Podcast o języku niemieckim

wywiady o jezyku niemieckim .png

Cześć i czołem!

Witam Cię w podkaście: Niemiecki. Sposób na sukces. Prowadzę tutaj rozmowy z osobami, które osiągnęły sukces po niemiecku. Albo mieszkają one w Niemczech i tutaj z powodzeniem spełniają się zawodowo, albo mieszkają w Polsce i pracują na co dzień po niemiecku. Będziemy więc motywować, inspirować i zaglądać za kulisy pracy po niemiecku w najróżniejszych branżach.

Po pierwsze, moi goście będą mówić o tym co zrobili, żeby zrozumieć niemiecką kulturę i jaki wpływ miało to na ich sukces zawodowy. Słowem, co zrobili, żeby zdobyć swoje nowe niemieckiego alter ego. Bo nie ukrywajmy, mówiąc po niemiecku, trochę inaczej się zachowujemy, myślimy, inna jest mowa ciała.

Moi goście opowiedzą nam, jak udało im się wejść na kolejny poziom wtajemniczenia w byciu i życiu po niemiecku. No i oczywiście w ich karierze zawodowej. Opowiedzą nam również o ich polsko-niemieckich sprytnych trikach na zawodowe rozeznanie się w danej branży po niemiecku.

Po drugie, moi goście opowiedzą o tym, jak udało im się zdobyć swobodę w języku niemieckim. Jak poradzili sobie z tymi mega długimi niemieckimi zdaniami, i co zrobili, żeby język niemiecki nie spędzał im już snu z powiek. Czyli mówimy tutaj o pozbyciu się bariery językowej, tak żeby skupić się na swojej karierze zawodowej bez oglądania sie na językowe blokady.

No to ruszamy, Los geht’s!