fbpx

Ile czasu zajmuje nauczenie się języka niemieckiego?

Nauka każdego nowego języka obcego bywa czasochłonna i wymaga sporo wyrzeczeń oraz nakładu pracy i zaangażowania. Wiele osób już na samym początku pyta o to, jak wiele czasu zajmie im opanowanie nowego języka do perfekcji. Choć niełatwo jest podać konkretną datę, z całą pewnością można oszacować mniej więcej, ile czasu przewidziane jest na przeskoczenie na kolejny, wyższy poziom znajomości języka niemieckiego.

Spis treści:

  1. Jak dużo czasu zajmuje opanowanie poziomu początkującego?
  2. Ucz się jak lubisz i kiedy chcesz
  3. Niemiecki dla średnio zaawansowanych

Jak dużo czasu zajmuje opanowanie poziomu początkującego?

Początki bywają najtrudniejsze, ponieważ wszystkie dostarczane wiadomości są absolutnie nowe. Od natłoku gramatycznych zagadnień i nowych słówek, zdecydowanie może rozboleć głowa! Właśnie dlatego my do wszystkiego podchodzimy na spokojnie, a nauka rozłożona jest w taki sposób, aby stanowiła przyjemność, a nie przykry obowiązek. W końcu w nauce nowego języka obcego chodzi także o zadowolenie. Wtedy wszystko zapamiętuje się o wiele szybciej. Niemiecki dla początkujących to kurs dopasowany do potrzeb osób, które do tej pory miały znikomy kontakt z tym językiem lub nie miały go wcale. Szacuje się, że potrzeba przynajmniej pół roku intensywnej nauki, aby móc samodzielnie i swobodnie konstruować pierwsze zdania i nabywać coraz większej swobody w zakresie swoich aktualnych możliwości.

kursy niemieckiego online

Ucz się jak lubisz i kiedy chcesz

My jednak wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów. To dlatego z nami możesz uczyć się jak chcesz i kiedy chcesz. Kursy prowadzone są w formie online, co umożliwia naukę z dowolnego miejsca na ziemi i w dogodnym dla siebie czasie. Oprócz tego uczniowie mają stały dostęp do niezbędnych materiałów, dzięki czemu mogą utrwalać sobie wszystko również poza prowadzonymi zajęciami. W ten sposób jeszcze bardziej można skrócić czas niezbędny do opanowania języka obcego.

Niemiecki dla średnio zaawansowanych

Przeskakując na poziom średnio zaawansowany, posiada się już niezbędną wiedzę do prowadzenia swobodnych konwersacji. Nie oznacza to jednak, że na tym koniec! Aby przejść z tego poziomu na płynność językową, z reguły potrzeba kolejnych od roku do dwóch lat intensywnej nauki. Niemiecki dla średnio zaawansowanych to najlepszy sposób na to, aby zacząć posługiwać się językiem w sposób biegły i nieskrępowany. Zapisz się na ten poziom, aby ulepszyć swoje umiejętności!

Instrukcja obsługi Niemca

„Instrukcję Obsługi Niemca” to nasz podcast o niemieckiej kulturze i tradycjach. Co miesiąc nowa sylwetka i nowy Niemiec. Zapisz się, żeby poznać i zrozumieć prawdziwego Niemca!

Hej, tu Justyna z Los geht's! Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze znajomymi na Facebooku, Whatsappie albo e-mailem. Vielen Dank!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email
Share on print