fbpx

Tradycyjne korepetycje czy zajęcia online – co będzie najlepsze dla nastolatka?

Tradycyjne korepetycje czy zajęcia online dla nastolatków

Internet i wynikające z niego rosnące możliwości, znacząco wpłynęły na wiele aspektów naszego codziennego życia. Również na naukę i jej metody. Nic więc dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się również zajęcia i korepetycje online. Kierowane są one, zarówno do dorosłych, jak i dla starszej młodzieży. Co więcej, wyróżniają się wieloma pozytywnymi aspektami. To dlatego warto sprawdzić, co będzie dla Ciebie lepszym wyborem podczas nauki języka obcego – tradycyjne korepetycje czy może zajęcia prowadzone online?

Spis treści:

  1. Dlaczego warto zapisać nastolatka na kurs języka niemieckiego?
  2. Jaki rodzaj nauki wybrać?
  3. Tradycyjne korepetycje na miejscu
  4. Zajęcia online z języka niemieckiego

Dlaczego warto zapisać nastolatka na kurs języka niemieckiego?

Nauka języków obcych zawsze jest doskonałym pomysłem. Poprawia ona funkcjonowanie mózgu, pamięć i pozwala zdobywać naprawdę cenne umiejętności, które wykorzystasz na co dzień. Niezależnie od wybranej szkoły, czy kierunku, pomoże Ci to w zajęciach, nie tylko niemieckiego. Każdy język obcy jest przydatny.

Po niemiecku mówi wiele osób na całym świecie, a więc tym bardziej, Tobie polecamy ten język. Tylko jak zabrać się za niego?

Tradycyjne korepetycje na miejscu

Wiele osób, z całą pewnością zdecydowałoby się na tradycyjne korepetycje. Jest to świetna opcja dla młodzieży, która o wiele lepiej uczy się stacjonarnie i potrzebuje bezpośredniego kontaktu z nauczycielem. Alternatywą dla takich zajęć, są właśnie zajęcia online.

kursy niemieckiego online

Zajęcia online z języka niemieckiego

Nastolatkom preferującym naukę poprzez internet z całą pewnością polecamy skorzystanie z tej metody. Nasze kursy języka niemieckiego odbywają się właśnie online, co pozwala na naukę z każdego dowolnego miejsca. Dla Ciebie taka opcja będzie o wiele wygodniejsza. Tego typu zajęcia prowadzone są również dla uczniów techników i liceów. To doskonała propozycja również dla tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z językiem niemieckim.

Szukasz zajęć z języka niemieckiego dla nastolatka? Oto nasze propozycje online, czyli kurs niemieckiego dla początkujących!

Jaki rodzaj nauki wybrać?

Jeżeli masz rozpocząć naukę języka obcego, na samym początku trzeba wybrać formę nauki. Tradycyjne zajęcia w grupie, konwersatoria indywidualne, zajęcia online czy może zajęcia internetowe indywidualne? Warto rozważyć każdą z tych opcji i przede wszystkim dobrać ją do oczekiwań oraz potrzeb konkretnej osoby. Każdy uczy się w inny sposób i musi mieć zapewnione inne warunki. Szczególnie kiedy terminarz zapełniony jest przez przygotowania do matury, czy egzaminów zawodowych. Dzięki temu nauka będzie w pełni efektywna, a przy okazji stanie się również przyjemnością.

Halli hallo, fajnie, że tu jesteś! 😊

Jeśli czytasz ten wpis to mamy pewnie coś wspólnego. Albo uczysz się języka niemieckiego, albo interesujesz się Niemcami. Zgadza sie? Miło mi Cię poznać. Mam na imię Justyna, jestem autorką tego wpisu i założycielką Los geht’s! Od ponad dekady mieszkam w Niemczech. Jak się pewnie domyślasz, miałam okazję stać po obydwu stronach barykady: jako lektorka i osoba ucząca się niemieckiego. Korzystam z tego doświadczenia i pokazuję, że niemieckiego można się nauczyć, a Niemcy to nie tylko wyjazd na szparagi 👩‍🌾 czy pan A. z wąsikiem. 👨🏻To jest moja misja! Zapisz się na mój newsletter, jeśli chcesz dostawać ode mnie ciekawostki o j. niemieckim i Niemczech.

P.S. Sprawdź swoją skrzynkę (w tym spam), aby potwierdzić zapis.

Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach Szkoły języka niemieckiego Los geht’s! Administratorem Twoich danych osobowych będzie Los geht’s! UG z siedzibą w Heßstr. 61, 80978 Monachium, Niemcy. Twoje dane będą przetwarzane do celów związanych z wysyłką newslettera.