fbpx

Kursy niemieckiego wrzesień 2022. Do dzieła, Los geht’s!

Wrzesień kojarzymy zazwyczaj z początkiem roku szkolnego – nawet jeśli czas nauki w szkole mamy już dawno za sobą. Dla mnie osobiście ten miesiąc jest okazją do podjęcia nowych wyzwań i zadbania o mój rozwój osobisty. Wyznaję zasadę, że nigdy nie jest za późno, by zrobić coś dla siebie – także jeśli chodzi o edukację. Tym bardziej cieszę się, że w naszej szkole językowej mogę wspierać kursantów w realizacji ich własnych celów. Szczerze nie mogę się doczekać, gdy rozpoczną się nasze kursy niemieckiego wrzesień 2022 – mam nadzieję, że Ty też! 🙂

Zalety nauki online

Nauka online zyskuje coraz większą rzeszę zwolenników. Zajęcia organizowane w internecie oszczędzają czas i pieniądze, które stracilibyśmy na dojazdy. Nie musimy ruszać się z domu – wszystko, czego potrzebujemy, jest w zasięgu naszej ręki. Wystarczy komputer i chęci do działania. Możemy usiąść wygodnie na kanapie, zaparzyć sobie kubek ulubionej herbaty i wziąć laptopa do ręki – nauka nigdy nie była taka prosta. 

Kursy niemieckiego w Los geht’s! – nowy wymiar nauczania

Wyobraź sobie, że jesteś na drugim końcu świata. Jest piękny dzień, masz wolne i postanawiasz poświęcić trochę czasu na naukę niemieckiego. W Monachium, gdzie mieści się siedziba naszej szkoły językowej, jest już głęboka noc. Uruchamiasz komputer, wchodzisz na platformę i… bez problemu możesz uczyć się języka.

Nasze kursy niemieckiego online to zupełnie nowy poziom nauczania. Nie jesteś ograniczony przez określone z góry godziny zajęć, które w innych szkołach odbywają się zazwyczaj po południu. W Los geht’s! możesz się uczyć gdzie chcesz i kiedy chcesz. Jeśli czegoś nie rozumiesz lub masz jakieś dodatkowe pytania, nie musisz czekać do kolejnych zajęć. Możesz napisać do nas, a lektorki udzielą Ci szczegółowej odpowiedzi – jesteśmy dostępne dla naszych kursantów od poniedziałku do piątku od 8 do 18. A kiedy Twój poziom motywacji spada i czujesz, że to nie Twój dzień, to możesz liczyć na nasze wsparcie i motywacyjnego kopniaka. W końcu jesteśmy tu dla Ciebie i chcemy jak najpełniej towarzyszyć Ci w Twojej niemieckiej przygodzie. 🙂

kursy niemieckiego online

Jak wygląda nauka niemieckiego w Los geht’s!

Decyzja podjęta, zapisujesz się na kurs niemieckiego wrzesień 2022 – czego możesz się spodziewać?

Kursy języka niemieckiego w Los geht’s! odbywają się na dedykowanej platformie. Kursanci uczą się zgodnie z ustalonym rytmem nauki: w poniedziałki przerabiają materiał z gramatyki, w środę poznają nowe słówka w aplikacji na telefon, a w czwartek pracują z e-bookiem. Czwartki są dniem, w którym nasi kursanci wdrażają w praktyce nowo zdobyte słownictwo i gramatykę niemiecką z danego tygodnia. Uczestnicy kursu sami decydują o tym, w jakich godzinach siadają do nauki. Dodatkowo od września dostępne będą również zajęcia z konwersacji – w małych, kameralnych grupach. Materiały do nauki dotyczą aktualnych tematów, bazują na autentycznych tekstach i uczą żywego, potocznego języka. W ramach kursu uczestnicy wykonują ćwiczenia z niemieckiego, które są sprawdzane przez native speakerów. Pozostają w ciągłym kontakcie z lektorkami i mogą liczyć na naszą pomoc.

Opinie naszych kursantów  

Mogłybyśmy godzinami rozpisywać się o zaletach naszych kursów, przekonywać Cię na wszelkie możliwe sposoby, że nauka w Los geht’s! to naprawdę świetna sprawa, jednak wolimy, by w naszym imieniu przemówili nasi kursanci. 🙂 Poniżej znajdziesz opinie na temat naszych kursów. Posłuchaj tych, którzy poznali naszą szkołę od kuchni i dowiedz się, jak wygląda nauka niemieckiego z Los geht’s! Zaufało nam ponad 1.000 kursantów, a część z nich podzieliła się swoimi wrażeniami na Facebooku i Google. Kliknij poniżej i przeczytaj, co mówią nasi kursanci.

Opinii na piątkę na Facebooku
Opinii na piątkę na Google

Kursy niemieckiego we wrześniu 2022 w Los geht’s!    

Zapraszamy Cię do naszej szkoły językowej. Zapisz się na nasz wrześniowy kurs niemieckiego i przekonaj się, jak przyjemna może być nauka języka online. Nic nie ryzykujesz – możesz zapisać się na miesiąc i wypróbować kurs oraz wszystkie jego funkcjonalności. Nie wiążesz się z nami długofalową umową i sam decydujesz, ile czasu chcesz się z nami uczyć. 

Jeśli nie uda Ci się zapisać we wrześniu, to nic straconego. Nasze kursy startują co miesiąc, więc możesz się zapisać w dowolnym momencie. Zerknij na nasz kalendarz kursów na okres jesień/zima 2022 i wybierz dogodny dla Ciebie termin. Nauka w Los geht’s! to synonim elastyczności – także jeśli chodzi o zapisy.

Jeśli marzysz o tym, by czuć się sobą po niemiecku – nie zwlekaj. Zapoznaj się z naszą ofertą, wypróbuj nasz kurs i przekonaj się o zaletach nauki przez internet. Weź sprawy w swoje ręce i zapisz się na kurs niemieckiego we wrześniu – razem z Tobą wyniesiemy Twój niemiecki na zupełnie nowy poziom. 🙂 Los geht’s! to gwarancja Twojego sukcesu. Dołącz do nas już dziś!

Instrukcja obsługi Niemca

„Instrukcja Obsługi Niemca” to nasz podcast o niemieckiej kulturze i tradycjach. Co miesiąc nowa sylwetka i nowy Niemiec. Zapisz się, żeby poznać i zrozumieć prawdziwego Niemca!

Hej, tu Justyna z Los geht's! Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Whatsappie albo e-mailem. Vielen Dank!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print