fbpx

Fiszki niemieckie

Nauka języka zawsze powinna odbywać się na kilku poziomach, ponieważ tylko w taki sposób można zauważyć tego rezultaty. Co to jednak oznacza? Mniej więcej tyle, że ucząc się jakiegokolwiek języka obcego, zawsze powinno stawiać się na rozwijanie różnych umiejętności. Zarówno na naukę gramatyki, jak i podstawowych czy tych bardziej specjalistycznych i zaawansowanych. Aby nauka była przyjemnością i przynosiła również oczekiwane rezultaty, bardzo ważne jest odpowiednie podejście i przygotowanie. Pomocne w tym mogą okazać się, chociażby dobrej jakości fiszki.

Fiszki niemieckie z potocznymi wyrażeniami uwielbianymi przez Niemców

Podstawą nauki języka niemieckiego jest to, aby od razu uczyć się mówić tak, jak oni! Język używany na co dzień jest żywy i ciągle przechodzi ewolucje i koniecznie trzeba za nim nadążać. W takim przypadku niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem będą fiszki niemieckie, które znacznie ułatwiają opanowanie potocznie używanych słów i zwrotów, które będą w sam raz podczas codziennych konwersacji.

Szukasz fiszek z języka niemieckiego, które pomogą Ci łatwiej utrwalać potoczne słownictwo? W naszej ofercie mamy „Życiowe zdania wytrychy” (e-book z 365 potocznymi zdaniami z języka niemieckiego) oraz potoczne fiszki z zabawnymi niemieckimi rzeczownikami.

Fiszki niemieckie online nie tylko w wersji zabawnej

Oczywiście dostępne fiszki niemieckie online to nie tylko zabawne, codzienne słowa i zdania. To również fiszki dopasowane do osób, które poszukują bardziej profesjonalnego, często zawodowego słownictwa. W takim przypadku jak najbardziej warto zdecydować się na słówka z niemieckiego w wersji biznesowej, które będą idealnie dopasowane do wszystkich osób, które planują wyjechać do Niemiec do pracy. Poznaj z nami 199 biznesowych słówek oraz 60 biznesowych zdań wytrychów, które po prostu musisz poznać, jeśli twoja praca wymaga używania języka niemieckiego.

Niemieckie fiszki do wydrukowania i w aplikacji na telefon

Proponowane do zakupu niemieckie fiszki posiadają również bardzo ciekawą szatę graficzną, co sprawia, że prezentują się one atrakcyjnie i tym samym mogą być ciekawym urozmaiceniem. W ten sposób zawsze można nauczyć się czegoś nowego, a z naszych fiszek nie trzeba korzystać tylko i wyłącznie na komputerze, ponieważ, jak najbardziej można je sobie wydrukować! To również świetny pomysł dla każdego, kto lubi uczyć się poza domem, ponieważ same fiszki nie zajmują wiele miejsca i możesz korzystać z nich dosłownie w każdej sytuacji. Zwłaszcza gdy dodatkowo kuszą one kolorami i grafikami.

Jeśli jednak analogowe rozwiązania nie są dla Ciebie, przygotowaliśmy specjalną aplikację na telefon, dzięki której będziesz w stanie uczyć się nowych słówek w każdej wolnej chwili! Wystarczy sięgnąć po swojego smartfona. Dodatkowo przygotowaliśmy nagrania audio z wymową każdego słowa, co pomoże Ci w opanowaniu ich wymowy.

fiszki niemieckie opinie

 

Skuteczna nauka za pomocą fiszek na kursie niemieckiego online

Na naszych kursach niemieckiego online korzystamy z różnorodnych materiałów i metod nauczania. Do nauki słówek wykorzystujemy fiszki oraz wspomnianą aplikację na telefon. W trakcie zajęć w środy kursanci uczą się słownictwa niemieckiego i korzystają z fiszek. Dzięki temu mogą skutecznie utrwalać słownictwo i zdobywać pewność siebie w posługiwaniu się językiem niemieckim. 

Przekonaj się, jak może wyglądać skuteczna nauka niemieckiego online. Zapraszamy na nasze kursy językowe, które startują co miesiąc na wszystkich poziomach. Do zobaczenia na kursie! Los geht’s!

Zapisz się na newsletter
i odbierz prezent 🎁

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami? Zapisz się na nasz newsletter! Co jakiś czas wysyłamy listy z garścią wiedzy o języku niemieckim. Piszemy też o tym, jacy Niemcy naprawdę są. O ich kulturze i mentalności. 

Po zapisie otrzymasz od nas super prezent – możliwość zapisu na fiszki w bardzo promocyjnej cenie. Nie przegap tej okazji, zapisz się już teraz!

Hej, tu Justyna z Los geht's! Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Whatsappie albo e-mailem. Vielen Dank!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Justyna Goliasz-Magic Los geht’s! 2022

Wszelkie prawa zastrzeżone.