fbpx

Fiszki niemieckie

Fiszki niemieckie

Nauka języka zawsze powinna odbywać się na kilku poziomach, ponieważ tylko w taki sposób można zauważyć tego rezultaty. Co to jednak oznacza? Mniej więcej tyle, że ucząc się jakiegokolwiek języka obcego, zawsze powinno stawiać się na rozwijanie różnych umiejętności. Zarówno na naukę gramatyki, jak i podstawowych czy tych bardziej specjalistycznych i zaawansowanych słówek. Aby nauka była przyjemnością i przynosiła również oczekiwane rezultaty, bardzo ważne jest odpowiednie podejście i przygotowanie. Pomocne w tym mogą okazać się chociażby dobrej jakości fiszki niemieckie.

Fiszki niemieckie – język codzienny i życiowy

Podstawą nauki języka niemieckiego jest to, aby od razu uczyć się mówić tak, jak oni! Język używany na co dzień jest żywy i ciągle przechodzi ewolucje i koniecznie trzeba za nim nadążać. W takim przypadku niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem będą fiszki niemieckie, które znacznie ułatwiają opanowanie potocznie używanych słów i zwrotów.

Szukasz fiszek z języka niemieckiego, które pomogą Ci łatwiej utrwalać potoczne słownictwo? W naszej ofercie mamy „Życiowe zdania wytrychy” (e-book z 365 potocznymi zdaniami z języka niemieckiego) oraz potoczne fiszki niemieckie z zabawnymi rzeczownikami.


Fiszki niemieckie – język biznesowy

Oczywiście dostępne fiszki niemieckie online to nie tylko zabawne, codzienne słowa i zdania. To również fiszki dopasowane do osób, które poszukują bardziej profesjonalnego, często zawodowego słownictwa. W takim przypadku jak najbardziej warto zdecydować się na fiszki niemieckie w wersji biznesowej, które będą idealnie dopasowane do wszystkich osób, które planują wyjechać do Niemiec do pracy. Poznaj z nami 199 biznesowych słówek oraz 60 biznesowych zdań wytrychów, które po prostu musisz poznać, jeśli twoja praca wymaga używania języka niemieckiego.

 

Niemieckie fiszki  – najlepsza forma nauki! 

Proponowane do zakupu niemieckie fiszki posiadają również bardzo ciekawą szatę graficzną, co sprawia, że prezentują się one atrakcyjnie i tym samym mogą być ciekawym urozmaiceniem. W ten sposób zawsze można nauczyć się czegoś nowego, a z naszych fiszek nie trzeba korzystać tylko i wyłącznie na komputerze, ponieważ, jak najbardziej można je sobie wydrukować! To również świetny pomysł dla każdego, kto lubi uczyć się poza domem, ponieważ same fiszki niemieckie nie zajmują wiele miejsca i możesz korzystać z nich dosłownie w każdej sytuacji. Zwłaszcza gdy dodatkowo kuszą one kolorami i grafikami.

Jeśli jednak analogowe rozwiązania nie są dla Ciebie, przygotowaliśmy specjalną aplikację na telefon, dzięki której będziesz w stanie uczyć się nowych słówek w każdej wolnej chwili! Wystarczy sięgnąć po swojego smartfona. Dodatkowo przygotowaliśmy nagrania audio z wymową każdego słowa, co pomoże Ci w opanowaniu ich wymowy.

fiszki niemieckie opinie

Darmowe fiszki do nauki niemieckiego

Mamy dla Ciebie jeszcze jedno idealne rozwiązanie – darmowe fiszki niemieckie w aplikacji na telefon! Zapisz się na nasz newsletter korzystając z poniższego formularza, a co tydzień otrzymasz na swoją skrzynkę e-mailową 10 fiszek z języka niemieckiego na poziomie A1 i A2. To świetny sposób na powtarzanie słówek i zwrotów w każdym miejscu i o każdej porze.

Fiszki w aplikacji! 🤩

Szukasz sposobu na przyjemną naukę języka niemieckiego? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – fiszki w aplikacji na telefon! Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj co tydzień 10 fiszek z języka niemieckiego prosto na swojego e-maila – zupełnie za darmo! Przekonaj się, że nauka niemieckiego może sprawiać frajdę! 🎢 

P.S. Sprawdź swoją skrzynkę (w tym spam), aby potwierdzić zapis.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Szkoły języka niemieckiego Los geht’s! Administratorem Twoich danych osobowych będzie Los geht’s! UG z siedzibą w Heßstr. 61, 80978 Monachium, Niemcy. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.

Ucz się z niemieckiego z fiszek na kursie w szkole Los geht’s! 

Na naszych kursach niemieckiego online korzystamy z różnorodnych materiałów i metod nauczania. Do nauki słówek wykorzystujemy fiszki niemieckie oraz wspomnianą aplikację na telefon. W trakcie zajęć w środy kursanci uczą się słownictwa niemieckiego i korzystają z fiszek. Dzięki temu mogą skutecznie utrwalać słownictwo i zdobywać pewność siebie w posługiwaniu się językiem niemieckim. 

Przekonaj się, jak może wyglądać skuteczna nauka niemieckiego online. Zapraszamy na nasze kursy językowe, które startują co miesiąc na wszystkich poziomach. Do zobaczenia na kursie! Los geht’s!