fbpx

Niemieckie rodzajniki
"der, die, das"
doprowadzają Cię do szewskiej pasji?

Der, die, das - kapusta i kwas. Na pewno to znasz...
Chcesz nauczyć się szybko i bezbłędnie rozróżniać der, die, das i uniknąć dzięki temu kwasu? Nie musisz się ich uczyć na pamięć!
Na kursie zdradzę Ci moją autorską metodę.

Co Ci da ten kurs?

Der, die, das przestaną Cię straszyć

Wkuwanie na pamięć niemieckich rodzajników to droga przez mękę... i to wcale niepotrzebna! Poznasz sztuczki na odgadywanie der, die, das.

Zyskasz pewność siebie

Zaczniesz mówić z pewnością siebie bez ściszania głosu, gdy nie wiesz, jaki jest rodzajnik i chwil zakłopotania, gdy próbujesz sobie przypomnieć właściwy.

Odważysz się pisać

Nie będziesz się już bać pisać, czy to do znajomych na Messengerze, czy też odppisując na e-maile w pracy. Poczujesz, że wybór rodzajnika przychodzi Ci w naturalny sposób.

Przełamiesz barierę językową

Przestaniesz bać się wpadek językowych.
Dzięki temu zaczniesz bezstresowo rozmawiać po niemiecku i poczujesz się na równi ze swoimi rozmówcami.

Co to za kurs niemieckiego?

„Der, die, das kapusta i kwas” to kurs online języka niemieckiego, na którym nauczysz się, jak szybko, bez stresu i trafnie rozpoznawać, jaki rodzajnik pasuje do danego rzeczownika po niemiecku.

Krok po kroku zdradzę Ci skuteczną metodę na der, die, das

Zastanawiasz się, czy za wyborem rodzajnika istnieje w ogóle jakiś głębszy sens? To pewnie ucieszy Cię wiadomość, że niemieckich rodzajników nie musisz się uczyć na pamięć!

Podczas kursu zdradzę Ci metodę, dzięki której w mgnieniu oka rozpoznasz, co jest poprawne: der, die czy das! 

Poznasz nie tylko wiele „normalnych” rzeczowników, ale również biznesowe słówka z rodzajnikami, które przydadzą Ci się w pracy po niemiecku.

Z jakich materiałów
będziesz się uczyć?

Całą wiedzę i sztuczki, jak rozpoznać niemieckie rodzajniki der, die, das przekażę Ci w formie wiedzy-pigułki: wideo, e-booków i fiszek w aplikacji. Chodzi o to, żebyś nauczyła się tego szybko i efektywnie. Gwarantuję Ci, że po ukończeniu kursu będziesz bez problemu rozpoznawać, jaki rodzajnik pasuje do danego rzeczownika i raz na zawsze skończysz z krępującymi sytuacjami, w których nie możesz sobie go przypomnieć. 

Lekcje wideo

Na kursie czekają na Ciebie krótkie, ok. 5 min. filmiki, dzięki którym poznasz sprawdzoną metodę na der, die, das!

E-booki z przykładami

Po zrozumieniu na czym polega metoda, czeka na Ciebie Twój wirtualny podręcznik, czyli e-book ze słownictwem.

Quizy w aplikacji

Teraz czas na prawdziwą zabawę.
Włącz swojego smartfona i zacznij
robić fiszki w aplikacji mobilnej!

Baw się fiszkami i ćwicz der, die, das

Nauka języka niemieckiego w Los geht’s! to …. Spaß pur! 😉

Jeśli spędzasz dużo czasu skrolując bez celu na Facebooku czy Instagramie i wolisz w tym czasie poćwiczyć niemieckie rodzajniki w aplikacji na smartfona, to dobrze trafiłaś! W kursie „Der, die, das kapusta i kwas” masz na wyciągnięcie ręki sześć rodzajów quizów, fiszek i gier. Nawet nie zauważysz, że się uczysz!

Ten Kurs Jest Dla Ciebie, Jeśli:​

 • Chcesz poznać sztuczki, zamiast uczyć się na pamięć
 • Czujesz, że przytłacza Cię brak logiki w doborze niemieckich rodzajników
 • Chcesz być w 100% pewna rodzajników, żeby mieć solidną podstawę do dalszej nauki gramatyki
 • Dopiero zaczynasz naukę i chcesz mieć dobre fundamenty
 • Uczysz się już od wielu lat, ale nadal nie potrafisz rozpoznawać poprawnych rodzajników
 • Lubisz uczyć się w swoim tempie i mieć możliwość powrotu do materiałów z kursu
 • Chcesz mieć wsparcie lektorki, która rozjaśni dla Ciebie wszelkie pytania
 • Chcesz przekonać się, że niemiecka gramatyka nie musi być nauczana w formie suchara!

Zobacz kurs od środka!

Sama zobacz, jak będzie wyglądać Twoje konto kursanta po zapisaniu się na kurs „Der, die, das kapusta i kwas. Naucz się bezbłędnie i szybko rozróżniać „der, die, das” i uniknij dzięki temu kwasu”.

Ucz się kiedy chcesz,
gdzie chcesz.

Ciężko Ci wygospodarować czas na naukę? Masz chwilę tylko dla siebie dopiero, jak dzieci usną, albo może bardzo wcześnie rano, jeszcze przed pracą? Nie ma problemu! Do kursu masz dostęp 24 h/dobę. W pracy, domu czy na spacerze.

der die das panel kursu

Moi kursanci o efektach
ich nauki i kursach w Los geht's!

Magda Bajonek
Magdalena Bajonek
Polska, Przygotowuje sie do pracy po niemiecku
Kurs rewelacyjny! Tego nie uczą w szkole! W życiowej nauce też mi nigdy nie zostało tak pięknie wyjaśnione jak na Twoim kursie. Ogrom pracy w niego włożyłaś. Chciałabym powiedzieć, że mało, że jeszcze, … , ale będę zachwycona, gdy opanuję to, co zaproponowałaś na kursie. Przede mną jeszcze dużo pracy. Muszę przejść ten kurs jeszcze kilka razy, żeby utrwalić wiedzę, bo dla mnie tempo było za szybkie. Lubię temat rozkładać na czynniki pierwsze i analizować, a przy tym pisać, szkicować i punktować. Ebooki świetne, bardzo gratuluję!!! DZIĘKUJĘ ZA WSPANIAŁY KURS!
Stella Suhako-Wróblewska
Saksonia-Anhalt, Pracownik biurowy
Justynko, no naprawdę tłumacząc z polskiego, powiedziałabym, że “hast Du die Spitze erreicht” 🙂 Naprawdę chylę czoła przed zawartością oraz przed formą tych filmików. Bardzo obrazowe przykłady i bardzo praktyczne słówka, które mnie samej już dużo dodały nadziei i wiary w to, że jednak się da. Az sama się dziwie. Naprawdę stosuje dużo z tego materiału. I nie boje się wreszcie pisać. Kurcze, nic a nic. Uwaga: NAJWAŻNIEJSZE JEST DLA MNIE TO, ZE DODALAŚ POLKOM WIARY, IZ SIĘ DA. WIEC TO JEST WARTOŚCIĄ DODANĄ DO TEGO KURSU.
Marlena Hajnce
Bawaria, Pracownik HR
Chciałam podziękować za utrwalenie zdobytej wiedzy, pokazanie wielu przykładów, które będą zawsze przydatne mi w pracy. Ciesze się, że przez pewien czas mogę tu wrócić i wszystko powtórzyć i jeszcze raz przerobić. Quizy, książki internetowe i filmiki, wszystko razem utwardza moja wiedze i motywuje do dalszego jej wzbogacania. TWÓJ POMYSL BARDZO DOCENIAM I PODZIWIAM ZA ZAPAL, CIERPLIWOŚC I DOKLADNOŚC W PRZYGOTOWANIACH LEKCJI. Jedyne zastrzeżenie mam tylko do siebie, że nie zawsze znalazłam czas przy tylu obowiązkach, aby dokładnie na czas wyrobić się z oglądaniem filmików.
Anna Krzos
Bawaria, Pracownik biurowy
Jak zawsze te ostatnie filmiki robią na mnie duże wrażenie: te niuanse , wyrażenia mniej formalne i bardziej formalne. Super! Szkoda, że to już koniec…. 🙁 Jestem bardzo zadowolona, że uczestniczyłam w tym kursie. Nadal będę szlifować niemiecki 🙂 A Tobie Justyno DZIĘKUJĘ za tak profesjonalne przekazanie nam Twojej wiedzy.
Barbara Gomola-Winiarska
Saksonia, Pracownik administracyjno-biurowy

Ucz się w taki sposób, jaki chcesz

Kurs jest dostępny w 3-ech pakietach. Możesz uczyć się całkowicie samodzielnie, działać w grupie i zyskać dzięki temu motywację i powera do nauki lub też zapisać się na indywidualny kurs. Który pakiet wybierasz? Z doświadczenia wiem, że 2. pakiet najlepiej się sprawdza.

1. Zosia Samosia

kurs online
109
 • Kurs online (5 lekcji, 5 treningów wideo, 5 e-booków, 5 quizów) do samodzielnej nauki na platformie

2. Razem raźniej

kurs online + kurs grupowy
119
00
 • Kurs online (5 lekcji, 5 treningów wideo, 5 e-booków, 5 quizów
 • organizacja i motywacja na kursie w grupie kursantów na FB
 • certyfikat ukończenia kursu

3. Jeden do Jednego

kurs online + kurs indywidualny
219
00
 • Kurs online
 • 5 indywidualnych lekcji
 • certyfikat ukończenia kursu

Czego jeszcze chcesz się dowiedzieć?

Kiedy kurs się zaczyna?

Kurs zaczyna się na jesieni 2019.

Jak mogę zapłacić za kurs?

Masz trzy możliwości. Możesz zapłacić za pomocą konta PayPal, przelewem elektronicznym (Sofortüberweisung) logując się bezpośrednio do Twojego konta bankowego albo robiąc zwykły przelew.

W jakim języku jest kurs?

Kurs jest nagrany i napisany w 100 % w języku niemieckim oraz posiada polską wersję językową. Dla przykładu do wideo dołączyłam np. polskie napisy. Treść w  e-bookach jest po lewej stronie po niemiecku, a po prawej po polsku. Quizy i fiszki są w j. niemieckim i polskim. 

Który pakiet wybrać?

 • Jeśli lubisz uczyć się samemu i nie potrzebujesz wsparcia … to zapisz pakiet nr. 1 „Zosia Samosia”. W tym pakiecie uczysz się samodzielnie bez mojego wsparcia i grupy. Jeśli masz dobrą dyscyplinę, możesz wybrać ten pakiet. Jednak jeśli zyskujesz zdecydowanie lepsze wyniki w grupie, zapisz się na pakiet „Razem raźniej).
 
 • (MOJA REKOMENDACJA) Jeśli chcesz osiągnąć najlepszy wynik w najkrótszym czasie i chcesz mieć motywacyjnego „bata nad głową”… to zapisz się na pakiet nr. 2 „Razem raźniej’. Poza dostępem do kursu online 24/7 , będziesz działać ze mną i innymi kursantami w grupie na FB. Z doświadczenia wiem, że kursanci więcej się uczą w grupie i w 86 % kończą cały kurs. Ci, którzy pracują sami, rzadko osiągają taki wynik. Dodatkowym plusem tego pakietu jest to, że nie ma ustalonych godzin. W czasie trwania kursu sprawdzasz po prostu na grupie, jakie  zadania są przydzielone na dany dzień i aktywnie się udzielasz. Na grupie pilnuję Twoich postępów, ponieważ zależy mi na tym, żebyś ukończyła kurs ze świetnymi wynikami.
 
 • Jeśli lubisz uczyć się indywidualnie … zapisz się na pakiet nr. 3 „Jeden do jednego”. Będziesz mieć mnie jako trenerkę i lektorkę „na wyłączność”. A do tego oczywiście kurs online 24/7.

Przestać głowić się nad der, die, das.
Szkoda nerwów!