fbpx

Niemieckie rodzajniki
"der, die, das"
doprowadzają Cię do szewskiej pasji?

Der, die, das - kapusta i kwas. Na pewno to znasz...
Chcesz nauczyć się szybko i bezbłędnie rozróżniać der, die, das bez wkuwania ich na pamięć? Na kursie zdradzę Ci na to moją autorską metodę.

Co Ci da ten kurs?

Zdobędziesz solidne fundamenty

Rodzajniki to języka niemieckiego. Dzięki metodzie na rozpoznawanie der, die, das postawisz lub umocnisz gramatyczne fundamenty swojego języka niemieckiego.

Zyskasz pewność siebie po niemiecku

Zaczniesz mówić z pewnością siebie bez ściszania głosu, gdy nie wiesz, jaki jest rodzajnik i chwil zakłopotania, gdy próbujesz sobie przypomnieć właściwy.

Przełamiesz barierę językową

Nie będziesz się już bać komunikować. Czy to ze znajomymi, kolegami z pracy, czy sąsiadami. Poczujesz, że wybór rodzajnika przychodzi Ci w naturalny sposób.​

Czego nauczysz się na kursie?​

„Der, die, das – kapusta i kwas” to kurs online języka niemieckiego, na którym poznasz i wyćwiczysz niezawodną metodę na rozpoznawanie rodzajników bez stresu, strzelania i wkuwania na pamięć. Poznasz na nim ok. 300 najpopularniejszych słów z życia codziennego. Kurs prowadzi doświadczona lektorka języka niemieckiego ze szkoły Los geht’s! – Justyna Magic-Goliasz 

Kurs startuje 18. listopada i trwa 5 tygodni.

Zdradzę Ci skuteczną metodę na der, die, das

Zastanawiasz się, czy za wyborem rodzajnika istnieje w ogóle jakiś głębszy sens? To pewnie ucieszy Cię wiadomość, że niemieckich rodzajników nie musisz się uczyć na pamięć!

Podczas kursu zdradzę Ci metodę, dzięki której w mgnieniu oka rozpoznasz, co jest poprawne: der, die czy das! 

Poznasz również ok. 300 najpopularniejszych  rzeczowników, których używa się codziennie.

Z jakich materiałów
będziesz się uczyć?

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie w mgnieniu oka rozpoznać, jaki rodzajnik pasuje do danego rzeczownika. Raz na zawsze skończysz z krępującymi sytuacjami i „rodzajnikowym” strzelaniem. Metodę na rodzajniki przekażę Ci w formie:

Lekcje wideo

Na kursie czekają na Ciebie krótkie, 5-10 min. lekcje wideo, dzięki którym poznasz sprawdzoną metodę na der, die, das.

E-booki z 300 słówkami

Po zrozumieniu, na czym polega metoda, czekają na Ciebie wirtualne podręczniki, czyli e-booki m.in. z ok. 500 najpopularniejszymi słówkami z życia codziennego.

Fiszki w aplikacji

Potem czas na prawdziwą zabawę i ćwiczenia. Fiszki, quizy i gry w aplikacji mobilnej sprawią, że nie będziesz mogła doczekać się kolejnej lekcji.

Baw się fiszkami i ćwicz der, die, das

Nauka języka niemieckiego w Los geht’s! to …. Spaß pur! 😉

Jeśli spędzasz sporo czasu skrolując bez celu na Facebooku czy Instagramie i wolisz w tym czasie rozłożyć na łopatki niemieckie rodzajniki, to dobrze trafiłaś! W kursie „Der, die, das – kapusta i kwas” czekają na Ciebie fiszki, quizy i gry w aplikacji na smartfona. Sama zobaczysz, że nie będziesz mogła doczekać się kolejnej lekcji.

CZY SĄ JAKIEŚ "SZTYWNE" TERMINY SPOTKAŃ?

Nie, nie ma. Jest to kurs online. Dzięki temu uczysz się wtedy, kiedy chcesz i kiedy masz czas.

Otrzymujesz ode mnie materiały w postaci lekcji wideo, e-booków i quizów. Dodatkowo działamy na zamkniętej grupie na facebooku. Codziennie otrzymujesz ode mnie informacje, co jest do zrobienia danego dnia. Dzięki konkretnemu rytmowi pracy, jesteś zmotywowana do działania i czerpiesz energię do regularnej nauki. Po to, żeby na koniec powiedzieć: „Ich habe es geschafft!” 🙂

Ten Kurs Jest Dla Ciebie, Jeśli:​

 • Chcesz poznać niezawodną metodę, zamiast strzelać
 • Czujesz, że przytłacza Cię brak logiki w doborze niemieckich rodzajników
 • Chcesz być pewna rodzajników w 100%, żeby mieć solidną podstawę do dalszej nauki gramatyki
 • Dopiero zaczynasz naukę i chcesz mieć dobre fundamenty
 • Uczysz się już od kilku lat, ale rodzajniki nadal Ci się mylą, ponieważ sposoby na der, die, das znasz tylko wyrywkowo
 • Lubisz uczyć się w swoim tempie i mieć możliwość powrotu do materiałów z kursu
 • Chcesz mieć wsparcie lektorki, która wyjaśni wszystkie Twoje pytania
 • Chcesz przekonać się, że niemiecka gramatyka jest łatwa!

Zobacz kurs od środka!

Sama zobacz, jak będzie wyglądać Twoje konto kursanta po zapisaniu się na kurs „Der, die, das – kapusta i kwas. Poznaj niezawodną metodę na rozpoznawanie niemieckich rodzajników bez kwasu i wkuwania”.

Ucz się kiedy chcesz,
gdzie chcesz.

Ciężko Ci wygospodarować czas na naukę? Masz chwilę dla siebie dopiero, jak dzieci usną, albo bardzo wcześnie rano? Nie ma problemu. Do kursu online masz dostęp 24 h/dobę. Nie musisz stawiać się na lekcje na konkretną godzinę. Zadajesz pytania i robisz ćwiczenia na zamkniętej grupie na facebooku. Uczysz się więc wtedy, kiedy masz czas  i siłę.

der die das panel kursu

Moi kursanci o efektach
ich nauki i kursach w Los geht's!

Magda Bajonek
Magdalena Bajonek
Polska, Przygotowuje sie do pracy po niemiecku
Kurs rewelacyjny! Tego nie uczą w szkole! W życiowej nauce też mi nigdy nie zostało tak pięknie wyjaśnione jak na Twoim kursie. Ogrom pracy w niego włożyłaś. Chciałabym powiedzieć, że mało, że jeszcze, … , ale będę zachwycona, gdy opanuję to, co zaproponowałaś na kursie. Przede mną jeszcze dużo pracy. Muszę przejść ten kurs jeszcze kilka razy, żeby utrwalić wiedzę, bo dla mnie tempo było za szybkie. Lubię temat rozkładać na czynniki pierwsze i analizować, a przy tym pisać, szkicować i punktować. Ebooki świetne, bardzo gratuluję!!! DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁY KURS!
Stella Suhako-Wróblewska
Saksonia-Anhalt, Pracownik biurowy
Justynko, no naprawdę tłumacząc z polskiego, powiedziałabym, że “hast Du die Spitze erreicht” 🙂 Naprawdę chylę czoła przed zawartością oraz przed formą tych filmików. Bardzo obrazowe przykłady i bardzo praktyczne słówka, które mnie samej już dużo dodały nadziei i wiary w to, że jednak się da. Az sama się dziwie. Naprawdę stosuje dużo z tego materiału. I nie boje się wreszcie pisać. Kurcze, nic a nic. Uwaga: NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA MNIE TO, ZE DODALAŚ POLKOM WIARY, IZ SIĘ DA. WIEC TO JEST WARTOŚCIĄ DODANĄ DO TEGO KURSU.
Marlena
Bawaria, Pracownik HR
Chciałam podziękować za utrwalenie zdobytej wiedzy, pokazanie wielu przykładów, które będą zawsze przydatne mi w pracy. Ciesze się, że przez pewien czas mogę tu wrócić i wszystko powtórzyć i jeszcze raz przerobić. Quizy, książki internetowe i filmiki, wszystko razem utwardza moja wiedze i motywuje do dalszego jej wzbogacania. TWÓJ POMYSL BARDZO DOCENIAM I PODZIWIAM ZA ZAPAL, CIERPLIWOŚC I DOKLADNOŚC W PRZYGOTOWANIACH LEKCJI. Jedyne zastrzeżenie mam tylko do siebie, że nie zawsze znalazłam czas przy tylu obowiązkach, aby dokładnie na czas wyrobić się z oglądaniem filmików.
Anna Krzos
Bawaria, Pracownik biurowy
Jak zawsze te ostatnie filmiki robią na mnie duże wrażenie: te niuanse , wyrażenia mniej formalne i bardziej formalne. Super! Szkoda, że to już koniec…. 🙁 Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam w tym kursie. Nadal będę szlifować niemiecki 🙂 A Tobie Justyno DZIĘKUJĘ za tak profesjonalne przekazanie nam Twojej wiedzy.
Barbara Gomola-Winiarska
Saksonia, Pracownik administracyjno-biurowy

Wybierz pakiet dla siebie

Kurs jest dostępny w 3-ech pakietach. Możesz uczyć się całkowicie samodzielnie, działać w grupie i zyskać dzięki temu motywację i powera do nauki lub też zapisać się na indywidualny kurs. Który pakiet wybierasz? P. S. Z doświadczenia wiem, że 2. pakiet najlepiej się sprawdza.

1. Zosia Samosia

kurs online
€109
69
 • KURS ONLINE (5 modułów (lekcje wideo, e-booki, quizy i fiszki) do samodzielnej nauki na platformie

2. Razem raźniej

kurs online + kurs indywidualny
€-119
79
 • KURS ONLINE (5 modułów (lekcje wideo, e-booki, quizy i fiszki)
 • ORGANIZACJA NAUKI w zamkniętej grupie na fb tylko dla kursantek (miesiąc)
 • CERTYFIKAT ukończenia kursu

3. Jeden na jeden

kurs online + indywidualne lekcje
€219
179
 • KURS ONLINE (5 modułów (lekcje wideo, e-booki, quizy i fiszki)
 • Pakiet "Razem Raźniej" +
 • 2 indywidualne lekcje (60 min.)

Czego jeszcze chcesz się dowiedzieć?

Kiedy kurs się zaczyna?

Kurs zaczyna się w poniedziałek, 13. stycznia 2020.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Masz trzy możliwości. Możesz zapłacić za pomocą konta PayPal, przelewem elektronicznym (Sofortüberweisung) logując się bezpośrednio do Twojego konta bankowego albo robiąc zwykły przelew.

W jakim języku jest kurs?

Kurs jest w języku niemieckim i polskim. Treści w e-bookach są po lewej stronie po niemiecku, a po prawej po polsku. Quizy i fiszki są w j. niemieckim i polskim.

Który pakiet wybrać?

 • Jeśli lubisz uczyć się samemu i nie potrzebujesz wsparcia ani dyscypliny … to zapisz pakiet nr. 1 „Zosia Samosia”.
 • W tym pakiecie uczysz się samodzielnie bez mojego wsparcia i grupy. Jeśli masz dobrą dyscyplinę, możesz wybrać ten pakiet. Jeśli jednak zyskujesz zdecydowanie lepsze wyniki w grupie, zapisz się na pakiet „Razem raźniej).
 • (MOJA REKOMENDACJA) Jeśli chcesz osiągnąć najlepszy wynik w najkrótszym czasie i mieć motywacyjnego „bata nad głową”… to zapisz się na pakiet nr. 2 „Razem raźniej’. 
 • Poza dostępem do kursu online, będziesz działać ze mną i innymi kursantami w grupie na FB. Z doświadczenia wiem, że kursanci więcej się uczą w grupie i w 87 % kończą cały kurs. Ci, którzy pracują sami, rzadko osiągają taki wynik. Dodatkowym plusem tego pakietu jest to, że nie ma ustalonych godzin. W czasie trwania kursu sprawdzasz po prostu na grupie, jakie  zadania są przydzielone na dany dzień i aktywnie się udzielasz. Na grupie pilnuję Twoich postępów, ponieważ zależy mi na tym, żebyś ukończyła kurs ze świetnymi wynikami.
 • Jeśli lubisz uczyć się indywidualnie … zapisz się na pakiet nr. 3 „Jeden do jednego”. Będziesz mieć mnie jako trenerkę i lektorkę „na wyłączność”. Oraz oczywiście kurs online. 

Przestać głowić się nad der, die, das.
Naucz się je ROZPOZNAWAĆ w mgnieniu oga!