fbpx
korespodencja handlowa niemiecki

Kurs Niemiecki
w Biznesie i Pracy Biurowej

Stresuje Cię komunikacja z klientami i pisanie e-maili w pracy? Spokojnie. Możesz opanować to w zaledwie kilka tygodni. Zapisz się na kurs i naucz się pisać biurowe e-maile po niemiecku profesjonalnie, poprawnie i z klasą.

Co oferuje Ci kurs niemiecki biznesowy?

Nauczysz się pisać e-maile po niemiecku mądrze i z klasą

Będziesz wiedzieć, jak omijać językowe gafy i polsko-niemieckie wtopy. Nie będziesz już tłumaczyć zdań jeden do jednego i dowiesz się, na co uważać w pracy biurowej po niemiecku.

Nauczysz się pisać e-maile poprawnie i uprzejmie

Staniesz się mistrzem grzecznościowej gramatyki. Będziesz potrafił/a konkretnie, a przy tym uprzejmie, wyrazić swoje zdanie w każdej biurowej sytuacji.

Nauczysz się pisać e-maile po niemiecku celnie i z wyczuciem

Będziesz wiedzieć, jak dobrać odpowiedni ton (oficjalny albo luźny) w e-mailach do kolegów z pracy i klientów. Poznasz wiele synonimów jednego określenia i nauczysz się ich używać w zależności od adresata.

Jak działa ten kurs online?

Uczysz się sam/a, o jakich porach dniach chcesz, ale w ustalonym rytmie. Wszystkie lekcje i ćwiczenia są przeze mnie rozłożone na cały tydzień. To gwarancja dyscypliny, porządku, ale też motywacji i postępów!

Wszystkie materiały czekają na Ciebie 24/7 na Twoim koncie kursantki/kursanta. Nie musisz stawiać się na lekcji o konkretnej godzinie. To Ty decydujesz, czy uczysz się podczas popołudniowej drzemki dzieciaków, czy też późnym wieczorem, gdy masz chwilę dla siebie. Zresztą sam/a zobacz relację naszej kursantki Aleksandry.

jezyk niemiecki w biznesie

Z jakich materiałów uczysz się pisania biurowych
e-maili po niemiecku?

jezyk niemiecki biznesowy w pracy

Lekcje online ze wskazówkami na temat gramatyki i słownictwa

Uczysz się w domowym zaciszu,
na wygodnej sofie czy też w drodze.

Kurs 100% po niemiecku z polskimi napisami.

 

E-Book z gotowymi
e-mailami po niemiecku

Każdy kurs zawiera e-book ze słownictwem. Otrzymasz w nim różne wzory zdań i gotowe scenariusze do pisemnej lub słownej komunikacji po niemiecku. Zawsze na konkretny temat w życiu lub w pracy. Potrzebujesz słownictwa do rozmowy kwalifikacyjnej albo napisania porządnego e-maila do grubej ryby z niemieckiej korporacji? A może do luźnych rozmów z Twoimi niemieckim sąsiadami? Kein Problem. W każdym e-booku masz słownictwo podane jak na tacy. E-book jest w całości dwujęzyczny.

Graj i ćwicz słownictwo biznesowe w aplikacji mobilnej

Ćwiczysz biznesowe słownictwo za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej na Twoim smartfonie.

Aplikacja jest dwujęzyczna – niemiecko-polska.

Przygotuj się do pracy
po niemiecku

Chcesz przygotować się do pracy biurowej po niemiecku? A może już pracujesz z Niemcami, ale chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zapisz się na kurs „Korespondencja biurowa po niemiecku” i naucz się w kilka tygodni pisać biurowe e-maile po niemiecku profesjonalnie, poprawnie i z klasą.

Zaufaj mi. Znam się na rzeczy i chętnie Cię nauczę, jak błyszczeć w pracy po niemiecku.

Ile wiedzy czeka na Ciebie
w kursie

Wiedza tylko na Ciebie czeka. Podejmij decyzję i rozwiń skrzydła w pracy biurowej po niemiecku. Nie czekaj na „lepsze jutro”. Zapisz się na kurs już dziś. Koniec z wymówkami i ciągłym przekładaniem nauki języka niemieckiego na wieczne jutro! Poczuj się w pracy po niemiecku kompetentnie!

lekcji online (niuanse językowe, gramatyka i wskazówki biznesowe na temat pracy po niemiecku)
stron A4 w e-bookach z biznesowymi wyrażeniami i zwrotami na każdą sytuację w biurze
zagadnień gramatycznych, które musisz umieć, jeśli chcesz pracować po niemiecku

lektorka i autorka kursów w los geht’s!

Kto będzie Cię uczył?

Hallo, ich freue mich sehr, Dich kennenzulernen! 😉 Nazywam się Justyna Magic-Goliasz. Jestem lektorką języka niemieckiego w biznesie. Chętnie pomogę Ci rozłożyć biznesowe e-maile po niemiecku na łopatki, zanim one rozłożą Ciebie 😉 Nie daj się im! Zapraszam Cię na kurs.

Zobacz co o tym kursie mówią sami kursanci

Paulina Witek
Katarzyna Zapart
Iwona Czupryszyn
Justyna Apryszko
Renata Garbacz
Marlena
Natalia
dobry kurs jezyka niemieckieog opinia
Marlena
Stella Suhako-Wróblewska

Kurs rewelacyjny! Tego nie uczą w szkole! W życiowej nauce też mi nigdy nie zostało tak pięknie wyjaśnione jak na Twoim kursie. Ogrom pracy w niego włożyłaś. Chciałabym powiedzieć, że mało, że jeszcze, … , ale będę zachwycona, gdy opanuję to, co zaproponowałaś na kursie. Przede mną jeszcze dużo pracy. Muszę przejść ten kurs jeszcze kilka razy, żeby utrwalić wiedzę, bo dla mnie tempo było za szybkie. Lubię temat rozkładać na czynniki pierwsze i analizować, a przy tym pisać, szkicować i punktować. Ebooki świetne, bardzo gratuluję!!!

DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁY KURS!

Anna Krzos

Chciałam podziękować za utrwalenie zdobytej wiedzy, pokazanie wielu przykładów, które będą zawsze przydatne mi w pracy. Ciesze się, że przez pewien czas mogę tu wrócić i wszystko powtórzyć i jeszcze raz przerobić. Quizy, książki internetowe i filmiki, wszystko razem utwardza moja wiedze i motywuje do dalszego jej wzbogacania. TWÓJ POMYSL BARDZO DOCENIAM I PODZIWIAM ZA ZAPAL, CIERPLIWOŚC I DOKLADNOŚC W PRZYGOTOWANIACH LEKCJI. Jedyne zastrzeżenie mam tylko do siebie, że nie zawsze znalazłam czas przy tylu obowiązkach, aby dokładnie na czas wyrobić się z oglądaniem filmików.

Magdalena Bajonek
opinie kursy niemieckiego Los gehts
Barbara Gomola-Winiarska
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty
Ewelina Szyszka
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty 5
Magdalena
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty
Grażyna
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty 2
Katarzyna Zapart
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty
Paulina
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty wyrazenia
Agnieszka Libera
komunikacja i praca biurowa po niemiecku zwroty

Zapisz się na kurs i skorzystaj z rabatu!

Samodzielna nauka

Kurs online korespondencja biznesowa po niemiecku
179
  • Kurs online składa się z:
  • Lekcje online (21)
  • E-booki (7 po 20 stron = 140 stron) z gotowymi zdaniami do biznesowych e-maili
  • Aplikacja mobilna do ćwiczenia słownictwo do biura i pracy

Nauka ze wsparciem lektorki

Kurs online korespondencja biznesowa po niemiecku
189
  • Lekcje online, e-booki i aplikacja mobilna, DODATKOWO:
  • Korekty Twoich biznesowych e-maili
    oraz dalsze wskazówki
  • Wsparcie, motywacja i mobilizacja lektorki
  • Certyfikat ukończenia kursu

Masz jeszcze pytanie?

Dostęp do kursu otrzymujesz zaraz po zakupie. Możesz startować od razu! 🙂

Masz trzy możliwości. Możesz zapłacić za pomocą konta PayPal, przelewem elektronicznym (Sofortüberweisung) logując się bezpośrednio do Twojego konta bankowego albo robiąc przelew.

Sam/a planujesz swoją naukę tak, jak chcesz i na ile dysponujesz czasem. Dodatkowo podzieliłam kursy na moduły i zaplanowałam dla Ciebie naukę, żeby było Ci łatwiej się zorganizować. Jeśli będziesz szła/szedł według tego planu, to ukończysz kurs w czasie 7 tygodni.

👩‍💼 Poczuj się w pracy
po niemiecku profesjonalnie i kompetentnie

Jeśli żyjesz w Niemczech, zadbaj o to, żeby spełniać się w pracy po niemiecku, tak samo jak w Polsce. Praca biurowa i rozwój zawodowy po niemiecku są na wyciągnięcie Twojej ręki. Dołącz do szczęśliwych kursantek i kursantów, którzy dzięki temu kursowi polepszyli swoje perspektywy zawodowe.

Niemiecki w pracy i biznesie – dla kogo jest nasz kurs?

Pisanie poprawnych językowo e-maili nawet po polsku wymaga wiedzy i obycia językowego. Po niemiecku może to być jeszcze bardziej stresujące. Nie powinieneś bać się nawiązywać relacji biznesowych w obcym języku, tylko nauczyć się robić to poprawnie. Być może przygotowujesz się do pracy biurowej po niemiecku, a może Twoja firma poszerza działalności i wchodzi na niemiecki rynek? Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje i dobrze zaprezentować się przed Niemcami wybierz nasz kurs – Korespondencja biurowa po niemiecku. To wygodny i dostępny dla wszystkich niemiecki biznesowy kurs online. Długo nad nim pracowaliśmy i poprawialiśmy jego skuteczność. Teraz, dzięki niemu w kilka tygodni nauczysz się pisać profesjonalne i poprawne językowo e-maile po niemiecku. Korespondencja nie będzie Cię już stresować i hamować w pracy. Już teraz zapisz się na nasz kurs niemieckiego biznesowego i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Jeżeli masz wątpliwości i pytania co do kursu, to napisz do nas wiadomość (nie musi być po niemiecku).

Biznesowy niemiecki – czego się nauczysz?

Udział w naszym kursie niemieckiego biznesowego to solidna porcja wiedzy i praktycznych ćwiczeń, a wszystko to pod okiem doświadczonej lektorki. Nasz kurs nauczy Cię pisać e-maile poprawnie, mądrze i z klasą. Nie będziesz już stresował się popełnieniem gafy, a wymiana wiadomości nie przyniesie Ci wstydu. Dowiesz się, na co uważać w pracy biurowej po niemiecku i jak tłumaczyć zdania. Nauczymy Cię pisać e-maile, używając grzecznościowej gramatyki i odpowiedniego słownictwa. Już nie będziesz miał problemów z przelaniem swoich myśli w słowo pisane pasujące do każdej sytuacji biurowej. Będziesz wiedział jak piać e-maile do klientów i przełożonych, ale również jak używać nieco luźniejszej formy przeznaczonej do kolegów z pracy. Nauczysz się wielu synonimów jednego określania i tego, jak ich używać.

Niemiecki biznesowy – jak działa kurs online?

Naukę na naszym kursie "Niemiecki w pracy i biznesie" dopasowujesz do swoich ulubionych pór dnia i tygodnia. Sam ustalasz czas i rytm. Odrobina samodyscypliny jest tu konieczna. Nasza lektorka lekcje i ćwiczenia rozkłada Ci na cały tydzień. To sposób na zachowanie porządku i dyscypliny, ale również motywacja. Do materiałów dostęp masz przez całą dobę i każdego dnia. Zawsze możesz do nich zajrzeć.

Kurs niemieckiego biznesowego – nasze materiały szkoleniowe

Nasz kurs niemieckiego biznesowego to sprawdzone metody z wykorzystaniem najnowszej technologii. Są to przede wszystkim lekcje online ze wskazówkami lektorki na temat słownictwa i gramatyki. Przygotowaliśmy też specjalny e-book. Zawiera on różne gotowe wzory zadań i scenariusze do pisemnej i słownej komunikacji po niemiecku. Jest w całości dwujęzyczny. Mamy dla Ciebie też wygodną aplikację na smartfona.Nie czekaj tylko już teraz wykup dostęp do naszego kursu.

Justyna Magic, Los geht’s! 2022

Wszelkie prawa zastrzeżone.