fbpx

Fiszki niemieckie - życie codzienne

Odkryj fascynujący świat języka niemieckiego dzięki naszym fiszkom. Zdania-wytrychy otwierają niejedną furtkę w komunikacji po niemiecku. Zamów nasz e-book z niemieckimi fiszkami i zdobądź klucz do płynnej i autentycznej komunikacji po niemiecku.

niemieckie fiszki 1 życiowe zdania wytrychy

Fiszki niemieckie o życiu codziennym – czym są zdania-wytrychy?

Nasze fiszki niemieckie to praktyczne i skondensowane zestawy zwrotów, które mają na celu wspomóc Cię w nauce języka niemieckiego w sposób skuteczny i efektywny. Zawierają autentyczne zdania, które pozwolą Ci na swobodne reagowanie i porozumiewanie się w różnych sytuacjach życiowych.

Nasze magiczne zdania-wytrychy posłużą Ci jako niezawodne narzędzie do szybkiej nauki praktycznych zwrotów, dzięki czemu zyskasz pewność w codziennych rozmowach po niemiecku. Bez względu na poziom zaawansowania, nasze fiszki pomogą Ci zdobyć płynność językową i swobodnie porozumiewać się w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych.

Wszystkie fiszki zebraliśmy w formie wygodnego e-booka. Plik zawiera 365 wyrażeń na każdy dzień roku. Każda fiszka zawiera praktyczne zdanie-wytrych w języku niemieckim oraz jego tłumaczenie na język polski.

 

Kto stworzył dla Ciebie fiszki?

Lektorka Justyna Magic 

Fiszki zostały stworzone przez lektorkę Justynę Magic, założycielkę i autorkę kursów w Los geht’s! – szkole językowej z siedzibą w Monachium.

Życie codzienne i rodzinne w Niemczech są dla niej inspiracją do tworzenia praktycznych materiałów do nauki autentycznego, żywego języka niemieckiego. Justyna jest pasjonatką języków i spisuje każde ciekawe powiedzonko, które usłyszy od rodowitych Niemców.

Stworzone przez nią fiszki zawierają unikalne i autentyczne zdania-wytrychy, których nie można znaleźć w książkach ani w internecie, co pozwala uczniom na poznanie rzeczywistego i żywego języka niemieckiego, który faktycznie można usłyszeć na co dzień w Niemczech.

Dzięki temu kursanci otrzymują praktyczne narzędzia do swobodnej i autentycznej komunikacji w języku niemieckim, zyskują pewność siebie i zdobywają kolejne szczyty na swojej drodze do perfekcyjnej znajomości tego pięknego języka.

Co dadzą Ci niemieckie fiszki?

Wyjątkowe narzędzie

Nasze fiszki to wyjątkowe narzędzie umożliwiające praktyczną naukę języka niemieckiego w różnych miejscach i sytuacjach. Dzięki niemu możesz szybko i efektywnie utrwalić autentyczne zdania w codziennym życiu, co przekłada się na konkretne, widoczne efekty.

Autentyczny język

Fiszki zawierają wyrażenia, których na próżno szukać w tradycyjnych materiałach czy w internecie. Dzięki temu wygodnie, w domowym zaciszu zdobywasz cenne praktyczne umiejętności i poznajesz autentyczny język niemiecki. Chcesz zapunktować u niemieckich znajomych? Zajrzyj do naszego e-booka! 😉

Pewność siebie

Nauka praktycznych zdań da Ci pewność siebie w swobodnym porozumiewaniu się z Niemcami, niezależnie od sytuacji. Dzięki autentycznym zdaniom-wytrychom, w mig opanujesz praktyczne i użyteczne zwroty, które są gotowe do wykorzystania w rozmowach z rodowitymi Niemcami.

Jak korzystać
z niemieckich fiszek?

💻 Przeglądaj na komputerze

Nasz e-book jest dostępny w formacie PDF. Po zakupie możesz pobrać plik na wybrane urządzenie i przeglądać fiszki na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie. W ten sposób masz łatwy dostęp do zdań-wytrychów w każdym miejscu i o dowolnej porze.

✂️ Drukuj i wycinaj

Jeśli wolisz uczyć się w trybie offline, to możesz wydrukować fiszki na papierze. Każdy arkusz z fiszkami opatrzony jest dodatkowymi przerywanymi liniami, które ułatwią Ci rozcinanie fiszek, dzięki czemu bez problemu stworzysz wygodne, przenośne, fizyczne karty do nauki.

fiszki niemieckie

Próbka e-booka – sprawdź, jak wyglądają niemieckie fiszki

Nie lubisz kupować kota w worku? My też nie! 😉 Dlatego poniżej udostępniamy dla Ciebie próbkę e-booka w formie interaktywnego flip booka.

Flip book pozwoli Ci przewijać strony e-booka, tak jakbyś trzymał w ręku prawdziwą książkę. Przejrzyj nasz e-book i dowiedz się, jak wyglądają nasze zdania-wytrychy. Podoba Ci się taka forma nauki? 😉 Jeśli tak, to kliknij różowy przycisk i złam razem z nami kod codziennego języka niemieckiego. 😉

Cena e-booka z fiszkami

Nasz e-book „Życiowe zdania wytrychy” to bezcenne narzędzie, które pomoże Ci w opanowaniu języka niemieckiego w codziennych sytuacjach. Za cenę 25€ otrzymasz dostęp do bogatej kolekcji 365 fiszek. E-book otworzy przed Tobą drzwi do płynnej komunikacji po niemiecku, doda Ci pewności siebie i wzniesie Twoje umiejętności na zupełnie nowy poziom. Rozpocznij swoją przygodę z niemieckim już teraz i zainwestuj w siebie!

📔 E-Book z fiszkami
"Życiowe zdania-wytrychy"

25
  • E-book liczy aż 58 stron z fiszkami do wycięcia.
  • Plik zawiera 365 fiszek w postaci gotowych zdań.
  • Każda fiszka zawiera polskie tłumaczenie.
  • Płacisz tylko raz, korzystasz bez ograniczeń! 🔥
fiszki niemieckie

Chcesz kupić fiszki w wersji drukowanej?

Chcesz kupić fiszki w formie gotowych, wydrukowanych karteczek? Zapisz się na naszą listę oczekujących. Kiedy fiszki będą dostępne w naszej sprzedaży, jako pierwszy dostaniesz od nas wiadomość na maila. A jeśli kupiłeś już e-booka z fiszkami, to otrzymasz spory rabat na wersję wydrukowaną. 😉

Bardziej interesują Cię Biznesowe powiedzonka?

W takim razie zobacz nasz e-book z fiszkami, które przydadzą Ci się w biznesowych sytuacjach.

fiszki niemieckie

Los geht’s! UG 2018-2024

Wszelkie prawa zastrzeżone.