fbpx

Odkryj Niemcy z radiem Chillizet i szkołą Los geht’s!

Konkurs o Niemczech w radiu Chillizet

Niemiecki konkurs z radiem Chillizet i fantastycznymi nagrodami!

Tegoroczne wakacje powoli dobiegają końca, ale nikt nie mówił przecież, że nasze podróżnicze marzenia mamy odłożyć na półkę do następnego roku. Razem z Los geht’s! i radiem Chillizet wybieramy się więc razem z wami w szaloną podróż do niemieckich zakątków! Przyznać się, kto skrycie marzy o wizycie w kraju naszych zachodnich sąsiadów i przebiera nogami na samą myśl o niemieckim piwie przy dźwiękach lokalnej muzyki? Ręka do góry! Mamy dla was konkurs z super nagrodami!

Konkurs z Niemcami i językiem niemieckim w tle – jakie jest Twoje zadanie?

To bardzo proste! Puść wodze fantazji, dopuść do głosu swoje podróżnicze pragnienia i opisz, jaki region Niemiec chciałbyś poznać i dlaczego. Nie martw się barierą językową – Los geht’s! przygotuje Cię językowo do turystycznego podboju Niemiec. Nagrodą główną w naszym konkursie jest 4-miesięczny kurs niemieckiego w szkole językowej Los geht’s!

Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie i powalczyć o nagrodę, wypełnij formularz konkursowy na stronie radia Chillizet.

Po szczegóły konkursu zapraszamy na stronę radia Chillizet. Tam dowiecie się, jak możecie zgarnąć kurs i… odkryjecie super niespodziankę! 😉

kursy niemieckiego online

Psst… Zgarnij 10 % rabat na kurs języka niemieckiego z Los geht’s!

Tylko teraz 10% zniżki dla słuchaczy Chillizet na kursy kursy języka niemieckiego online, które startują już 5 września 2022 roku. Skorzystajcie z kodu chillizet10. Rabat obowiązuje do 04.09.2022. 

Szczegóły konkursu oraz kursy Los geht’s! znajdziecie tutaj. 

Zapraszamy Cię również do posłuchania wywiadu w radio Chillizet, którego udzieliła nasza lektorka Justyna Magic. Temat rozmowy to szanse, jakie daje język niemiecki.

Hej, tu Justyna z Los geht's! Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Whatsappie albo e-mailem. Vielen Dank!