fbpx

Ćwiczenia z niemieckiego

Nie da się nauczyć jakiegokolwiek języka obcego bez ćwiczeń. W końcu nauka opiera się w dużej mierze na powtarzaniu kolejnych formułek i wkuwaniu ich na pamięć, przez co w latach młodzieńczych nie czuliśmy się dobrze na takich lekcjach. Zajęcia w  Los geht’s! są prowadzone w taki sposób, żebyś czerpał z nich przyjemność oraz satysfakcję.

Ćwiczenia z niemieckiego w przystępnej formie

Forma kursu online daje Tobie bardzo dużą elastyczność. Możesz wykonywać swoje ćwiczenia z niemieckiego w dowolnej porze dnia, w zależności od Twojego grafiku. Osoby pracujące na popołudniowej zmianie wykorzystają do tego poranek, natomiast rodzice znajdą kilkanaście minut w czasie popołudniowej drzemki swojego malucha lub wieczorem. W przypadku wszelkich pytań służymy pomocą – możecie do nas napisać każdego dnia podczas trwania kursu. Staramy się odpowiadać w ciągu jednej godziny! Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości co do zadań.

Język niemiecki – ćwiczenia dla każdego

Często spotykamy się z osobami, które praktycznie nie mają kontaktu z językiem i boją się go uczyć. Szczególnie dzieje się to w takich sytuacjach, gdy mieliśmy zajęcia z tego języka w szkole. Do tej grupy należy niemiecki. Ćwiczenia często były dla nas zbyt trudne i skomplikowane. Na szczęście w naszej szkole językowej dostosowujemy poziom pod Ciebie. Przed rozpoczęciem każdego kursu sprawdzimy Twój obecny poziom niemieckiego. Dopiero wtedy podejmiemy decyzję, w której grupie rozpoczniesz zajęcia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo można się zniechęcić poprzez niewłaściwy dobór zadań pod kątem poziomu. Tutaj znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz.

Nasz kurs składa się z czterech rodzajów ćwiczeń, które dzięki przystępnej formie pomogą rozwinąć Ci najważniejsze aspekty języka:

   1. Interaktywne ćwiczenia z lukami do ćwiczenia gramatyki i słownictwa

   2. Zeszyt ćwiczeń z ćwiczeniami pisemnymi rozwijające Twoją gramatykę

   3. Ćwiczenia na słownictwa – w aplikacji na twój telefon

   4. Interaktywne ćwiczenia słownictwa

Przydatne ćwiczenia – niemiecki używany na co dzień

Lekcje języka niemieckiego w szkołach kojarzą się w dużej mierze z zakuwaniem niepotrzebnych formułek, które były w użyciu kilka pokoleń temu. Obecnie jednak język ewoluuje bardzo szybko – z tą myślą przygotowujemy dla Ciebie ćwiczenia. Niemiecki w trakcie kursu poznacie od zupełnie nowej strony. Nasze lektorki obcują z językiem na co dzień, co pozwoli Wam wyłapać najczęściej używane zwroty oraz formy gramatyczne. W jaki sposób się do nich przygotujecie. Poprzez bardzo prosty i przejrzysty schemat trzech zajęć w tygodniu. Na pierwszych dwóch poznasz słówka oraz zagadnienia gramatyczne, by pod koniec tygodnia być w stanie wykorzystywać je w dialogach. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Szczegóły oraz wszystkie nasze kursy, zróżnicowane pod kątem obecnych umiejętności, znajdziesz na naszej podstronie z kursami.

Instrukcja obsługi Niemca

„Instrukcję Obsługi Niemca” to nasz podcast o niemieckiej kulturze i tradycjach. Co miesiąc nowa sylwetka i nowy Niemiec. Zapisz się, żeby poznać i zrozumieć prawdziwego Niemca!

Hej, tu Justyna z Los geht's! Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Whatsappie albo e-mailem. Vielen Dank!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Justyna Goliasz-Magic Los geht’s! 2022

Wszelkie prawa zastrzeżone.