fbpx

Język niemiecki w biurze – wyzwanie czy Kinderspiel?

niemiecki biurowy

Być może i dla Ciebie język niemiecki nie jest miękką bułką z masłem, a kawałkiem czerstwego chleba. A co dopiero niemiecki w biurze. Dlatego jestem ja, dlatego Los geht’s!, dlatego te wszystkie kursy, które mają pomóc Ci przygotować się do zaistnienia na rynku pracy z językiem niemieckim. No to … Los geht’s!

Praca w trybie niemieckim

I nie chodzi tutaj o typowo niemiecki Ordnung, chociaż jestem przekonana, że ani Ty, ani tym bardziej ja nie mamy nic przeciwko niemu. Podjęcie pracy z językiem niemieckim może stanowić niemałą rewolucję w Twoim życiu, ale przede wszystkim ogromną szansę na zrobienie kariery w dobrym guście. Pomyśl – decydujesz się na jeden z najpopularniejszych języków na świecie z największym potencjałem biznesowym. Co ciekawe, Polacy są narodem, który w skali światowej najchętniej (wow!) uczy się szwargotać, nieźle co? Spośród 15 milionów osób uczących się niemieckiego aż 2,3 mln. to my Polacy! Setki tysięcy zawieranych transakcji handlowych dziennie, setki tysięcy podpisywanych umów, wymian międzynarodowych, kontraktów, konferencji, e-maili – to wszystko po niemiecku. Inwestując w siebie ucząc się języka niemieckiego zyskujesz gwarancję, że skutecznie przejmiesz szturmem branżę, w której chcesz się spełnić.

Powodów, dla których ludzie rozpoczynają naukę języka niemieckiego jest mnóstwo. Robią to dla przyjemności, chcą wyjechać w długą podróż, pragną postawić wszystko na jedną kartę i rozpocząć życie w Niemczech, nawiązywać kontakty towarzyskie i biznesowe z Niemcami, mieć szerszy dostęp do informacji, korzystać z dzieł kultury, zwyczajnie się rozwijać lub, tak jak Ty, znaleźć dobrą pracę lub podnieść swoje kwalifikacje w obszarze języka niemieckiego.

Niemiecki w pracy i w biznesie – bierz, co chcesz

Język niemiecki jest świetną i rzeczywistą przepustką do lepszego świata zawodowego – z zaawansowaną znajomością niemieckiego masz szansę na korzystniejsze warunki finansowe, awans i spełnianie się w swojej roli najlepiej, jak tylko potrafisz. Przygotowałam dla Ciebie kilka kursów podczas których takie zagadnienia jak wyrażenia biznesowe po niemiecku, pisanie e-maili biznesowych po niemiecku czy prowadzenie rozmów telefonicznych w biznesie nie będą miały przed Tobą żadnych tajemnic. Na jeden z nich trwają właśnie zapisy. Dołącz do kursu i naucz się pisać biurowe e-maile po niemiecku profesjonalnie, poprawnie i z klasą.

Materiały, którymi dysponuję, zawierają niezbędne zwroty, wyrażenia, przykłady e-maili, wskazówki z zakresu etykiety biznesowej i wiele więcej! Język niemiecki w biurze w zależności od każdej branży rządzi się swoimi prawami.ożna jednak wyodrębnić dużo punktów styku, np. słownictwo związane z konkretnymi działami i zadaniami w firmie, sprzętem biurowym, inicjowaniem small talku, rozmowami telefonicznymi, obiadami służbowymi/spotkaniami biznesowymi, podróżą służbową, obsługą klienta, płatnościami/fakturami, zasobami ludzkimi czy marketingiem i reklamą.

niemiecki w pracy biurowej

Pamiętaj, że ogólne zwroty i wyrażenia stanowią wyłącznie pewną część języka biznesowego, natomiast dzięki moim kursom poznasz wszystko to, co związane jest z szeroko pojętym rynkiem pracy. Zależy mi na tym, żebyś opanował każdy obszar biznesowego języka niemieckiego do perfekcji tak, aby móc się nim swobodnie posługiwać w środowisku zawodowym. Dlatego też prowadzę właśnie wyzwanie Bürojob w 30 dni. Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy biurowej po niemiecku. Wskakuj na listę osób, które otrzymują ode mnie darmowe słownictwo i wskazówki.

Zapomnisz, czym jest stres, a Wirtschaftsdeutsch stanie się Twoim ulubionym aspektem języka niemieckiego. Z takim asem w rękawie kluczowe gałęzie w gospodarce branż stoją dla Ciebie otworem tym bardziej, że specjaliści posługujący się językiem niemieckim mają dziś na rynku pierwszeństwo i są naprawdę doceniani.

Rozwiń Skrzydła
W Pracy Biurowej Po Niemiecku 🇩🇪

Zapisz sie po darmową wiedzę w ramach cyklu Bürojob w 30 dni. Wszystko, co musisz wiedzieć o pracy biurowej po niemiecku. Udoskonal swój język biurowy w pracy i naucz się pisać biznesowe e-maile i formalne  listy profesjonalnie, poprawnie i z klasą.

Podobało Ci się?

Podziel się wpisem na facebooku, whatsappie & prześlij e-mailem albo wydrukuj.

Będę wiedziała, że wpis Ci się przydał. A to dla mnie wielka motywacja, żeby pisać dalej 🙂

Justyna z Los geht's!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Justyna Goliasz-Magic, Los geht’s!  2019

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

Jeszcze tylko jeden krok:

1. Żeby otrzymać dostęp do wyzwania, sprawdź swoją skrzynkę e-mailową.                                

2. Otwórz maila o tytule „Potwierdź zapis – Los gehts” i potwierdź zapis.  Nie widzisz e-maila? Obejrzyj ten filmik. Podpowiem Ci, jak to zrobić :)