerze polecam kursy w Los geht’s. 👌🏻 Jestem właśnie po pierwszym miesiącu nauki i już zauważam efekty. Justyna dała mi to, czego najbardziej potrzebowałam, czyli motywacyjnego kopniaka. 😉 Uważam, że jest to świetna opcja nauki dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie i w dowolnym czasie, ale tak jak ja wcześniej nie miały do tego odpowiedniej motywacji. Bardzo podoba mi się formuła kursu : 1. W poniedziałek do obejrzenia lekcja z gramatyki i ćwiczenia na grupie, 2. W środę bardzo przyjemna nauka słówek w aplikacji Quizlet, 3. W czwartek do przeczytania E-Book i ćwiczenia na grupie. Do każdej lekcji na platformie dołączone są również ćwiczenia, które można wykonywać dowolną ilość razy. Myślę, że to doskonała opcja dla osób, które np. pracują na zmiany, gdyż w tym kursie każdy sam decyduje kiedy się uczy. Jeśli nie masz czasu wykonać ćwiczeń w poniedziałek, możesz to zrobić innego dnia, byleby zdążyć do piątku i załapać się na sobotnie korekty.😉
Karolina Nitner
Karolina NitnerKurs z przystępnie wytłumaczonym materiałem
Czytaj więcej
Polecam kursy z Justyna! Dzieki pracy na kilku roznych platformach, w tym na FB, kurs jest interesujacy i wymaga zaangazowania. Justyna bardzo szybko odpisuje na wiadomosci i zawsze potrafi pomoc. Lekcje sa ciekawie prowadzone, kazde zagadnienie jest omowione w przystepny sposob. Dzieki temu, ze kurs jest calkowicie online, mozemy sie uczyc w dogodnym dla nas czasie.
Katarzyna Żądło
Katarzyna ŻądłoKurs z balansem pomiędzy elastycznością nauki, a dyscypliną
Czytaj więcej
W grudniu skończyłam swój pierwszy miesiąc nauki z Justyna w Los geht's. Probowałam już wiele kursów, ale żaden nie dał mi tak fantastycznego balansu pomiędzy elastycznością nauki, a dyscyplina. Justyna to bardzo doświadczony nauczyciel, który świetnie motywuje, i jest zawsze dostępny, kiedy jest potrzebna pomoc. Ja sama kontynuuje kurs i na pewno pozostanę z Los geht's jeszcze przez długi czas - uwielbiam różnorodność tematów, przykłady użycia w mediach, codziennym życiu, wspaniałą metodę uczenia się nowych słówek i interesującą formę całego kursu, dostosowaną do obecnych czasów.
Justyna Zoszczak-Zegar
Justyna Zoszczak-Zegar Kurs jest ułożony w taki sposób, że chętnie się uczymy
Czytaj więcej
Cześć 👋 za mną pierwszy miesiąc i jak najbardziej mogę polecić!!! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, która ewidentnie troszczy się o swoich uczniów i ich potrzeby! Cały kurs bardzo przejrzysty, wystarczająca ilość materiału (czas na spokojną naukę- 'bez wariactw', czas na naukę słówek, wszystko w odpowiedniej kolejności) ułożona tematycznie i w taki sposób, że chętnie się uczymy i łatwo przyswajamy wiedzę! Wielka zaleta kursu- dostępność do aplikacji w ktorej utrwalasz słownictwo, platforma w szczegółowy i łatwy sposób opisana (jak poruszać się po kursie itp.) lekcje wideo, zadania do danych tematów, grupa w której udzielamy się i sprawdzamy swoje umiejętności! Świetny fachowy Nauczyciel! Bardzo bardzo polecam!
Aniela Kowszyło
Aniela KowszyłoKurs naprawdę motywuje do regularności
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs z Los geht's , naprawde motywuje do regularnosci ( chociaz czasem z tym ciezko 🙂 . Justyna jest bardzo pomocna i caly czas obecna , odpowiada na pytania i motywuje nas . Jesli chodzi o ''zawartosc'' kursu jestem naprawde zadowolona, dobor slownictwa i gramatyki ktorej sie uczymy nie jest przypadkowy i na koniec kazdego tygodnia wszystko uklada sie w calosc 🙂
Natalia Barsaba
Natalia BarsabaKurs, który daje elastyczność oraz poczycie obowiązku i opiekę lektorki
Czytaj więcej
Jestem po pierwszym miesiącu kursu i zostaję na dłużej! Justyna ma ciekawy system nauczania, który daje elastyczność w działaniu typowy dla kursów online i poczucie obowiązku oraz opiekę i motywację nauczyciela, znane z tradycyjnych kursów. Oczywiście własna motywacja do działania jest kluczowa, ale sposób ułożenia i działania kursu, naprawdę w tym pomaga.
Izi Izi
Izi IziKurs z lektorką, która ma dużą wiedzę oraz ładny akcent
Czytaj więcej
Justyna jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią są zawsze ciekawe, tematyka życia codziennego, która pomaga mi w dużej mierze w kontaktach z moimi niemieckimi znajomymi. Wiedzę przekazuje w taki sposób aby była zrozumiała, dlatego przez kolejne pół roku zamierzam zostać jej uczniem do mojego egzaminu na B1. Jeśli ktoś szuka lektora języka niemieckiego to własnie polecam Los geh`t Niemiecki w życiu i w pracy!!
Dominika Horwat
Dominika HorwatKurs z lektorką o "anielskiej cierpliwości"
Czytaj więcej
Cześć wszystkim , Moje przemyślenia po pierwszym miesiącu nauki. No cóż dla mnie mega 🙂 jestem zadowolona formą w jaki ten kurs jest prowadzony, mam dostęp do materiałów 24h na dobę , tematy zajęć są interesujące dodatkowo różnorodność gramatyka, słownictwo, testy, kontakt z bardzo fajną lektorką która zawsze wszystko super objaśnia, poprawia ale i również odpowiada na nasze pytania. Tak na marginesie to chwała jej za to że ma taką anielską cierpliwość do “naszych der, die, das 🙂 ” . Czekam na następny miesiąc z kursem 🙂
Aneta Porombka
Aneta PorombkaKurs, na którym wszystko jest wyjaśnione klarownie i powoli
Czytaj więcej
Witam serdecznie polecam Pania Justyne i jej platformę do nauki. Wszystko wyjaśniane klarownie i powoli. Nauczyłam się bardzo dużo nowych słow a to dopiero miesiąc nauki! 😉 Pani Justyna zawsze odpowiada na zadane przez nas pytania , motywuje i sprawdza wszystkie zadania. Bardzo wszystkim polecam!!
Ewelina Gorzkula
Ewelina GorzkulaKurs, na którym nie pozostaje się samemu
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić Los Geht's! Justyna jest naprawdę świetna Lektorka, ma indywidualne podejście do każdego z kursantów i często upewnia się czy wszystko gra. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z ogromem zadań do wykonania. Tematy lekcji są interesujące i na czasie, a co najważniejsze, pokazywane w nich są zwroty przydatne w życiu codziennym. Aplikacja do nauki słówek Quizlet potrafi wciągnąć w wolnych chwilach. I zawsze jest do niej dostęp, jakby ktoś chciał powatrzac sobie słówka w dowolnym miejscu i czasie. Właśnie jestem w połowie drugiego miesiąca nauki i dzięki Justynie na nowo odzyskałam motywację i zapał do nauki 👌
Urszula Ewa
Urszula EwaKurs - elastyczność, ale również terminowość, która zobowiązuje
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny, elastyczny tryb nauki a mimo to terminowosc obowiazuje. Sporo nowego slownictwa, autentyczne artykuly, polecam kazdemu.
Iwona Sarata
Iwona SarataKurs ze skuteczną metodą na wzięcie się do nauki
Czytaj więcej
Bardzo polecam🌹 Tym mniej lub bardziej zabieganym, którzy poszukują metody na wzięcie się do nauki języka niemieckiego. Tym, którzy lubią być doceniani, gdy wykonają zamierzone zadanie. Tym, którzy lubią różnorodność nauki. Mnie bardzo się podoba, zarówno jakość i ilość materiału do nauczenia, metody pracy i wymagająca lektorka 🐝.
Poprzedni
Następny

Wiedza, która w ciągu miesiąca może być w Twojej głowie

W Los geht’s! nie skąpimy z materiałami. Otrzymujesz u nas swoje własne konto Kursanta na platformie kursów Los geht’s! Tam znajdziesz wszystkie materiały do nauki. Na naszym kursie języka niemieckiego korzystamy z różnych form nauki. Chcemy, żeby nauka wciągnęła Cię bardziej niż niejeden serial na Netflixie. 😉 

W ciągu zaledwie jednego miesiąca otrzymasz od nas: 4 x lekcje online (po ok. 45 min.) + 4 x zeszyty ćwiczeń (po ok. 20 stron) + 4 x e-book (po ok. 30 stron) + ok. 90-100 ćwiczeń interaktywnych + 4 zestawy fiszek na telefon z 200 słówkami + korekty Twoich pisemnych prac domowych. Wszystko okraszone sporą dawką motywacji i wsparciem zaangażowanych lektorek. A to dopiero tylko miesiąc! Wyobraź sobie, o ile Twój niemiecki polepszy się w ciągu całego bloku kursu B2, który trwa 4 miesiące. Po kursie otrzymasz od nas również dyplom zaświadczający ukończenie kursu.

Program kursu w 1 tygodniu