fbpx

Start kursu 15 list.

Zapisz się dziś!

Masz pytanie? Napisz do nas.

Kurs niemieckiego B1 dla Zabieganych

Ogarniasz pracę, dom i dzieci? A jednocześnie marzy Ci się kurs niemieckiego na poziomie B1, ale Twoja doba nie jest z gumy? Potrzebujesz wsparcia w organizacji nauki i motywacji do regularnego szlifowania niemieckiego? Jeśli tak, to ten kurs jest dla Ciebie.   

Zmotywujemy Cię i zmobilizujemy do nauki

Nauka niemieckiego jest dla Ciebie ważna, ale brakuje Ci motywacji do samodzielnej nauki? Samemu dyscyplinować się i zmotywować do nauki nie jest łatwo. Udaje się tym, którzy mają wsparcie zaangażowanej lektorki. Na to możesz u nas w 100 % liczyć. W taki sposób właśnie uczymy.

Damy Ci elastyczność, ale i dyscyplinę

Kto z nas narzeka na nadmiar czasu? Jeśli zajmujesz się dziećmi, pracujesz i ogarniasz dom, to na pewno nie Ty. W harmidrze obowiązków trudno jest stawić się na zajęcia na czas. Nie mówiąc już o dojazdach! W Los geht's! uczysz się w konkretne dni kursu, ale o godzinach, które Tobie odpowiadają.

Nauczymy się z życiowych materiałów

Stworzyłam ten kurs niemieckiego dla Polaków, którzy żyją w Niemczech. Oraz tych, którzy mieszkają w Polsce i trochę już szprechają i np. myślą o emigracji. Wszystko opiera się na autentycznym niemieckim życiu codziennym. Zero nudnej teorii, max praktyki. Wirklich! 😉


Lektorka Justyna

Przygotowała dla Ciebie kurs i stworzyła
szkołę języka niemieckiego Los geht's!
Spod jej ręki wyszły wszystkie lekcje online, zeszyty ćwiczeń, e-booki i interaktywne ćwiczenia. Czuwa nad tym, żebyś była na kursie w Los geht's!
szczęśliwa i zadowolona z nauki. 😉


Lektorka Alex

Zaopiekuje się Tobą na kursie. Zmotywuje, zdyscyplinuje, da Ci wskazówki,
jak się zorganizować, żeby znaleźć czas na niemiecki. Alex to dobry duch i Twoja pomocna dłoń. Odpowie na każde Twoje pytanie, czy to gramatyczne, czy organizacyjne.

Zaopiekujemy się Tobą na kursie

Los geht’s! to szkoła języka niemieckiego, która swoją siedzibę ma w Niemczech. Lektorka Justyna mieszka w Monachium, a lektorka Alex w Berlinie. To my zadbamy o, to żebyś poczuła na kursie, że podczas nauki nie jesteś sama i możesz na nas liczyć.

Jak działa ten kurs?

Lekcje online, e-booki, zeszyty ćwiczeń, mnóstwo ćwiczeń (także grupowych) i aplikacja do nauki słówek pojawiają się co tydzień na Twoim koncie kursanta na platformie Los geht’s! Pracujemy na platformie i na grupie na Facebooku – tam jesteśmy w ciągłym kontakcie. Bardzo dbam o to, żebyś trzymał/a się dyscypliny i był/a zmotywowany/a. Zobacz, jak widzi to kursant Piotr.

Kurs jezyka niemieckiego na poziomie B1

Uczymy na piątkę ⭐⭐⭐⭐⭐

Opinii na piątkę na Facebooku
Opinii na piątkę na Google

W jakie dni odbywa się kurs?

⚙️ Poniedziałki - Porządkujesz gramatykę (lekcja online)

Na tym kursie online języka niemieckiego lekcję oglądasz… oczywiście online. 😉 Co tydzień przedstawiam Ci jedno zagadnienie gramatyczne na dany tydzień. Na platformie robisz ćwiczenia z lukami, a ćwiczenia grupowe zamieszczasz na Twojej grupie na FB. W każdym tygodniu masz do dyspozycji zeszyt ćwiczeń, który możesz sobie wydrukować lub pisać w nim na komputerze.

📱Środy - Poznajesz nowe słowa (w aplikacji na telefon)

Nowych słówek uczysz się za pośrednictwem aplikacji na telefon. Nie zdążysz się obejrzeć, a 50 słówek na każdy tydzień będziesz mieć w małym paluszku. Zadbałam również o to, żebyś ćwiczył/a przy tym wymowę, słuchając każdego ze słówek.

💬 Czwartki - Wyrażasz swoje zdania (dyskusja)

W czwartki na naszym kursie niemieckiego bierzesz udział w pisemnych dyskusjach na życiowy temat z danego tygodnia. W trakcie nich nauczysz się formułować własne zdanie, używając nowej gramatyki i słówek. Dyskusja opiera się o temat z e-booka, który czytasz przed napisaniem Twoich opinii. Na wzięcie w niej udziału masz cały boży dzień. A nawet i piątek. 😉 Dyskusja jest o tyle przyjemniejsza, że nikt nikogo nie przekrzykuje i każdy ma pole do popisu. Twoja lektorka ma również czas, by skrupulatnie poprawić Twoje wypowiedzi, co w konwersacji na żywo nie jest możliwe. Jeśli uporządkujesz język pisany, otworzysz się na mówienie i będziesz w tym pewny/a siebie.

Lekcje online z gramatyką

Co tydzień w poniedziałek dostajesz ode mnie lekcję online. To gramatyka w pigułce, wytłumaczona przeze mnie ok. 45 min. Ciekawie, ale przede wszystkim prosto i zrozumiale. Każdy tydzień to nowe zagadnienie z gramatyki, np. przypadki i Akkusativ. Po tej lekcji nie mają one przed Tobą żadnych tajemnic. Lekcje na naszym kursie niemieckiego odbywają się oczywiście po niemiecku. Wielu z moich kursantów mówi, że w końcu zrozumieli gramatykę, którą niby już wcześniej “przerobili”. Dasz się przekonać? 😉

Nauka słówek w aplikacji

Dodatkowo na tym kursie języka niemieckiego na poziomie B1 poszerzasz słownictwo i uczysz się nowych słówek. I to z przyjemnością. Za pomocą aplikacji na smartfona bawisz się fiszkami, które dla Ciebie przygotowałam. Na każdy tydzień dostajesz ode mnie nowy zestaw słówek, które związane są z omawianym tematem. Jest to ulubiona forma nauki słówek moich kursantów: mogą uczyć się w przerwie na kawę, w domu, w autobusie czy metrze. Nie marnuje się żadna chwila. 😉

E-Book i dyskusje

Jako że jest to kurs niemieckiego online, w czwartki zapraszam na Twoją grupę na FB, gdzie odbywa się Trening Wyrażania Własnego Zdania. Każdy temat jest “z życia wzięty”, więc nudy tam na pewno nie ma. Zanim jednak napiszesz kilka zdań, Twoim bojowym zadaniem jest przeczytanie artykułu, który znajdziesz w e-booku na dany tydzień. Są to teksty na takie tematy jak ludzie z innych krajów, migracja czy różne kultury. Działamy na zamkniętej grupie na FB, a ty możesz udzielać się na niej o każdej porze dnia i nocy. Nie stresujesz się mówieniem, tylko przygotowujesz na spokojnie swoje opinie w formie pisemnej. Twoje polskie myśli staną się niemieckimi zdaniami, które ja z przyjemnością dla Ciebie sprawdzę. Kursanci mówią, że dzięki treningowi szybko zyskują pewność siebie w rozmowach w „realu.” W konwersacji na żywo nie miałabym okazji ulepszenia Twojej gramatyki. Jednak w formie pisemnej mogę skupić się na Tobie i Twoich niedociągnięciach.

kurs języka niemieckiego poziom B1

Co mówią sami kursanci?

Wielu moich kursantów, którzy po raz pierwszy zapisali się na kurs niemieckiego online na poziomie B1 byli zaskoczeni, że kurs online może być tak skuteczny, motywujący i pozytywnie dyscyplinujący. Zresztą sam/a zobacz, jakie są ich wrażenia.

Marta Jurga
Marta JurgaKurs dla sceptycznych wobec kursów online
Czytaj więcej
Z całego serca mogę dalej polecić kurs online, który proponuje Justyna. Rzeczywiście na początku byłam sceptyczna co do takiego innowacyjnego rodzaju nauki i dostępności Lektorki. Po dwóch tygodniach zmieniłam zdanie 🙂 Najbardziej na kursie podoba mi się to, że mogę uczyć się o każdej porze dnia czy nocy. Siadam kiedy chcę i to jest największa zaleta kursu. Justyna odpowiada na każde moje pytanie, jest dostępna, poprawia każdą zadaną pracę , przekazując przy tym konstruktywne rady. Wszystko jest fajnie tematycznie poukładane, nie ma chaosu. Oferuje też, jak dla mnie nowe, narzędzie pracy do nauki słownictwa. Przypasowała mi też praca w grupach, tu się mega dużo uczę też od innych !🙂 Gramatykę objaśnia w sposób prosty i zrozumiały! Jestem miło zaskoczona. Dwa tygodnie jestem na kursie C1 i dużo już się nauczyłam, ale czekam na więcej 🙂
Ewelina Popielarz
Ewelina PopielarzKurs na 6+
Czytaj więcej
Polecam Justynę jak i jej kurs ! Mega pozytywna osoba, która daję dużo pozytywnej energii do nauki oraz materiałów. Pierwszy raz spotkałam się z taka ilością materiałów 🙂 platforma na, której można uczyć się słówek-rewelacja 🙂 jak dla mnie 6+ ->Polska 🙂
Mateusz Skora
Mateusz SkoraKurs z bardzo doświadczonym nauczycielem
Czytaj więcej
jesli zastanawiasz sie, czy ten kurs jest dla ciebie, i jak to bedzie uczyc sie jezyka online,to juz sie nie zastanawiaj i sie zapisuj! ten kurs jest bardzo fajnie pomyslany, material jest dobrze dopasowany, a Justyna super go realizuje. Pierwszy tydzien moze wydawac sie troche trudny, trzeba przyzwyczaic sie do platformy oraz sposobu pracy przez Facebook, ale potem juz sie leeeciii! W moim przypadku moge powiedziec, ze czas spedzony na online kursie lepiej przeklada sie na rzeczywisty postep w nauce jezyka, niz czas spedzony na kursach w realu, gdzie traci sie czas na dojazdy, sprawdzanie list obecnosci, wspolne robienie cwiczen itp. Z kursem #LosGeht's kazda poswiecona minuta, przeklada sie na rzeczywisty postep
Ania Górecka
Ania GóreckaKurs dla zabieganych, pracujących rodziców
Czytaj więcej
Ukonczylam juz w drugi z trzech blokow kursu Los geht's na poziomie C1. Jesli jestes jak ja: rodzicem, pracujacym na rozne zmiany, ciagle zabieganym, a jednoczesnie potrzebujacym rozwijac swoje umiejetnosci jezykowe, to TEN KURS JEST DLA CIEBIE!. Osobiscie szukalam alternatywy dla typowych kursow szkolnych, bo po pierwsze nie zawsze mialabym mozliwosc uczestnictwa w zajeciach, po drugie przez obecna Pandemie sprawa jest dodatkowo skomplikowana. Justyne znalam juz wczesniej z jej darmowych live'ow na temat pracy w biurze. Co mnie urzeklo, to przede wszystkim mozliwosc uczenia sie w wolnej chwili i praktyczne wykorzystanie jezyka. Justyna porusza zawsze bardzo przydatne na codzien tematy, jest inaczej niz w szkole. Material jest super dopracowany (gramatyka pokazana w przystepny sposob, mnostwo nowego slownictwa,roznorodnosc tematyczna i ogolna szata graficzna). Sprobuj, a nie pozalujesz 😉 Naprawde warto!
Karolina Dąbrowska
Karolina DąbrowskaKurs z motywacyjnym kopniakiem
Czytaj więcej
Szczerze polecam kursy w Los geht’s. 👌🏻 Jestem właśnie po pierwszym miesiącu nauki i już zauważam efekty. Justyna dała mi to, czego najbardziej potrzebowałam, czyli motywacyjnego kopniaka. 😉 Uważam, że jest to świetna opcja nauki dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie i w dowolnym czasie, ale tak jak ja wcześniej nie miały do tego odpowiedniej motywacji. Bardzo podoba mi się formuła kursu : 1. W poniedziałek do obejrzenia lekcja z gramatyki i ćwiczenia na grupie, 2. W środę bardzo przyjemna nauka słówek w aplikacji Quizlet, 3. W czwartek do przeczytania E-Book i ćwiczenia na grupie. Do każdej lekcji na platformie dołączone są również ćwiczenia, które można wykonywać dowolną ilość razy. Myślę, że to doskonała opcja dla osób, które np. pracują na zmiany, gdyż w tym kursie każdy sam decyduje kiedy się uczy. Jeśli nie masz czasu wykonać ćwiczeń w poniedziałek, możesz to zrobić innego dnia, byleby zdążyć do piątku i załapać się na sobotnie korekty.😉
Karolina Nitner
Karolina NitnerKurs z przystępnie wytłumaczonym materiałem
Czytaj więcej
Polecam kursy z Justyna! Dzieki pracy na kilku roznych platformach, w tym na FB, kurs jest interesujacy i wymaga zaangazowania. Justyna bardzo szybko odpisuje na wiadomosci i zawsze potrafi pomoc. Lekcje sa ciekawie prowadzone, kazde zagadnienie jest omowione w przystepny sposob. Dzieki temu, ze kurs jest calkowicie online, mozemy sie uczyc w dogodnym dla nas czasie.
Katarzyna Żądło
Katarzyna ŻądłoKurs z balansem pomiędzy elastycznością nauki, a dyscypliną
Czytaj więcej
W grudniu skończyłam swój pierwszy miesiąc nauki z Justyna w Los geht's. Probowałam już wiele kursów, ale żaden nie dał mi tak fantastycznego balansu pomiędzy elastycznością nauki, a dyscyplina. Justyna to bardzo doświadczony nauczyciel, który świetnie motywuje, i jest zawsze dostępny, kiedy jest potrzebna pomoc. Ja sama kontynuuje kurs i na pewno pozostanę z Los geht's jeszcze przez długi czas - uwielbiam różnorodność tematów, przykłady użycia w mediach, codziennym życiu, wspaniałą metodę uczenia się nowych słówek i interesującą formę całego kursu, dostosowaną do obecnych czasów.
Justyna Zoszczak-Zegar
Justyna Zoszczak-Zegar Kurs jest ułożony w taki sposób, że chętnie się uczymy
Czytaj więcej
Cześć 👋 za mną pierwszy miesiąc i jak najbardziej mogę polecić!!! Justyna jest bardzo ciepłą osobą, która ewidentnie troszczy się o swoich uczniów i ich potrzeby! Cały kurs bardzo przejrzysty, wystarczająca ilość materiału (czas na spokojną naukę- 'bez wariactw', czas na naukę słówek, wszystko w odpowiedniej kolejności) ułożona tematycznie i w taki sposób, że chętnie się uczymy i łatwo przyswajamy wiedzę! Wielka zaleta kursu- dostępność do aplikacji w ktorej utrwalasz słownictwo, platforma w szczegółowy i łatwy sposób opisana (jak poruszać się po kursie itp.) lekcje wideo, zadania do danych tematów, grupa w której udzielamy się i sprawdzamy swoje umiejętności! Świetny fachowy Nauczyciel! Bardzo bardzo polecam!
Aniela Kowszyło
Aniela KowszyłoKurs naprawdę motywuje do regularności
Czytaj więcej
Bardzo polecam kurs z Los geht's , naprawde motywuje do regularnosci ( chociaz czasem z tym ciezko 🙂 . Justyna jest bardzo pomocna i caly czas obecna , odpowiada na pytania i motywuje nas . Jesli chodzi o ''zawartosc'' kursu jestem naprawde zadowolona, dobor slownictwa i gramatyki ktorej sie uczymy nie jest przypadkowy i na koniec kazdego tygodnia wszystko uklada sie w calosc 🙂
Natalia Barsaba
Natalia BarsabaKurs, który daje elastyczność oraz poczycie obowiązku i opiekę lektorki
Czytaj więcej
Jestem po pierwszym miesiącu kursu i zostaję na dłużej! Justyna ma ciekawy system nauczania, który daje elastyczność w działaniu typowy dla kursów online i poczucie obowiązku oraz opiekę i motywację nauczyciela, znane z tradycyjnych kursów. Oczywiście własna motywacja do działania jest kluczowa, ale sposób ułożenia i działania kursu, naprawdę w tym pomaga.
Izi Izi
Izi IziKurs z lektorką, która ma dużą wiedzę oraz ładny akcent
Czytaj więcej
Justyna jest bardzo dobrą nauczycielką. Ma dużą wiedzę, bogate słownictwo i bardzo ładny akcent. Lekcje z nią są zawsze ciekawe, tematyka życia codziennego, która pomaga mi w dużej mierze w kontaktach z moimi niemieckimi znajomymi. Wiedzę przekazuje w taki sposób aby była zrozumiała, dlatego przez kolejne pół roku zamierzam zostać jej uczniem do mojego egzaminu na B1. Jeśli ktoś szuka lektora języka niemieckiego to własnie polecam Los geh`t Niemiecki w życiu i w pracy!!
Dominika Horwat
Dominika HorwatKurs z lektorką o "anielskiej cierpliwości"
Czytaj więcej
Cześć wszystkim , Moje przemyślenia po pierwszym miesiącu nauki. No cóż dla mnie mega 🙂 jestem zadowolona formą w jaki ten kurs jest prowadzony, mam dostęp do materiałów 24h na dobę , tematy zajęć są interesujące dodatkowo różnorodność gramatyka, słownictwo, testy, kontakt z bardzo fajną lektorką która zawsze wszystko super objaśnia, poprawia ale i również odpowiada na nasze pytania. Tak na marginesie to chwała jej za to że ma taką anielską cierpliwość do “naszych der, die, das 🙂 ” . Czekam na następny miesiąc z kursem 🙂
Aneta Porombka
Aneta PorombkaKurs, na którym wszystko jest wyjaśnione klarownie i powoli
Czytaj więcej
Witam serdecznie polecam Pania Justyne i jej platformę do nauki. Wszystko wyjaśniane klarownie i powoli. Nauczyłam się bardzo dużo nowych słow a to dopiero miesiąc nauki! 😉 Pani Justyna zawsze odpowiada na zadane przez nas pytania , motywuje i sprawdza wszystkie zadania. Bardzo wszystkim polecam!!
Ewelina Gorzkula
Ewelina GorzkulaKurs, na którym nie pozostaje się samemu
Czytaj więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić Los Geht's! Justyna jest naprawdę świetna Lektorka, ma indywidualne podejście do każdego z kursantów i często upewnia się czy wszystko gra. Nikt nie jest pozostawiony sam sobie z ogromem zadań do wykonania. Tematy lekcji są interesujące i na czasie, a co najważniejsze, pokazywane w nich są zwroty przydatne w życiu codziennym. Aplikacja do nauki słówek Quizlet potrafi wciągnąć w wolnych chwilach. I zawsze jest do niej dostęp, jakby ktoś chciał powatrzac sobie słówka w dowolnym miejscu i czasie. Właśnie jestem w połowie drugiego miesiąca nauki i dzięki Justynie na nowo odzyskałam motywację i zapał do nauki 👌
Urszula Ewa
Urszula EwaKurs - elastyczność, ale również terminowość, która zobowiązuje
Czytaj więcej
Kurs jest fantastyczny, elastyczny tryb nauki a mimo to terminowosc obowiazuje. Sporo nowego slownictwa, autentyczne artykuly, polecam kazdemu.
Iwona Sarata
Iwona SarataKurs ze skuteczną metodą na wzięcie się do nauki
Czytaj więcej
Bardzo polecam🌹 Tym mniej lub bardziej zabieganym, którzy poszukują metody na wzięcie się do nauki języka niemieckiego. Tym, którzy lubią być doceniani, gdy wykonają zamierzone zadanie. Tym, którzy lubią różnorodność nauki. Mnie bardzo się podoba, zarówno jakość i ilość materiału do nauczenia, metody pracy i wymagająca lektorka 🐝.
Poprzedni
Następny

Motywacja i Dyscyplina

Marzy Ci się szlifowanie swojego niemieckiego, ale codzienność nie daje Ci na to szans? Zapisz się na kurs niemieckiego online, a ja zadbam o to, żebyś we własnym domu pozostał/a zmotywowany/a do nauki, mając do dyspozycji materiały, z których aż będzie Ci się chciało uczyć.

%
moich kursantek przedłuża kurs na kolejny miesiąc

Czy ćwiczenia na kursie są różnorodne?

Ćwiczenia, dla tych, którzy lubią zabawę

Obejrzałeś/aś lekcję? Super, to ruszamy dalej! Rozwiąż ćwiczenia z lukami. W ten sposób utrwalisz sobie wiedzę z lekcji online i od razu widzisz, jak wiele się nauczyłeś/aś.

Ćwiczenia, dla tych, którzy lubią pisać

Wydrukuj swój zeszyt ćwiczeń. Tam znajdują się ćwiczenia pisemne, które potem ja dla Ciebie sprawdzę. To ćwiczenie nowej gramatyki w praktyce, które na dobre uporządkuje w Twojej głowie nową wiedzę.

Ćwiczenia, dla tych, których lubią grupę

Na tym kursie online B1 pracujemy również w grupie. Tam dostaniesz ode mnie ich podpowiedzi i korekty Twoich prac domowych, ale nie obędzie się też bez chwalenia i wsparcia - od lektorki i grupy.

Ile wiedzy na Ciebie czeka?

Każdy miesiąc to postępy zarówno w gramatyce, jak i słownictwie. Zdobywasz gramatyczną pewność siebie dzięki Treningom Wyrażania Własnego Zdania. Dzięki temu znasz się na aktualnych tematach, a Twoja nowa językowa pewność siebie pomaga Ci sprawniej i lepiej odnajdywać się w życiu i pracy po niemiecku mówić po niemiecku na co dzień. Dzięki temu kursowi online poznasz smaczki i niuanse niemieckiego. 

ok. tyle minut miesięcznie spędzisz na lekcjach gramatycznych
minimum tylu nowych słów nauczysz się co miesiąc za pomocą aplikacji na telefon
ok. tylu różnych ćwiczeń robisz miesięcznie (luki, pisemne, dyskusyjne)

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli podobnie jak ...

jeśli podobnie jak Sylwia ...
... jesteś sceptyczna, czy kurs online to coś dla Ciebie i chcesz się przekonać, czy to coś dla Ciebie
dobry kurs jezyka niemieckieog opinia
jeśli podobnie jak Danuta ...
... szukasz szybkiego sposoby na naukę słówek
dobry kurs jezyka niemieckieog opinia
jeśli podobnie jak Aneta ...
... jesteś potrzebujesz nauczycielki, która pomoże Ci wygospodarować czas na naukę i będzie Cię dopingować
dobry kurs jezyka niemieckieog opinia
jeśli podobnie jak Agnes ...
... lubisz uczyć się kreatywnie i z poczuciem humoru
dobry kurs jezyka niemieckieog opinia
jeśli podobnie jak Kamila ...
... szukasz kursu, który łączy plusy kursu online i wsparcie motywującej lektorki
jeśli podobnie jak Marlena ...
... szukasz kursu, na którym nauczyciel Cię wspiera i rozumiem, a nie krytykuje
jeśli podobnie jak Magdalena ...
... chcesz otworzyć się na mówienie i pozbyć strachu
jeśli podobnie jak Beata ...
... chcesz uczyć się kiedy chcesz, bez stresu i pośpiechu, ale ze wsparciem doświadczonej lektorki
jeśli podobnie jak Kata Rzyna ...
... zastanawiasz się, jak to będzie uczyć się online
jeśli podobnie jak Martyna ...
... chcesz uczyć się intensywnie, na ciekawych materiałach
i w grupie, która wspiera się nawzajem
jeśli podobnie jak Dagmara ...
... chcesz widzieć konkretne postępy i polubić niemiecki
jeśli podobnie jak Beata ...
... zamiast z nudnych książek chcesz uczyć się z życiowych materiałów: gazet, blogów i codziennych rozmów
dobry kurs jezyka niemieckieog opinia

Zapisz się na kurs i zdobądź
wiekszą pewność siebie po niemiecku

💪 Jeśli masz już jakąś wiedzę i znasz trochę gramatykę, ale mimo tego nie czujesz się jeszcze po niemiecku komfortowo, to dobrze trafiłaś. Zapisz się na kurs, a my pomożemy Ci zyskać większą pewność siebie w codziennej komunikacji. 

🗓️ I to w zaledwie 4 miesiące. Nasz kurs online niemieckiego to solidna porcja nauki, którą rozłożyłyśmy właśnie na 4 miesiące. Możesz wybrać płatność miesięczną lub za cały kurs z góry (wtedy otrzymujesz rabat ok. 10%.). Na kursie niemieckiego w Los geht’s! trzymamy się programu na poziomie B1, który podzieliłam na trzy trzy bloki po 4 miesiące. Jeden blok zagwarantuje Ci spore postępy, a ja cały czas przypominam, ile jeszcze potrzebujesz czasu, by opanować cały poziom.

🗒️ Przed rozpoczęciem kursu online niemieckiego zrobimy Ci kurs poziomujący i znajdziemy dla Ciebie idealną grupę. 

Zapis z płatnością
co miesiąc

możesz wypróbować kurs przez 7 dni z gwarancją zwrotu
109 za miesiąc nauki
czyli 436 € za cały kurs
  • Motywacja, organizacja i opieka lektorki
  • PONIEDZIAŁKI z gramatyką
  • ŚRODY z nauką słownictwa
  • CZWARTKI z treningiem wyrażania opinii na dany temat z życia codziennego
  • Dokładne korekty zadań i mentoring

Zapis z płatnością z góry
za 4 miesiące i rabatem 10 %

możesz wypróbować kurs przez 7 dni z gwarancją zwrotu
99 za miesiąc nauki po rabacie 10 %
396 € za cały kurs
  • Motywacja, organizacja i opieka lektorki
  • PONIEDZIAŁKI z gramatyką
  • ŚRODY z nauką słownictwa
  • CZWARTKI z treningiem wyrażania opinii na dany temat z życia codziennego
  • Dokładne korekty zadań i mentoring

Masz jeszcze pytania?

Kurs zaczyna się każdego miesiąca. Zerknij na górę strony, zaraz obok loga. Tam napisane jest, kiedy dokładnie rusza kolejny kurs.

Kurs trwa 4 miesiące. Jeden blok na poziomie B1 trwa właśnie 4 miesiące. 

Na ten czas rezerwujemy dla Ciebie na 100 % miejsce na kursie. Nie jesteś jednak zobowiązana/y do ukończenia go. Uczysz się dla siebie (a nie dla nas ;)) i sam/a decydujesz, jak długo. 

My troszczymy się o to, żebyś w najkrótszym czasie i najprzyjemniej opanował/a jak największą ilość wiedzy na poziomie B1. Ale czy tak się stanie – to już zależy od Ciebie. Twoja lektorka będzie na bieżąco monitorować to, ile brakuje Ci jeszcze do opanowania całego poziomu B1 i dawać Ci wskazówki.

Kurs odbywa się w poniedziałki, środy i czwartki na platformie kursu i grupie na FB.

Wszystkie materiały na każdy kolejny tydzień pojawiają się w każdy poniedziałek rano. Nie ma konkretnych godzin na spotkania online, dzięki czemu nigdy nic Ci nie przepadnie. Uczysz się o porze, o której masz akurat czas, ale w zaplanowanym rytmie kursu pon.-śr.-czw. 

Jest to idealne połączenie dyscypliny, organizacji oraz elastyczności. Przeczytaj opinie naszych kursantów i sam/a się przekonaj.

Poniedziałki – Uczysz się gramatyki: oglądasz lekcje online, robisz do tego ćwiczenia z lukami na platformie, ćwiczenia grupowe oraz pisemne w zeszycie ćwiczeń do wydrukowania. Wszystko odbywa się na specjalnej platformie kursu i grupie na FB. 

Środy – Uczysz się nowego słownictwa za pomocą bardzo przyjaznej aplikacji na telefon. Trenujesz przy tym poprawną wymowę, słuchając nagrań wymowy do każdego ze słówek.

Czwartki – W czwartki uczestniczysz w pisemnych dyskusjach na FB na tematy z życia wzięte. Są to Treningi wyrażania opinii na różne życiowe tematy. Uczysz się podczas nich wyrażania swojego zdania w sposób uporządkowany i gramatyczny. Co tydzień jest nowy temat. Przed dyskusją czytasz e-booka na dany temat (np. nowa praca) oraz przetłumaczoną listę słownictwa z całego e-booka. Potem to słownictwo aktywnie trenujesz podczas pisemnej dyskusji. Twoja lektorka koryguje Twoje zdania i daje Ci wskazówki, jak pisać lepiej. Wszystko odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze ambitnych i wzajemnie wspierających się ludzi, takich jak ty.

Tak. Kurs jest stworzony dla osób pracujących na różne zmiany. Oraz dla osób mających małe dzieci, gdzie nigdy nie wiadomo, kiedy człowiek będzie miał chwilę dla siebie. 😉
Na kursie nie musisz być o stałej godzinie na kursie.
Jest on zaplanowany na poniedziałki, środy i piątki. Ale to już Ty decydujesz, o jakich godzinach się uczysz.

Kurs możesz zapłacić za pomocą:
– PayPal,
– przelewu elektronicznego (Sofortüberweisung Klarna),
– karty płatniczej/kredytowej,
– Google Pay.

Nie przeprowadzamy egzaminów z certyfikatem, takich jakich np. Goethe Institut. Przygotowujemy jednak do takich egzaminów. Idziemy z programem B1, który jest obowiązujący do zdania egzaminu.

Tak, wystawiamy zaświadczenia potwierdzające uczęszczanie na kurs na poziomie B1.

Nie wystawiamy certyfikatów. Żeby otrzymać certyfikat trzeba zdać egzamin, przeprowadzany np. w Goethe Institut. 

Tak, przygotowujemy do egzaminów na poziomie, które przeprowadzają takie instytutu, jak np. Goethe Institut. Na kursie idziemy z programem B1, który jest obowiązujący do zdania egzaminu.

💰 Chcesz Wypróbować kurs
z gwarancją zwrotu?

Bardzo chętnie! Ucz się z nami przez tydzień i przekonaj się, że ten kurs naprawdę jest nie od czapy. Jeśli w ciągu pierwszego tygodnia zdecydujesz, że to nie dla Ciebie – zwrócę Ci 100% ceny kursu. Nie zastanawiaj się i daj sobie szansę. Ten kurs online to idealna forma nauki dla wszystkich zabieganych pracusiów.

Justyna Goliasz-Magic, Los geht’s!  2021

Wszelkie prawa zastrzeżone.